Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

20.01.2017: Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє:


З 1 січня 2017 року набрали чинності законодавчі зміни до деяких нормативно – правових актів у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Зокрема, набрав чинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким внесено зміни до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Встановлено, що у разі виявлення за результатами аналізу даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування недостовірних відомостей про застрахованих осіб Пенсійний фонд та його територіальні органи мають право вимагати від платників єдиного внеску інформацію про ці відомості та усунення порушень.

Інформація з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування використовується також для виявлення фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю з додержанням вимог Закону України “Про інформацію”.

Між Пенсійними фондом України, Державною фіскальною службою та Державною службою України з питань праці буде здійснюватися обмін інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства  про працю. На сьогодні Пенсійним фондом України опрацьовується відповідний порядок обміну інформацією.

 

Адміністрація об’єднаного управління

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг