Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Перерахунки пенсій за особливі заслуги перед Україною


Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, ухваленим 3 жовтня 2017 року за №2148-VIII, внесено зміни до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”. Вище зазначеними змінами, зокрема, передбачено, що пенсії за особливі заслуги перед Україною починаючи з 11 жовтня 2017 року встановлюються територіальними органами Пенсійного фонду України.

Розміри пенсій за особливі заслуги перед Україною встановлюються згідно Схеми визначення розмірів надбавок до пенсії, на яку має право особа згідно із законом, залежно від заслуг перед Україною відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”.

Змінено розміри пенсій за особливі заслуги перед Україною у процентному відношенні до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зокрема:

 

Заслуги особи

Розмір пенсії за особливі заслуги перед Україною  (старий розмір)

Розмір пенсії за особливі заслуги перед Україною (новий розмір)

Ветерани війни, нагороджені у мирний час двома та трьома бойовими орденами за бойові дії (ордени Червоної Зірки, Червоного прапора) 

32%

35%

Особи, нагороджені одним орденом Жовтневої Революції або одним орденом Трудового Червоного Прапора 

22%

23%

Особи, нагороджені у мирний час одним орденом: “Знак Пошани”, “Дружби народів”

20%

23%

 А тому особам, яким пенсія за особливі заслуги перед Україною призначена до 11.10.2017 року, необхідно звернутися до Кременецького об’єднаного управління для перерахунку пенсії у зв’язку із вищезазначеними змінами. Для написання  заяви необхідно мати оригінал та копію посвідчень нагородження (орденами), паспорт та ідентифікаційний код.

 

21.08.2018 року Адміністрація ПФУ
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг