Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Який порядок проведення перерахунку з 1 березня 2019 року?


З 1 березня 2019 року відбудеться «індексація» раніше призначених пенсій. Для кожного пенсіонера розмір підвищення з 1.03.2019 року буде визначатися в автоматизованому режимі окремо, в залежності від тривалості страхового стажу та індивідуального коефіцієнту заробітної плати, з якого проводиться обчислення пенсії.

При проведенні перерахунку з 01.03.2019 року враховано, що на коефіцієнт (за попередніми розрахунками 17%) підвищується середня заробітна плата (дохід) в Україні, з урахуванням якої визначено заробітну плату для обчислення пенсії.

Перерахунку підлягають пенсії, у яких застосовано вартість оцінки одного року страхового стажу як 1%, так і 1,35%.

У разі зменшення після проведення зазначеного перерахунку розміру пенсійної виплати (для пенсійних справ, у яких при призначенні пенсії було враховано величину оцінки одного року страхового стажу 1,35%) розмір пенсійної виплати не перераховуватиметься (залишається без змін).

В межах даного масового перерахунку перегляд тривалості страхового стажу та розміру зарплати для обчисленні пенсії, в т.ч. індивідуального коефіцієнту заробітної плати, не проводиться, а використовується за матеріалами пенсійної справи.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг