Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє


Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що відповідно до Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII з 11.10.2017 пенсії за особливі заслуги перед Україною встановлюються територіальним органом Пенсійного фонду. Наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2017 № 2054 затверджена нова Схема визначення розмірів надбавок до пенсії, залежно від заслуг. Згідно зі Схемою № 2054 змінено розміри надбавки особам, які нагороджені орденами чи медалями за бойові заслуги в мирний час, одним чи більше орденом України, колишніх Союзу РСР та Української РСР і дані надбавки є більшими від тих, які були передбачені в попередній Схемі, затвердженій рішенням Комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Кабінеті міністрів України ( протокол від 08.11.2002 № 1400).

Громадяни, яким розмір надбавок до пенсії за особливі заслуги перед Україною згідно нової Схеми є більшим, мають право на перерахунок пенсії, який проводиться на умовах, визначених частиною 4 статті 45 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Для проведення перерахунку особам, які мають вказані нагороди, необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду (м,Шумськ, вул..І.Франка, 34) з заявою та представити документи про заслуги (паспорт, інд.код, посвідчення ветерана війни (за наявності), посвідчення про нагороди).

 

Завідувач сектору контролю за призначенням, перерахунком та виплатою пенсій Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій П.Онофрійчук
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг