Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Пенсійний фонд інформує


 За даними  відомостей отриманих з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за вересень 2016 року  33 страхувальники Шумського району  виплатили 338 застрахованим особам заробітну плату менше  за мінімально встановлений розмір (  1450 грн.).  І звичайно прикро і за тих осіб , які недоотримують державних соціальних  гарантій, і  за тих страхувальників, які це допускають . Адже, у відповідності до ст.43 Конституції України , винагорода, яку одержує працівник за свою роботу не повинна бути меншою певного рівня, що вважається мінімальним. Кожний має право на  заробітну плату не нижче за визначену законом.

Мінімальна заробітна плата , згідно  зі ст.3 Закону України від 24.03.1995  №108/95-ВР « Про оплату праці» є державною соціальною гарантією обов’язковою на всій території України для підприємств всіх форм власності і господарювання.

Відповідно до пенсійного законодавства   стаж  за кожний повний місяць  зараховується при  нарахованій заробітній платі у розмірі не меншому  від мінімального. У випадках де заробітна плата нижче за мінімально встановлений розмір  стаж буде  пораховано  не повний місяць а пропорційно  розміру заробітної плати . Це призведе в майбутньому до  зменшення розміру пенсії,  а у разі ненабрання мінімального страхового стажу ( сьогодні це 15 років)   відмови у  її призначенні.

 

 

 28.12. 2016                                                         Адміністрація об’єднаного управління
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг