Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Роздрукувати 24.10.19 | 09:52

У районній державній адміністрації відбулося засідання комісії

22 жовтня 2019 року в приміщенні малого залу засідань Шумської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії по визначенню суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту на території Рохманівської сільської ради Шумського району .

За результатами розгляду поданих пропозицій Комісія прийняла рішення про прийняття пропозиції фізичної особи – підприємця ВІРКОВСЬКОЇ Олени Володимирівни, яка запропонувала  провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,5000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту на території Рохманівської сільської ради Шумського району за 5700 грн. протягом 3-х робочих днів. 

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг