Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ


В м.Шумськ 21 вересня 2018 року фахівці Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області організували та провели День Пенсійного фонду.
Працівники управління надали консультації з різних питань пенсійного забезпечення. Розповіли, що пенсія залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.
Акцентували увагу, що починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік.
У ході спілкування представники Пенсійного фонду запропонували громадянам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України, смс-інформування для пенсіонерів. Також роздавали інформаційні листівки та буклети.

 

24.09.2018 року

Начальник Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                                                                                                  Омельчук Р.М.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг