Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

20.01.2017: Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.


            Згідно статті 10 Закону України “Про Державний бюджет на 2017 рік” надходження від сплати зборів на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, належить до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2017 рік.

Пунктом 8 статті 4 Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” об’єкт для сплати збору з операцій набуття права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, встановлено у відсотках вартості автомобіля, а саме:

3 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

4 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165 розмірів, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

5 відсотків – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.

Таким чином у 2017 році з вартості автомобіля, яка не перевищує 264 000 грн. збір сплачується у розмірі 3 %, з вартості, що перевищує 264 000 грн., але не перевищує                     464 000 грн. – 4 %, з вартості. Що перевищує 464 000 грн. – 5 %.

Законом України від 20.12.2016 № 1971-VIII  “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році” відмінено сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти у готівкові формі фізичними особами.

 

Адміністрація об’єднаного управління

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг