Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Пенсійна служба Тернопільщини продовжує інформувати трудові колективи про зміни у пенсійному забезпеченні


Пенсійна служба Тернопільщини продовжує інформувати трудові колективи про зміни у пенсійному забезпеченні

 

З метою роз’яснення основних вимог чинного законодавства щодо пенсійного забезпечення громадян, спеціалісти Головного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області відвідали працівників Заліщицького управління з експлуатації газового господарства, Тернопільського відділення НАСК «Оранта» та відділу у Шумському районі ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області.

Представники Фонду ознайомили присутніх з умовами виходу на пенсію за віком, термінами призначення пенсійних виплат та розповіли про переваги офіційного оформлення трудових відносин. Зазначили, що розмір майбутньої пенсії для кожного пенсіонера розраховується індивідуально і залежить від страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок. Разом з тим, організатори заходу поінформували присутніх про основні зміни в пенсійному забезпеченні з 01 грудня 2019 року, роз’яснили порядок обчислення страхового стажу та особливості зарахування до стажу періодів трудових відносин, які були оформлені шляхом укладення цивільно-правового договору.  

Також, присутніх цікавили питання виходу на пенсію на пільгових умовах, які документи необхідно для виплати пенсії за довіреністю та як проводиться перерахунок пенсійних виплат працюючим пенсіонерам.

Разом з тим, спеціалісти Фонду ознайомили учасників заходу з роботою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, перевагами отримання інформації за допомогою цього онлайн-сервісу та детально розповіли про порядок реєстрації в особистому кабінеті користувача для отримання необхідної персональної інформації, зокрема щодо наявного страхового стажу, особистих доходів і сплати страхових внесків.

 

 

Начальника Головного управління                                   Ігор Москалик

 

 

03.12.2019

   

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг