Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Про зміни в пенсійному забезпеченні – під час виїзного прийому громадян


Про зміни в пенсійному забезпеченні – під час виїзного прийому громадян

Фахівці відділів обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян в Великодедеркальській сільській об’єднаній територіальній громаді та Потуторській і Подільській сільських радах.

Під час зустрічі спеціалісти Фонду розповіли присутнім про діючі норми пенсійного законодавства та перерахунок пенсійних виплат з 01 грудня 2019 року у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян. Ознайомили з порядком обчислення страхового стажу і розміру заробітної плати для визначення права на пенсію, перевагами отримання пенсійних виплат через установи банків та важливістю дотримання вимог закону про оплату праці при оформленні трудових відносин. Також, роз’яснили умови дострокового виходу на пенсію на пільгових умовах, порядок проведення перерахунку працюючим пенсіонерам та як вирішити проблему з недостатнім стажем, скориставшись правом укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Окрім того, громадяни цікавились умовами призначення пенсії по інвалідності, чи враховується до страхового стажу період відпустки по догляду за дитиною до 3 років та які документи необхідно мати, щоб підтвердити  стаж.

Також, представники Фонду ознайомили учасників зустрічі з можливістю виготовлення електронного пенсійного посвідчення та розповіли про послугу смс-інформування за допомогою якої Пенсійний фонд інформує пенсіонерів про призначення і перерахунок пенсій.

 

Начальник Головного управління                        Ігор Москалик

 

10.12.2019
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг