Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Спеціалісти Фонду ознайомлюють громадян зі змінами у пенсійному забезпеченні під час проведення «Днів Пенсійного фонду»


Спеціалісти Фонду ознайомлюють громадян зі змінами у пенсійному забезпеченні під час проведення «Днів Пенсійного фонду»

       

 

Cпеціалісти Підгаєцького, Шумського та Тернопільського районного відділів обслуговування громадян провели «Дні Пенсійного фонду». Метою таких заходів є наближення послуг до людей та забезпечення відкритості роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Під час заходу фахівці Фонду ознайомили громадян з останніми змінами, які відбулися у пенсійному законодавстві та надали фахові консультації з різних питань пенсійного забезпечення. Розповіли про черговий перерахунок пенсій з 01 грудня 2019 року і деталі його проведення, порядок призначення пенсії за віком, законодавчі вимоги до тривалості страхового стажу та залежність розміру пенсійної виплати від розміру заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок. Роз’яснили важливість укладання трудових договорів та дотримання законодавства з оплати праці. Зазначили, що одержуючи зарплату «в конверті», працівник позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, адже мала заробітна плата дає низький коефіцієнт заробітку при обчисленні пенсії. Також спеціалісти Фонду повідомили про переваги оформлення електронного пенсійного посвідчення та можливість вирішити проблему з недостатнім страховим стажем, уклавши договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Особливу увагу представники Фонду зосередили на питанні функціонування вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Розповіли учасникам заходу про можливість дистанційно отримувати електронні довідки, що містять дані про страховий стаж та нараховану заробітну плату, які враховуються при розрахунку соціальних виплат та детально розповіли як користуватися особистим кабінетом.

 

Начальник Головного управління                        Ігор Москалик

 

21.12.2019
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг