Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Гарячі новини

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

23.12.2019 | 14:24

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області повідомляє, що у зв’язку із запровадженням у 2020 році Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі,  затвердженого  наказом Міністерства  фінансів  України  від  31.12.2013  № 1203 для зарахування  податків, зборів, платежів до бюджетів в органах казначейства з 03.01.2020 року будуть діяти нові рахунки.

more...

Новорічна ялинка. Де її придбати?

21.12.2019 | 12:02

http://kremlisgosp.at.ua/_nw/1/s77300310.jpg

Вже скоро вся Україна порине в атмосферу новорічного і різдвяного святкування, запаху мандарин в домівках і довгих вихідних у колі близьких.
Державні лісогосподарські підприємства готуються до реалізації новорічних ялинок у передноворічний період 2018-2019 р., які заготовляють на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок й оздоровлення лісів.
 

more...

26.12.2019 року з 11:00 до 12:00 відбудеться “ Пряма телефонна гаряча лінія “

19.12.2019 | 12:42
 26.12.2019 року з 11:00 до 12:00 відбудеться “ Пряма телефонна гаряча лінія “ з начальником відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Омельчук Русланою Миколаївною. Телефон: 21844. more...

Статтею 7 законопроекту № 2000 "Про Державний бюджет України на 2020 рік", прийнятого Верховною Радою України у другому читанні в цілому встановлено

19.12.2019 | 12:36

Статтею 7 законопроекту № 2000 "Про Державний бюджет України на 2020 рік", прийнятого Верховною Радою України у другому читанні в цілому встановлено

more...

У Шумській районній філії кар’єрні радники допомагають особам з інвалідністю знайти роботу

26.11.2019 | 07:21

З метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві Шумською районною філією систематично проводяться міні-ярмарки вакансій, інформаційно-консультаційні заходи, семінари із соціальними партнерами, зустрічі з роботодавцями. Під час проведення заходів привертається увага роботодавців до проблемних питань у сфері зайнятості осіб з інвалідністю, які потребують спільного вирішення. Зокрема щодо створення робочих місць для осіб з інвалідністю, гідних умов та оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці цієї категорії громадян, необхідність розвитку системи надомної праці для людей, які мають інвалідність. 

more...

День захисника України

14.10.2019 | 08:33
Сьогоднішній день об’єднує величні свята – День захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, День Українського козацтва та 77-ю річницю Української Повстанської Армії more...

ОГОЛОШЕННЯ! Свідоцтво про народження!

21.03.2019 | 11:57

Від сьогодні отримати свідоцтво про народження можна у центрі надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, кабінет №101. Для детальної консультації звертатись за тел.: 2-23-03

more...

25.07.2017 | 14:28
  more...

13.02.2017 | 10:34

 Шановні воїни-інтернаціоналімти, ветерани афганської війни!

         Зкожним роком все більше віддаляємось від часів афганської війни. Але навіть часу не підсилу зтерти з пам’яті подвиги та вірність військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі синів та дочок України.

            Схилімо в скорботі голови, згадавши тих, котрі не повернулися з горнила тієї жорстокої війни.

            Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців, котрі з честю виконували свою непросту місію. Виявлені вами відвага та стійкість є одним з кращих прикладів служіння Батьківщині.

            У цей день висловлюємо щиру вдячність всім учасникам бойових дій на  території інших держав за неоціненний внесок у врегулювання конфлікту та збереження миру. Бажаємо міцного здоров’я, душевного спокою, віри в майбутнє та благополуччя вам і вашим родинам !

         Голова районної державної                             Голова районної ради

        адміністрації                                                   Тарас Корець    

       Юрій Головатюк

more...

З Днем працівника соціальної сфери

04.11.2016 | 12:29

Картинки по запросу працівники соціальної сфериШановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята Ваша невтомна щоденна праця є важливою та необхідною. Адже вона безпосередньо пов’язана з турботою про матір і дитину, студента і військовослужбовця, робітника і пенсіонера, про їх краще життя, умови праці та відпочинку. Все це є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей, непростий для України, час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, болі та життєві негаразди, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Шановні працівники соціальної сфери!

Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

 

З глибокою повагою

 

Юрій ГОЛОВАТЮК голова Шумської райдержадміністрації

Тарас КОРЕЦЬ голова Шумської районної ради

Володимир ПЛЕТЮК Шумський міський голова

 

more...

Із професійним святом – Днем працівників освіти!

30.09.2016 | 10:59

  Шановні освітяни Шумщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Важко уявити життя сучасної дитини без мудрого наставника, педагога, чиє золоте серце сповнене любові та доброти. У долі кожної людини вчитель залишає особливий слід.

more...

З професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

30.09.2016 | 10:56

  Шановні бібліотекарі району!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

Одним з див, створеним людським розумом і руками, є книга, яка втілює у собі усі знання про життя світу, увесь багатогранний історичний досвід народів землі. Бібліотеки були і залишаються найважливішим і незмінним осередком підвищення рівня освіченості і духовності суспільства.

more...

30 вересня відзначатиметься День національного усиновлення

29.09.2016 | 15:11

            Захист дитини є одним із пріоритетів нашої держави і відповідно до Указу Президента України в нашій державі щорічно 30 вересня відзначатиметься День  національного усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих.

more...

Звернення голови Тернопільської ОДА Степана Барни у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру

29.09.2016 | 12:42

 29 вересня цього року в Україні відзначають 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру. Урочище Бабин Яр — всесвітньо відомий символ однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту.

more...
Усього: 82
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг