Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

28.10.2020/Що треба знати, якщо Вас викликають до відділу поліції


 

Що треба знати, якщо Вас викликають до відділу поліції?

Чи потрапляли ви або ваші близькі в ситуації, коли вам вручили повістку   з вимогою прибути до відділу поліції   у встановлений день та час, проте ви не маєте уявлення, що це за кримінальне провадження, в межах якого вас викликають? В таких випадках не поспішайте панікувати, адже вас можуть просто викликати для допиту   в якості свідка, так як в ході досудового розслідування за допомогою відеоматеріалів з камер відеоспостереження було встановлено, що ви перебували поряд з місцем скоєння кримінального правопорушення та могли випадково почути чи побачити якісь важливі обставини скоєння злочину.

 Однак процедура такого виклику чітко передбачена Законом і виконувати таку вимогу співробітника поліції потрібно лише в тому випадку, якщо вона чітко йому відповідає.

Повістка визнається належною лише за наявності в ній наступних складових:
 Прізвище та посада слідчого, який здійснює виклик.
 Найменування та адреса відділу поліції, до якого здійснюється виклик, номер телефону чи інші засоби зв’язку зі слідчим.
 Ім’я (найменування) особи, яка викликається, та її адреса.
 Найменування (номер) кримінального провадження, в рамках якого здійснюється виклик.
 Процесуальний статус, в якому перебуває викликана особа (підозрюваний, свідок, ...).
 Час, день, місяць, рік і місце прибуття викликаної особи.
 Процесуальна дія (дії), для участі в якій викликається особа (допит, проведення іншої слідчої дії з обов’язковим зазначенням якої саме).
 Наслідки неприбуття особи за викликом із зазначенням тексту відповідних положень закону, в тому числі можливість застосування приводу, та здійснення спеціального досудового розслідування чи спеціального судового провадження.
 Передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України поважні причини, через які особа може не з’явитися на виклик, та нагадування про обов’язок заздалегідь повідомити про неможливість з’явлення.
 Підпис слідчого, який здійснив виклик.

 Відсутність у повістці будь-якої із цих складових автоматично робить її такою, що складена з порушенням вимог закону. А як відомо, документ, який складено без дотримання вимог закону (з його порушенням) не підлягає   обов’язковому виконанню.

Якщо ж повістка була складена належним чином та вручена відповідно до вимог закону, а Ви не з’явилися на виклик слідчого, то така бездіяльність може потягнути за собою відповідальність у вигляді грошового стягнення 
 у розмірі від 0,25 до 0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Як та кому може бути вручена повістка
 У яких випадках можна не з’являтися на виклик слідчого
 Коли до вас може бути застосовано привід як примусовий захід забезпечення кримінального провадження
 Відповіді на ці питання знайдете у публікації на сайті: https://bit.ly/31LhvLl

 

Що треба знати, якщо Вас викликають до відділу поліції.docx
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги