Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині продовжують ознайомлювати застрахованих осіб зі змінами у пенсійному забезпеченні


Про основні зміни в пенсійному законодавстві під час зустрічі з працівниками управління соціального захисту населення Бережанської районної державної адміністрації, комунального підприємства «Шумськкомунсервіс» і  Тернопільської  філії обласного управління АТ «Ощадбанк» в м. Борщів розповіли спеціалісти Головного управління.  
Пенсійники проінформували присутніх про проведений перерахунок пенсійних виплат з 01 липня 2019 року  та акцентували увагу на його деталях. Розповіли про умови виходу на пенсію за віком, переходу з одного виду пенсії на інший та надали роз’яснення щодо порядку обчислення розміру і термінів призначення пенсії.
Крім того в ході заходу організатори звернули  особливу увагу на переваги  офіційного працевлаштування та наголосили на проблемах, які виникають при отриманні  «тіньових»  доходів.  Фахівці Фонду повідомили,  що лише офіційно оформлені трудові відносини є гарантією соціальної захищеності громадян.
Водночас пенсійники ознайомили присутніх з роботою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, який дає можливість легко та зручно здійснювати постійний контроль за данними, що впливають на майбутню пенсію. Також учасники заходу мали можливість поставити запитання та отримати на них кваліфіковані відповіді.  

Начальник Головного управління     І. Москалик
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг