Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Відбулися засідання «круглих столів» щодо легалізації трудових відносин


 Відбулися засідання  «круглих столів»  щодо легалізації трудових відносин

 Спеціалісти Підгаєцького, Шумського та Теребовлянського сервісних центрів обслуговування громадян провели засідання «круглих столів» з представниками відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Тернопільській області, Підгаєцького відділення АТ «Ощадбанк» та Шумського відділення Тернопільської філії ПАТ КБ «Приватбанк».

Темою засідань стало обговорення актуальних питань щодо переваг офіційного оформлення трудових відносин, контролю за дотриманням норм законодавства про оплату праці та сплатою єдиного соціального внеску.

 Під час виступів представники Фонду поінформували учасників заходу про основні зміни у пенсійному законодавстві, підвищення соціальних стандартів з 01 грудня 2019 року та черговий перерахунок пенсій. Розповіли про умови призначення різних видів пенсійних виплат, наслідки неофіційного працевлаштування та детально роз’яснили пряму залежність майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу і величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески. Наголосили на важливості повної та своєчасної сплати нарахованих та заборгованих сум єдиного соціального внеску, оскільки від сплати цих платежів залежить не лише стабільне надходження до Пенсійного фонду, але і страхових стаж найманих працівників та їх пенсійне забезпечення.

Для того, щоб мати можливість дистанційно контролювати зарахований страховий стаж та сплату єдиного соціального внеску фахівці Фонду запропонували присутнім долучитися до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України або підключити послугу смс-інформування.

У результаті проведених засідань учасники заходів вирішили продовжити співпрацю щодо легалізації трудових відносин та контролю за своєчасністю сплати платежів до бюджету Пенсійного фонду України.

 

Начальник Головного управління       І. Москалик

 

 

09.12.2019 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг