Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

Прес-служба повідомляє

Чергове засідання колегії Шумської районної державної адміністрації.

24.09.2020 | 15:02

Сьогодні, 24 вересня, голова районної державної адміністрації  Віталій Кудлак провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації.  
 

more...

Жителів Тернопільщини запрошують відвідати музеї краю

24.09.2020 | 14:50

Жителів Тернопільщини запрошують відвідати музеї краю
З нагоди Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, музеї Тернопільщини відкривають свої двері для жителів та гостей нашого краю. У ці вихідні, 26 та 27 вересня, їх відвідування буде безкоштовним.

more...

Громади не залежатимуть від районів: Верховна Рада прийняла законопроект в цілому

18.09.2020 | 15:48
Громади не залежатимуть від районів: Верховна Рада прийняла законопроект в цілому
17 вересня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614. За це проголосували 287 народних депутатів. more...

Урядом прийнято рішення щодо підвищення у 2021 році та в подальшому пенсійних виплат для найбільш вразливих категорій осіб

17.09.2020 | 16:20
Урядом прийнято рішення щодо підвищення у 2021 році та в подальшому пенсійних виплат для найбільш вразливих категорій осіб
Прийняття Кабінетом Міністрів України постанови „Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому”, забезпечить: more...

До війська планують призвати 424 юнаки з Тернопільщини

16.09.2020 | 15:03

До війська планують призвати 424 юнаки з Тернопільщини

1 жовтня на Тернопільщині стартує осінній призов. Триватиме він до 31 грудня. Інформації про перенесення призову в зв'язку з коронавірусом поки що немає.

more...

Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

16.09.2020 | 15:01

Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

 

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

more...

Навчальний семінар для працівників органів реєстрації!

11.09.2020 | 14:53
Навчальний семінар для працівників органів реєстрації! more...

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

10.09.2020 | 16:50

 

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

more...

«Пакунок малюка» з 1 вересня трансформують у грошову виплату. Як це працюватиме і як отримати гроші?

10.09.2020 | 16:49
Нещодавно уряд ухвалив рішення з 1 вересня монетизувати одноразову натуральну допомогу, яку досі батьки новонароджених отримували як «пакунок малюка». Далі «пакунок малюка» будуть видавати у тих регіонах, де вони є в наявності, доки ті не закінчаться. А потім замість пакунків батькам виплачуватиму цільову грошову компенсаційну виплату — 5 тисяч гривень. Пояснюємо, чому так сталося і як це працюватиме. more...

Нарада з пасажироперевізниками району

08.09.2020 | 15:09

Сьогодні, 08 вересня 2020 року, відбулася робоча нарада при голові районної державної адміністрації Віталію Кудлаку з пасажироперевізниками внутрішньорайонного пасажирського сполучення з питань виконання карантинних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, у зв’язку з установленням на території району з 00:00 год. 7 вересня 2020 року „помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки щодо виконання ними встановлених обмежень, а саме: заборони перебування в громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно та перевезення пасажирів автомобільним транспортом у кількості не більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.

Крім того розглянуто питання щодо безплатного проїзду учасниками бойових дій та особами, прирівняним до них автобусами внутрішньорайонного пасажирського сполучення.

more...

Архів новин

  

Дорогі земляки!

16.08.2019 | 11:26

 У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

more...

Шановна Шумська громадо!

09.07.2019 | 08:53

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування
Дня громади та 870-річчя міста Шумськ!

more...

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

02.07.2019 | 15:34

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

more...

Шановні представники молодого покоління Шумщини!

26.06.2019 | 14:29

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

more...

Дорогі краяни!

26.06.2019 | 10:27

Щиро вітаємо Вас з національним святом – Днем Конституції!

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг