Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

14.11.2019 | 08:43

 

 У четвер, 21 листопада, о 15.00 год. на центральному майдані міста – площі Героїв Євромайдану – відбудеться захід, приурочений Дню Гідності та Свободи.

22 листопада (п`ятниця), о 12.00 год. по вулиці Івана Франка у місті Чорткові, біля пам’ятника Катерини Рубчакової відбудеться поминальна панахида приурочена 100 – річчю з дня її смерті.

 23 листопада (субота), о 15 год. 30 хв. на міському кладовищі по вул. С.Бандери розпочнеться панахида за жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946- 1947 років в Україні.
О 16-й год. оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання та акцію «Запали свічку», в рамках якої просять запалити на підвіконнях поминальні свічі.
Керівникам організацій, установ, підприємств, навчальним закладам у ці дні  на території району приспустити державні прапори.

Запрошуємо громадськість  Чортківщини взяти участь у заходах.

Оргкомітет
 

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

19.11.2019 | 16:30

  Сьогодні, 19 листопада, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Відбулася зустріч жінок учасників АТО

19.11.2019 | 15:59

 Сьогодні заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у черговій зустрічі Клубу жінок учасників АТО, який проводить Чортківський районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді.

more...

Керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник взяла участь у засіданні круглого столу

19.11.2019 | 15:46

  Сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник взяла участь у засіданні круглого столу, який відбувся у Чортківському районному центрі зайнятості на тему: «Пом’якшення наслідків вивільнення працівників державних органів влади».
Метою такого заходу є зниження негативних наслідків у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення.

more...

Якою буде реформа дошкілля в Україні – стартували публічні консультації МОН з батьками, освітянами та управлінцями, приєднатись можуть усі охочі

19.11.2019 | 12:15

  До 5 грудня МОН проведе низку публічних обговорень у 6 регіонах країни, де спільно з батьками, освітянами та управлінцями визначатиме, якою буде реформа дошкільної освіти в Україні. Під час зустрічей усі учасники зможуть розповісти про найактуальніші проблеми та запропонувати шляхи їх вирішення. Перша публічна консультація відбулась у Києві сьогодні, 18 листопада 2019 року, за участі заступника Міністра освіти і науки Любомири Мандзій.

more...

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

18.11.2019 | 16:47

  18 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний та заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод. Порядок денний передбачав наступний перелік питань:

more...

Заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у засіданні президії районної ради

18.11.2019 | 15:47

  Сьогодні заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у засіданні президії районної ради. На порядок денний було винесено наступний перелік питань: про внесення змін до рішення Чортківської районної ради від 20.09.2019 року № 574 «Про затвердження списку присяжних Чортківського районного суду Тернопільської області»; звіт про роботу комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» у 2018 році;

more...

У Чорткові відкрито ЦНАП

18.11.2019 | 14:11

  Новий Центр надання адміністративних послуг функціонуватиме у приміщенні адміністративного будинку Чортківської міської ради. Участь в урочистому відкритті, яке відбулося сьогодні, взяли голова облдержадміністрації Ігор Сопель, голова міської ради Володимир Шматько, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, депутат Тернопільської обласної ради  Любомир Білик та інші запрошені.
 

more...

Євгена Баженкова поновлено на посаді директора виконавчої дирекції Фонду

18.11.2019 | 12:20

   Відповідно до рішення Печерського районного суду міста Києва від 08.11.2019 скасовано постанову правління Фонду соціального страхування України від 15.05.2018 «Про звільнення директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Є. Баженкова».

more...

Участь керівників району у відеонараді

18.11.2019 | 09:22

  Сьогодні, 18 листопада, відбулась відеонарада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля, у якій від району взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний вручив ключі від будинку дитині-сироті

15.11.2019 | 16:00

 

 Вручення ключів від квартир – справжнє свято для тих, хто отримав свою власну домівку, адже житло є хорошим стартом у доросле життя. Держава турбується про тих, хто потрапив у складні життєві обставини та допомагає дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа.
Сьогодні, 15 листопада, було вручено ще одні ключі від будинку особі, позбавленій батьківського піклування. Нагадаємо, що вже 5 дітей отримали житло. На сьогоднішній день залишилось ще двоє осіб даної категорії.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема