Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Жителям області про зміни в пенсійному законодавстві та послуги Пенсійного фонду в електронному форматі


Жителям області про зміни в пенсійному законодавстві та послуги Пенсійного фонду в електронному форматі

 

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели зустрічі з жителями Шумська, Теребовлі і Козови. Під час заходу громадяни мали можливість дізнатись про останні зміни у пенсійному законодавстві та зручні і доступні послуги Пенсійного фонду України в електронному форматі. 

Представники Фонду розповіли громадянам про перерахунок пенсій з 01 грудня 2019 року та повідомили, що розмір мінімальної пенсії для осіб, які втратили працездатність підвищено з 1564 грн. до 1638 грн. Також, ознайомили громадян з умовами виходу на пенсію за віком, порядком подання і оформлення документів для призначення пенсійних виплат, вимогами пенсійного законодавства щодо страхового стажу та можливістю укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Звернули увагу на важливість офіційного працевлаштування та попередили, що лише при легальній зайнятості та сплаті єдиного соціального внеску громадяни можуть розраховувати на пенсійне забезпечення у майбутньому. Разом з тим, фахівці Фонду розповіли про вік виходу на пенсію та переваги одержання пенсійних виплат через установи банків. Зазначили, що пенсіонери, які отримують пенсії через Державний Ощадний банк України мають можливість оформити електронне пенсійне посвідчення, яке поєднує у собі функції звичайного посвідчення та платіжної картки, що дозволяє пенсіонерам отримувати пенсію та оплачувати комунальні послуги.   

       Також, представники Фонду повідомили учасникам заходу про послуги, що надає Пенсійний фонд України через вебпортал електронних послуг, зокрема видачу електронних довідок, достовірність, яких підтверджується  QR-кодом та розповіли, як стати користувачем цього онлайн сервісу.       

 

Начальник Головного управління                        Ігор Москалик

 

13.12.2019
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг