Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

До відома

   

 ************************

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

   

 ************************

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Роздрукувати 18.11.19 | 14:16

Відповіді на актуальні запитання громадян під час виїзного прийому громадян у Підволочиську та Новосільській сільській раді

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик провів виїзний  прийом громадян у місті Підволочиськ та Новосільській сільській раді. Метою таких заходів є наближення послуг до людей та надання консультацій щодо пенсійного забезпечення безпосередньо у місці проживання громадян.

«Розмір пенсійної виплати залежить від таких показників як заробітна плата та страховий стаж. Тому кожен громадянин має усвідомлювати свою відповідальність перед майбутнім і не погоджуватися на нелегальне працевлаштування та заробітну плату «в конверті». З 1 січня 2019 року вимога до стажу становить не менше ніж 26 років, а величина мінімального страхового внеску, при сплаті якого особі зараховується повний місяць - 918,06 грн.», - зазначив керівник Фонду, та надав відповіді на запитання присутніх щодо призначення пенсії за віком, розміру пенсійної виплати після проведених перерахунків, дострокового виходу на пенсію на пільгових умовах, а також можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Ігор Москалик рекомендував громадянам отримувати інформацію  щодо свого набутого стажу та сплати страхових внесків за допомогою Вебпорталу Пенсійного фонду України та послуги Смс-інформування.

Разом з тим, розповів про нову електронну послугу  - «Е-пенсія», що дозволяє подати документи для призначення пенсії в електронному вигляді не відвідуючи органів Фонду.

 

 

Начальник Головного управління                                           Ігор Москалик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги