Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Безробітним про переваги дистанційних форм обслуговування громадян та важливість офіційного працевлаштування


Безробітним про переваги дистанційних форм обслуговування громадян та важливість офіційного працевлаштування

 

У Борщівській, Кременецькій, Шумській і Підгаєцькій філіях Тернопільського обласного центру зайнятості відбулись інформаційні семінари для тимчасово безробітних громадян, в яких взяли участь спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області. Метою таких заходів є донесення до осіб, які перебувають у пошуку роботи інформації про важливість легалізації заробітної плати та трудових відносин, а також переваг надання послуг Фондом в електронному форматі.

Під час семінарів представники Фонду повідомили слухачам про зміни у пенсійному законодавстві, перерахунок пенсій з 01 грудня 2019 року, умови призначення пенсійних виплат за віком та чинники, які впливають на обчислення їх розміру, а саме: величину заробітної плати, суму сплачених страхових внесків та тривалість страхового стажу. Роз’яснили  негативні наслідки нелегальної зайнятості для соціального захисту і пенсійного забезпечення громадян та закликали у майбутньому офіційно оформляти трудові відносини. Також, розповіли про вік виходу на пенсію, можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та зростання вимог до мінімального страхового стажу. 

 Поряд з тим, спеціалісти Фонду запропонували учасникам семінарів  зареєструватись на вебпорталі  електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати у зручний для них час інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачений єдиний соціальний внесок.

 По завершенню семінару представники Фонду роздали всім бажаючим  інформаційні буклети на пенсійну тематику.

 

Начальник Головного управління                        Ігор Москалик

 

19.12.2019

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг