Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Регуляторні акти


 

УКРАЇНА

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

                                                                                                                   Проект                                                                                                         

«   »__________________2010р.                                                                              №______

                                                                                                      

 

Про бронювання робочих місць на

підприємствах, організаціях та

установах Підволочиського району

на 2011 рік

 

На виконання статей 5, 20 Закону України « Про зайнятість  населення » , «Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту », затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1998 року № 578 та керуючись статтею 23 Закону України « Про місцеві державні адміністрації»:

1. Забронювати  у 2011 році  на підприємствах, організаціях, установах робочі місця для працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці, а саме:

?     жінкам, які мають дітей віком до шести років;

?     одиноким матерям,  які мають дітей віком  до  чотирнадцяти років або дітей-інвалідів;

?     молоді,  яка закінчила або припинила навчання  у  середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних або вищих навчальних закладах,  звільнилася  зі строкової військової або альтернативної (невійськової)  служби  і якій надається перше робоче місце, дітям (сиротам),  які залишилися без піклування батьків, а також особам, яким  виповнилося  п'ятнадцять  років  і  які  за згодою одного із батьків  або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на  роботу;

?     особам передпенсійного віку (чоловікам  по  досягненні  58 років, жінкам - 53 років);

?     особам,   звільненим   після   відбуття   покарання    або примусового лікування.

2. При порушенні  п.1 даного розпорядження до керівників  підприємств, установ, організацій будуть застосовані штрафні санкції згідно чинного законодавства..

3. Затвердити  перелік підприємств, установ і організацій, у  яких заброньовано робочі місця на 2011 рік для осіб, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці, згідно додатку.

4. Підволочиському  районному центру зайнятості  довести встановлену броню до підприємств, установ і організацій району.

5. Визнати таким, що втратило чинність  розпорядження голови районної державної адміністрації  від 01 грудня 2009 р. № 675, зареєстрованим в районному управлінні юстиції 04.12.2009 р. №8/101.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації  Сума В.Б.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                      В.А.Хоптян

 

 

 

Аналіз регуляторного впливу  проекту розпорядження голови

райдержадміністрації

 

„Про бронювання робочих місць на підприємствах , в організаціях і установах району  на 2011 рік."

Розпорядження голови райдержадміністрації „Про бронювання робочих місць на підприємствах , в організаціях і установах району  на 2011 рік" підготовлено відповідно до повноважень, визначених ст. 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації" та ст.5 Закону України „Про зайнятість населення".

Для того, щоб забезпечити соціальний захист та забезпечити додаткові гарантії щодо працевлаштування громадян  , що нездатні на рівних конкурувати на ринку праці ,  даним проектом розпорядження встановлюється норматив робочих місць на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання з кількістю працюючих понад 20 осіб на 2011 рік у розмірі п”яти  відсотків від середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік. Кожному підприємству , організації, установі необхідно погодити із районним центром зайнятості кількість працівників , що будуть працевлаштовані на заброньовані робочі місця , в розрізі пільгових категорій. Керівникам підприємств здійснити працевлаштування пільгових категорій незайнятого населення  відповідно до статті 5 .  Закону України „Про зайнятість населення”, за направленням районної служби зайнятості.

Впровадження даного розпорядження не потребує додаткових бюджетних коштів і враховує паритетність інтересів осіб, що потребують соціального захисту .

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                          В.Б.Сум

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Розпорядження

голови  районної державної адміністрації

                                                                                   

                                                                                                          Проект                                                                                                     

«   »__________________2010р.                                                  №­­­______

 

 

Про проведення оплачуваних

громадських робіт на   підприємствах,

 організаціях та установах

Підволочиського району

у   2011 році

 

 

На виконання статті 23 Закону України « Про зайнятість  населення » , «Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт » , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 року № 839:

1.     Організувати  у 2011 році проведення оплачуваних громадських робіт на підприємствах, організаціях, установах комунальної власності для забезпечення тимчасової зайнятості незайнятих громадян.

2.     Фінансування оплачуваних громадських робіт здійснювати за рахунок коштів Фонду  загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробітних, коштів підприємств, для яких ці роботи виконуються та коштів місцевих бюджетів.

3.     Направлення на  оплачувані громадські роботи здійснює  Підволочиський районний центр зайнятості.

4.     Оплата праці осіб зайнятих на громадських роботах здійснюється за фактично виконану роботу і не може бути меншою мінімального розміру заробітної плати, встановленої законодавством України.

5.     Рекомендувати підприємствам, організаціям, установам встановити гнучкі форми організації робочого дня і робочого тижня для осіб, які виконують громадські роботи, суворо дотримуватися правил техніки безпеки при проведенні цих робіт.

6.     Затвердити перелік підприємств, установ і організацій на яких будуть здійснюватись громадські роботи у 2011 році, згідно додатку.

7.     Визнати таким, що втратило чинність  розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 грудня 2009р.  № 674, зареєстровано в районному управлінні юстиції 04.12.2009 р. №7/100.

8.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації  Сума В.Б.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                В.А.Хоптян

 

 

 

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження голови

райдержадміністрації

 

„Про організацію  оплачуваних громадських робіт   на 2011 рік."

 

Проект розпорядження голови райдержадміністрації „Про організацію оплачуваних громадських робіт на 2011 рік" підготовлено відповідно до повноважень, визначених ст. 23 Закону України „Про зайнятість населення".

Одним із основних напрямків зниження рівня безробіття в районі є залучення громадян до оплачуваних громадських робіт. Це загальнодоступний  вид  тимчасової  трудової діяльності громадян, що не вимагає спеціальної кваліфікації і виконується на договірній основі.

Оплачувані громадські роботи організовуються з метою надання тимчасової роботи, мають суспільно корисну спрямованість і сприяють соціальному розвиткові району. Фінансування проводиться  за рахунок коштів  місцевих бюджетів, коштів Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів підприємств, установ, організацій, для яких ці роботи виконуються. Прийняття даного регуляторного акта дозволить залучити до оплачуваних громадських робіт 210 громадян району.

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                В.Б.Сум
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги