Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

До відома бухгалтерів Шумського району.


Кременецьке обєднане управління Пенсійного фонду України, наголошує на правильності заповнення таблиці 6 додатку 4 «Відомості про нарахування заробітної плати ( доходу ) застрахованим особам».

 Як свідчать  дані  детального аналізу аналітично - моніторингових досліджень зустрічаються  непоодинокі випадки не заповнення платниками  усіх реквізитів таблиці 6 додатку 4. «Відомості про нарахування заробітної плати ( доходу ) застрахованим особам».

Таблиця 6 призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці, які вносяться до персональних облікових карток застрахованих осіб Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Просимо звернути особливу увагу при заповненні Таблиці 6 Реквізиту 24

Реквізит 24 Таблиці 6 Ознака неповного робочого часу (1 — так, 0 — ні). Ознака «неповного робочого часу» згідно зі ст. 56 Кодексу законів про працю встановлюється угодою сторін як при прийнятті на роботу, так і в період роботи. Ознака «неповний робочий час» проставляється в разі, якщо особа:

• працює неповний робочий день (тобто зменшення тривалості щоденної роботи на зумовлену кількість годин);

• працює неповний робочий тиждень (при якому зберігається нормальна тривалість робочого дня, але зменшується кількість робочих днів на тиждень);

• поєднує неповний робочий день неповний робочий тиждень (наприклад, тривалість робочого дня 5 годин при 4 робочих днях на тиждень). Для відносин згідно із цивільно-правовим договором реквізит 24 не заповнюється.

 У випадках,  якщо застрахована особа працює неповний робочий час та відповідно отримує заробітну плату  менше мінімально встановленого розміру та у таблиці 6 додатку 4. «Відомості про нарахування заробітної плати ( доходу ) застрахованим особам » не зазначти у реквізиті 24 ознака неповного робочого часу (1 — так,) такий платник  заявляє про порушення ним норм законодавства про оплату праці. Тобто, згідно поданих даних  у звітності  платника  застрахована особа отримала  заробітну плату меше мінімального розміру при виконанні застрахованною особою місячної норми праці , оскільки реквізит 24 ознака неповного робочого часу  (0 — ні).

   Також, просимо звернути увагу при заповненні таблиці 6 коли , наприклад, працівникові за відповідний період  при поданні звітності проставлено 2 записи: 1 нарахована заробітна плата, яка менша за мінімально встановлену законодавством та другий запис дорахування до суми різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати, тоді реквізити 22,23,24 у цих двох записах мають бути ідентичні. Реквізит 22 « Ознака наявності трудової книжки», Реквізит 23 «Ознака наявності спец стажу», Реквізит 24 «Ознака неповного робочого часу».                                                        

Адміністрація об’єднаного управління                                                         18.09.2017
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг