Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Телефонна "гаряча" лінія


22.12.2016 року

      22 грудня 2016 року  з 10.00 до 11.00 год. відбулась “гаряча телефонна лінія” з начальником Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кременецького об'єднаного управління Пенсійгого фонду України Тернопільської області  Омельчук Русланою Миколаївною.

   На   “гарячу телефонну лінію” звернулось 4 особи з них: Кітковська Ірина Петрівна з питанням, чи проведено перерахунок пенсії з 01.12.2016 інвалідам з дитинства та на яку суму збільшився її розмір пенсії, Климчук Марію Василівну цікавило питання розміру пенсії після перерахунку  з 01.12.2016, як для особи в якої до 01.09.2015 року пенсія підлягала їндексації, Панасюк Остап Панасович звернувся з питанням переведення пенсії з банку на поштове відділення села, в якому він проживає та Спетрука Михайла Степановича цікавило питання проведення йому перерахунку пенсії після звільнення з роботи.

  По кожному окремому зверненню надано відповідь відповідно до норм чинного законодавства.

 

1077;ведення пенсії з банку на поштове відділення села, в якому він проживає та Спетрука Михайла Степановича цікавило питання проведення йому перерахунку пенсії після звільнення з роботи.

? По кожному окремому зверненню надано відповідь відповідно до норм чинного законодавства.

?

?
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг