Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Рішення сесії районної ради

9 сесія районної ради


 

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ ТА РЕГЛАМЕНТ

дев’ятої сесії Підволочиської  районної ради

шостого скликання

 

                                                           20 грудня 2011 року            

           

1. Про стан обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у Підволочиському районі.

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 січня 2011 року № 46 «Про районний бюджет на 2011 рік».                                                                                                    

 

3. Про звіт голови Підволочиської районної ради.

                                                          

4. Про структуру та чисельність комунальної установи  Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей».

 

5. Про структуру та чисельність районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос» Підволочиської районної ради.

 

6. Про перелік основних питань для розгляду на пленарних засіданнях Підволочиської районної ради на  перший квартал 2012 року.

 

7. Про внесення змін та доповнень до  Регламенту Підволочиської районної ради шостого скликання.

 

8. Про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради.

 

9. Про списання основних засобів з балансу Підволочиської районної ради.

 

10. Про районну програму розвитку і функціонування української мови на 2011 – 2015 роки.

 

11. Про  програму  розвитку патронажної служби в районі на 2012-2014 роки.

 

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, що  надається в оренду ТОВ «Новагріс» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  за межами населеного пункту  с. Старий Скалат на території Староскалатської  сільської ради  Підволочиського району Тернопільської області.                                                  

 

13. Про депутатський запит депутата Підволочиської районної ради  шостого скликання Максимовича Б.І. від 16.12.2011 року.

 

14. Різне.

                                  

 

 

                                                                        

 

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

                                                ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ  

ДЕВ’ЯТА   СЕСІЯ

                                                                                                      

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  20  грудня  2011 року                                                 №124

смт Підволочиськ

 

Про стан обслуговування пенсіонерів

та одиноких непрацездатних громадян

у Підволочиському районі.

 

                Заслухавши та обговоривши інформації заступника голови райдержадміністрації Мельник М. Б. та директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Підволочиського району Капелусь О.В. «Про стан обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у Підволочиському районі», районна рада відмічає, що в районі проводиться  відповідна робота по соціальному обслуговуванню пенсіонерів та  одиноких  непрацездатних громадян.

                Станом на 01.12.2011 року на  обліку в управлінні Пенсійного фонду України в районі перебуває  13294 пенсіонерів.  Виплату пенсій в районі проводять 6 банківських установ та 26 поштових відділень зв’язку. Пенсії виплачуються регулярно.

                На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 2135 чол., які потребують допомоги. Зокрема, з коштів фонду інвалідів 29 особам  в цьому році виплачено матеріальну допомогу  на суму 3100 грн. З коштів районного бюджету 128 інвалідам та малозабезпеченим особам виплачено матеріальну допомогу  на суму 31,6 тис. грн.

                Забезпечено путівками на безкоштовне санаторно-курортне лікування      5 ветеранів війни, 7  інвалідам виплачено компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування в сумі 1881 грн. Виплачено компенсацію на бензин та транспортні видатки 30 особам на суму 4300 грн.

                Станом на 1 грудня   2011 року призначено 711 субсидій пенсіонерам і малозабезпеченим   громадянам на суму 140 тис. грн. Для призначення субсидій довідки одиноким непрацездатним громадянам  допомагають збирати  соціальні працівники.

                В територіальному центрі функціонує благодійна їдальня «Милосердя», в якій харчується 35 осіб. Продукти харчування забезпечуються за рахунок спонсорської допомоги  місцевих рад, ТОВ «Волочиськ-Агро», ТОВ   «Агрофірма «Медобори», ТОВ «Україна», ТОВ «Агро-Рось», ТОВ «Мрія – центр», ТОВ «Новагріс», ПП « ПСП «Аметист» та інших.               

Для приготування обідів на протязі 2011 року витрачено 29,3 тис. грн. В 2011 році  від населення та підприємств району  поступила благодійна допомога продуктами  харчування на суму 41,8 тис. грн. При територіальному центрі діє  клуб «Надвечір’я».

              Протягом року 29 найбільш малозабезпечених громадян одержали допомогу від райдержадміністрації в сумі 9928грн.                                                                                                                                                                                           

              Питання про  обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у Підволочиському районі    на протязі 2011 року двічі розглядалося на  засіданні колегії  райдержадміністрації, районною радою затверджена  програма   «Турбота»  на 2011-2015 роки.   В с. Токи працює геріатричне відділення, яке розраховане на 35 ліжок. На даний час там знаходиться та проживає 28 осіб, яких обслуговує 20 працівників. В цьому році значно покращились матеріально-побутові умови для проживання підопічних, частково проведено благоустрій території. 

                На диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я  знаходиться 4298 осіб, які  щорічно проходять медичні огляди.

 Органи  місцевого самоврядування проводять певну роботу по реалізації  повноважень у сфері соціального захисту населення.

Так в 2011 році в 24 місцевих радах на засіданнях виконкомів заслуховувалось питання про роботу соціальної служби.

             Разом з тим у роботі управління праці та  соціального захисту населення райдержадміністрації  мають місце недоліки по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких  непрацездатних   громадян.

           Для створення належних  умов  праці необхідно завершити ремонтні  роботи  приміщень управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Особливу  увагу слід звернути на  покращення матеріально-  технічної бази установи.

          Є ще ряд проблемних питань в роботі  територіального центру соціального обслуговування Підволочиського району:

          - необхідно  перекрити  дах в  житловому корпусі геріатричного відділення в с. Токи;

- завершити  благоустрій прилеглої  території, придбати необхідну  техніку;

- вести роботу по розширенню  волонтерського  руху в районі.

            Потребує покращення медичне  обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян . Особливу  увагу  необхідно звернути  на  виїзні  обстеження у населених  пунктах  району, більш дієвіше здійснювати заходи по  безкоштовному забезпеченню  ліками цієї категорії населення.

             Недостатньо   уваги  по  покращенню обслуговування пенсіонерів та  одиноких непрацездатних  громадян  приділяють виконкоми міської , селищної та сільських рад району.

             Зокрема,  із 36 рад  району лише 24 розглядали  дане питання в  2011 році , що є в край  неприпустимо.

             З метою надання якісних  послуг людям похилого  віку органам місцевого самоврядування необхідно посилити контроль за роботою соціальних працівників на місцях.

              Виходячи  із вищевикладеного та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 16.12.2011 року,  районна рада  

                                                                    

                                                   В И Р І Ш И Л А:

 

                1.Інформації заступника голови райдержадміністрації Мельник М. Б. та директора територіального центру соціального обслуговування      (надання соціальних послуг) Підволочиського району Капелусь О.В.  « Про стан обслуговування пенсіонерів та  одиноких непрацездатних громадян у Підволочиському районі» взяти до відома.

                2. Вважати одним із основних пріоритетних завдань органів місцевого самоврядування, виконавчої влади району поліпшення соціального захисту населення.

                3. Рекомендувати Підволочиській райдержадміністрації:

                3.1. До 1 лютого 2012 року розробити конкретні заходи по поліпшенню роботи по соціальному обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян.

                3.2. Разом з керівниками сільськогосподарських та промислових підприємств, організацій, установ, виконкомами міської, селищної і сільських рад, фінансовим управлінням райдержадміністрації домогтися збільшення адресної допомоги одиноким і пристарілим.

                3.3. Постійно здійснювати контроль за роботою працівників соціальної служби по наданню соціальних послуг пенсіонерам та  одиноким   непрацездатним громадянам і  обстеженню їх  життєво-побутових умов проживання.

                3.4. Продовжувати співпрацю з громадськими об’єднаннями, недержавними організаціями, що діють у сфері надання послуг та  соціального обслуговування пенсіонерів, розширювати волонтерський рух.

                3.5  При формуванні кошторисів витрат на 2012 рік передбачити кошти для завершення ремонту приміщення управління праці та соціального захисту населення.

                3.6. Вивчити питання про передачу будівлі колишньої Токівської лікарської амбулаторії на баланс територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян з метою створення будинку сімейного типу для тимчасового чи постійного проживання  сімей з числа одиноких непрацездатних громадян.

                3.7. Розробити заходи по завершенню ремонту даху в геріатричному відділенні територіального центру в с.Токи та здійснити усі необхідні заходи по протипожежній безпеці та наведенню благоустрою на прилеглій території.

                3.8. Звернути увагу перевізникам району на покращення обслуговування  пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

4. Головам сіл, селища, міста:

                4.1.Питання щодо соціального захисту одиноких непрацездатних громадян, інвалідів, ветеранів війни та праці, реабілітованих розглянути на сесіях рад на протязі  2012 року за участю соціальних працівників територіального центру.

                4.2. Спільно з працівниками соціальної служби регулярно проводити  контрольні обстеження умов життя одиноких непрацездатних громадян  та надавати їм посильну допомогу.

5. Інформацію про хід  виконання даного рішення заслухати на сесії районної ради в четвертому кварталі 2012 року.

                6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань культури, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Скібньовський А.Т.).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                     В.А.Городницький

 

 

 

                                                                                 

                                                                                                  

УКРАЇНА

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  20  грудня  2011 року                                                                                       № 125 

смт  Підволочиськ

 

Про внесення змін до рішення районної

ради  від  5 січня 2011 року № 46 «Про

районний бюджет на 2011 рік».

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємницької діяльності від 16.12.2011 року щодо внесення змін до районного бюджету, затвердженого рішенням районної ради від 5 січня 2011 року № 46 «Про районний бюджет на 2011 рік», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України та пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна  рада

 

                                                                  вирішила:

                    

1. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2011 рік на 3324500 гривень, в тому числі по кодах:

41020600 «Додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів» на суму 1367500гривень;

41030600 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям» на суму 1900000 гривень;

41030900 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян» на суму 57000 гривень.

  

2. Збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2011 рік на    3324500 гривень, в тому числі:

2.1. За функціональною класифікацієювидатків:

 

 

 

 

 

  грн.

Освіта

709900

Охорона здоров’я

350000

Культура і мистецтво

151000

Соціальний захист та соціальне забезпечення

1900000

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнювання фінансової забезпеченості

156600

Транспорт, дорожнє господарство, зв`язок, телекомунiкацiї та iнформатика

57000

 

2.2. За головними розпорядниками бюджетних коштів:       

2.2.1. Підволочиська районна державна адміністрація -                                            350000 грн.

          в тому числі:

*КФК 080101 „Лікарні” -                                                                                                      335000 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                       295000 грн.

           оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                                    20000 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                              20000 грн. 

*КФК 081004 «Централізовані бухгалтерії»  -                                                                     15000 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                         13000 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                                2000 грн. 

2.2.2. Відділ освіти Підволочиської районної державної адміністрації -                  709900 грн.

          в тому числі:  

*КФК 070201 “Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок,

інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” -                        647000 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                       555550 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                              91450 грн.

*КФК 070401 «Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи

 з дітьми» -                                                                                                                                62900 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                         46000 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                              16900 грн.

2.2.3. Відділ культури і туризму Підволочиської районної державної

          адміністрації -                                                                                                            151000 грн.  

          в тому числі:

*КФК 110201 „Бібліотеки” -                                                                                            101483,64 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                    75225,50 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                         26258,14 грн.

*КФК 110204 „Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу»-49516,36 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                    35590,98 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                         13925,38 грн.

2.2.4. Управління праці та соціального захисту населення

          райдержадміністрації –                                                                                          1957000 грн.                                                                                       

          в тому числі:

*КФК 090302 “Допомога у зв`язку з вагітністю і пологами” -                                           60000 грн.

*КФК 090303 “Допомога на догляд за дитиною віком до 3 років ” -                              420000 грн.

*КФК 090304 “Допомога при народженні дитини” -                                                                 600000 грн.

*КФК 090305 “Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування” -        70000 грн.

*КФК 090306 “Допомога на дітей одиноким матерям” -                                                  200000 грн.

*КФК 090307 “Тимчасова державна допомога дітям” -                                                      50000 грн.

*КФК 090401 “Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям” -                   400000 грн.

*КФК 091300 “Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та

   дітям інвалідам” -                                                                                      100000 грн.

*КФК 170102 “Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним

транспортом окремим категоріям громадян” -                                                                   57000 грн.

 

2.2.5.Фінансове управління Підволочиської районної державної адміністрації – 156600 грн.

в тому числі:

*КФК 250313 «Додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання

фінансової забезпеченості місцевих бюджетів» -                                                              156600 грн.         

Лисичинський сільський бюджет -                                                                                        10000 грн.

Оріховецький сільський бюджет -                                                                                           7000 грн.

Пальчинський сільський бюджет -                                                                                        5700 грн.

Рожиський сільський бюджет -                                                                                             4000 грн.

Староміщинський сільський бюджет -                                                                                    9000 грн.

Терпилівський сільський бюджет -                                                                                                 12500 грн.

Хмелиськівський сільський бюджет -                                                                                     2400 грн.

Чернилівський сільський бюджет -                                                                                                    6000 грн.

Скалатський міський бюджет -                                                                                            100000 грн.

      

       3. Міській, сільським радам спрямувати кошти додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів виключно на оплату праці працівників бюджетних установ з метою недопущення прострочення кредиторської заборгованості.

 

4. Зменшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2011 рік на    349809 гривень, в тому числі по коду:

41030800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот» на суму 347070 гривень;

41031000 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу» на суму 2739 гривень.

 

5. Зменшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2011 рік на 349809 гривень, в тому числі:

5.1. За функціональною класифікацієювидатків:

  грн.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

349809

 

5.2. За головними розпорядниками бюджетних коштів:       

Управління праці та соціального захисту населення

          райдержадміністрації –                                                                                            349809 грн.                                                                                       

          в тому числі:

*КФК 090201 „Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність

Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`,

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та

батькам померлих (загиблих) осіб, … , на житлово-комунальні послуги” -                   177070 грн.

*КФК 090202 “Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність

Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`,

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та

батькам померлих (загиблих) осіб, …, на придбання твердого палива

та скрапленого газу” -                                                                                                             2739 грн.

*КФК 090405 “Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату

житлово-комунальних послуг” -                                                                                        170000 грн.

 

       6. Керуючись пунктом 10 статті 23 Бюджетного кодексу України, з метою ефективного управління бюджетними коштами, при надходженні додаткових  (цільових) коштів – субвенцій чи додаткових дотацій з державного або обласного бюджетів до кінця поточного року, надати право вносити зміни до районного бюджету відповідно до пункту 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, тобто розпорядженням голови районної державної адміністрації за погодженням з комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємницької діяльності з наступним затвердженням його сесією районної ради.».

     

      7. Враховуючи вищенаведені зміни додатки 1, 2, 3, 4 рішення районної ради від 5 січня 2011 року № 46 „Про районний бюджет на 2011 рік” викласти у новій редакції.

 

      

Голова

 районної ради                                                                                          В.А. Городницький

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

 

 

до рішення районної ради

 

 

від   05.01.2011      № 46

 

 

(в редакції рішення районної ради від 20.12.2011 № 125)

Доходи районного бюджету на 2011 рік

 

 

 

 

 

(грн.)

Код

Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

Разом

у тому числі бюджет розвитку

1

2

3

4

5

6=(гр.3+гр.4)

10000000

Податкові надходження

11 867 600

 

 

11 867 600

11000000

Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

11 867 600

 

 

11 867 600

11010000

Податок на доходи фізичних осіб

11 836 300

 

 

11 836 300

11010100

Податок на доходи найманих працівників

11 295 200

 

 

11 295 200

11010200

Податок на доходи фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності і незалежної професійної діяльності

62 600

 

 

62 600

11010300

Податок на доходи фізичних осіб на дивіденди та роялті

130 000

 

 

130 000

11010800

Податок на доходи фізичних осіб - військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу

199 100

 

 

199 100

11011100

Податок на доходи фізичних осіб від інших видів діяльності

24 400

 

 

24 400

11011200

Податок на доходи фізичних осіб від продажу нерухомого майна та надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм)

39 800

 

 

39 800

11011300

Податок на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна та надання рухомого майна в оренду (суборенду)

17 000

 

 

17 000

11011400

Податок на доходи фізичних осіб від отриманого платником доходу внаслідок прийняття ним у спадщину майна, коштів, майнових чи немайнових прав

18 600

 

 

18 600

11011600

Фіксований податок на доходи фізичних осіб від зайняття  підприємницькою діяльністю

49 600

 

 

49 600

11020000

Податок на прибуток підприємств

31 300

 

 

31 300

11020200

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

31 300

 

 

31 300

20000000

Неподаткові надходження

35 800

1 288 100

 

1 323 900

21000000

Доходи від власності та підприємницької діяльності

10 200

 

 

10 200

21010000

Частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність

7 200

 

 

7 200

21010300

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету

7 200

 

 

7 200

21080000

Інші надходження

3 000

 

 

3 000

21081100

Адміністративні штрафи та інші санкції

3 000

 

 

3 000

22000000

Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської  діяльності

10 600

 

 

10 600

22010000

Плата за ліцензії

10 600

 

 

10 600

22010300

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

10 600

 

 

10 600

24000000

Інші неподаткові надходження

15 000

 

 

15 000

24060000

Інші надходження

15 000

 

 

15 000

24060300

Інші надходження

15 000

 

 

15 000

25000000

Власні надходження бюджетних установ

 

1 288 100

 

1 288 100

25010000

Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством

 

1 035 100

 

1 035 100

25010100

Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю

 

866 300

 

866 300

25010200

Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності

 

20 000

 

20 000

25010300

Плата за оренду майна бюджетних установ

 

148 800

 

148 800

25020000

Інші джерела власних надходжень бюджетних установ

 

253 000

 

253 000

25020200

Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів

 

253 000

 

253 000

Разом доходів

11 903 400

1 288 100

 

13 191 500

40000000

Офіційні трансферти

106 870 151

 

 

106 870 151

41000000

Від органів державного управління

106 870 151

 

 

106 870 151

41010000

Кошти, що надходять з інших бюджетів

664 500

 

 

664 500

41010600

Кошти, що надходять до районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів з міських (міст районного значення), селищних, сільських та районних у містах бюджетів

664 500

 

 

664 500

41020000

Дотації

68 010 500

 

 

68 010 500

41020100

Дотації вирівнювання з державного бюджету місцевим бюджетам

63 763 800

 

 

63 763 800

41020600

Додаткова дотація з державного бюджету  на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів

2 777 200

 

 

2 777 200

41021100

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення пальним станцій (відділень) екстреної, швидкої та невідкладної медичної допомоги

88 600

 

 

88 600

41021600

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, повязаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та виплату допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю

1 380 900

 

 

1 380 900

41030000

Субвенції

38 195 151

 

 

38 195 151

41030600

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

28 900 000

 

 

28 900 000

41030800

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

7 564 930

 

 

7 564 930

41030900

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв"язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

760 200

 

 

760 200

41031000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу

147 261

 

 

147 261

41034200

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв"язку із закінченням строку повноважень

66 800

 

 

66 800

41035000

Інші субвенції

30 160

 

 

30 160

41035800

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"

647 000

 

 

647 000

41037000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

78 800

 

 

78 800

 

Всього доходів

118 773 551

1 288 100

 

120 061 651

 

 

 

 

 

.

 

Керуючий справми виконавчого апарату районної ради                                                        М.М.Рубльовський

 

 

 

.

 

         

 

                                                                                                  

УКРАЇНА

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  20  грудня  2011 року                                                                                       № 126 

смт Підволочиськ

 

Про внесення змін до рішення районної

ради  від  5 січня 2011 року № 46 «Про

районний бюджет на 2011 рік».

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємницької діяльності від 16.12.2011 року щодо внесення змін до районного бюджету, затвердженого рішенням районної ради від 5 січня 2011 року № 46 «Про районний бюджет на 2011 рік», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України та пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна  рада

 

                                                                  вирішила:

                    

     1. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2011 рік на 260000 гривень, в тому числі обсяг власних доходів на суму 260000 гривень, з них по кодах:

11010100 «Податок на доходи найманих працівників» на суму 238500 гривень;

       11011100 ”Податок на доходи фізичних осіб від інших видів діяльності” на суму 3300  гривень;

       11011200 «Податок на доходи фізичних осіб від продажу нерухомого майна та надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм)» на суму 9800гривень;

       11011300 «Податок на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна та надання рухомого майна в оренду (суборенду)» на суму 4000 гривень;

       11011400 «Податок на доходи фізичних осіб від отриманого платником доходу внаслідок прийняття ним у спадщину майна» на суму 1300 гривень;

       22010300 „Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” на суму 3100 гривень.

  

2. Збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2011 рік на    260000 гривень, в тому числі:

2.1. За функціональною класифікацієювидатків:

  грн.

Освіта

47850

Культура і мистецтво

212150

 

2.2. За головними розпорядниками бюджетних коштів (за рахунок збільшення обсягу власних доходів на суму 260000 гривень):        

2.2.1. Відділ освіти Підволочиської районної державної адміністрації -                    47850 грн.

          в тому числі:  

*КФК 070201 “Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок,

інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” -                          47850 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                         47850 грн.

2.2.2. Відділ культури і туризму Підволочиської районної державної

          адміністрації -                                                                                                            212150 грн.  

          в тому числі:

*КФК 110204 „Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу»-  6569,33 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                      6569,33 грн.

*КФК 110205 „Школи естетичного виховання дітей” -                                               205580,67 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                  152242,26 грн.                                                 

           оплата інших поточних видатків -                                                                         53338,41 грн.

 

        3. Внести зміни за функціональною та економічною класифікацією видатків в межах обсягу видатків на рік загального фонду районного бюджету по головних розпорядниках бюджетних коштів, а саме:

3.1. Підволочиська районна рада

       Зменшити асигнування по:  

*КФК 010116 “Органи мiсцевого самоврядування” -                                                                4900,41 грн.

з них: оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                                      2251 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                           2649,41 грн. 

       Збільшити асигнування по:

*КФК 010116 “Органи мiсцевого самоврядування” -                                                                4900,41 грн.

з них: оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                                 3200,41 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                                1700 грн. 

3.2. Підволочиська районна державна адміністрація                                             

       Зменшити асигнування по:  

*КФК 080101 „Лікарні” -                                                                                                     2806,18 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                           2806,18 грн. 

*КФК 080300 “ Полiклiнiки i амбулаторiї (крiм спецiалiзованих полiклiнiк

та загальних i спецiалiзованих стоматологiчних полiклiнiк)” -                                     69140,02 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                    48751,96 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                        20388,06 грн.

*КФК 080600 «Фельдшерсько-акушерські пункти»  -                                                    78212,61 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                   55894,82 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                         22317,79 грн. 

*КФК 091101 “Утримання центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» -            975 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                             975 грн.

*КФК 130205 „Фінансова підтримка спортивних споруд, які належать

громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості” -                         3274,68 грн.

з них: оплата інших поточних видатків  -                                                                          3274,68 грн.

       Збільшити асигнування по:

*КФК 080101 „Лікарні” -                                                                                                 150158,81 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                  109646,78 грн.

           оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                                 2806,18 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                         37705,85 грн. 

*КФК 091101 “Утримання центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» -            975 грн.

з них: оплата інших поточних видатків (КЕКВ 1120) -                                                         975 грн.  *КФК 130204 „Утримання апарату управління громадських

фізкультурно-спортивних організацій (ФСТ «Колос»)”-                                                 3274,68 грн.

з них: оплата інших поточних видатків  -                                                                          3274,68 грн.

3.3. Відділ освіти Підволочиської районної державної адміністрації                     

       Зменшити асигнування по:         

*КФК 070201 “Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок,

інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” -                   377226,69 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                       377226,69 грн.

*КФК 070401 «Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи

 з дітьми» -                                                                                                                                  1550 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                                1550 грн.

*КФК 070702 «Інші заклади і заходи післядипломної освіти» -                                   45883,36 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                         45883.36 грн.

*КФК 070802 «Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти» -              116047,47 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                           6155 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                       109892,47 грн.

*КФК 070804 «Централізовані бухгалтерії обласних, міських, районних

відділів освіти» -                                                                                                                 52065,99 грн.                                  

з них: оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                               20244,42 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                         31821,57 грн.

*КФК 070805 «Групи централізованого господарського обслуговування» -              17215,13 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                         17215,13 грн.

*КФК 070806 «Інші заклади освіти» -                                                                                   34904 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                         17513 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                              17391 грн.

*КФК 070808 «Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського

піклування, яким виповнюється 18 років» -                                                                           1050 грн.                                                                               

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                                1050 грн.

       Збільшити асигнування по:

*КФК 070201 “Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок,

інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” -                   626982,64 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                       460000 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                       166982,64 грн.

*КФК 070804 «Централізовані бухгалтерії обласних, міських, районних

відділів освіти» -                                                                                                                        9692 грн.                                  

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                           7287 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                                2405 грн.

*КФК 070805 «Групи централізованого господарського обслуговування» -                     9268 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                           6876 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                                2392 грн.

3.4. Відділ культури і туризму райдержадміністрації

       Зменшити асигнування по:  

*КФК 110202 „Музеї і виставки” -                                                                                          2290 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                                2290 грн.   

       Збільшити асигнування по:

*КФК 110204 „Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу” -       2290 грн.

з них: оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                                      2290 грн.                 

3.5. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

       Зменшити асигнування по:  

*КФК 090214 „Пільги окремим категоріям громадян з послуг зв`язку” -                          9000 грн.

       Збільшити асигнування по:

*КФК 170102 “Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним

транспортом окремим категоріям громадян” -                                                                     9000 грн.

       

       4. Внести зміни за функціональною та економічною класифікацією видатків в межах обсягу видатків на рік загального фонду районного бюджету між головними розпорядниками бюджетних коштів, а саме:

4.1. Зменшити асигнування по:

*КФК 250102 «Резервний фонд» -                                                                                         27700 грн.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації -       242774 грн.  

в тому числі:

*КФК 090416 «Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни і праці» -                   1600 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                                1600 грн. 

*КФК 091205 «Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають

соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим,

які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» -                  157974 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                            157974 грн.

*КФК 091206 “Центри соціальної реабілітації дітей – інвалідів; центри

професійної реабілітації інвалідів» -                                                                                      83200 грн. 

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                         45000 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                              38200 грн. 

4.2. Збільшити асигнування по:

       Підволочиська районна державна адміністрація -                                               268874 грн.                                             

в тому числі:

*КФК 080101 „Лікарні” -                                                                                                 260111,20 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                  163301,74 грн.

           оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                               34768,31 грн.                                                                             

           оплата інших поточних видатків -                                                                         62041,15 грн. 

*КФК 081004 «Централізовані бухгалтерії»  -                                                                  8762,80 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                     6618,69 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                           2144,11 грн. 

        Підволочиська районна рада

*КФК 010116 “Органи мiсцевого самоврядування” -                                                                     1600 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                                1600 грн. 

 

         5. Зменшити обсяг видатків спеціального фонду районного бюджету на 2011 рік на 30769гривень (в тому числі бюджет розвитку на 30769 гривень) за рахунок зменшення фінансування бюджету, а саме зменшення коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), в тому числі:

5.1. За функціональною класифікацієювидатків:

  грн.

Освіта

30769

5.2. За головними розпорядниками бюджетних коштів:           

       Відділ освіти райдержадміністрації -                                                                     30769 грн.

          в тому числі:

*КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат

при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” -                                           9110 грн.

з них: капітальні видатки (КЕКВ 2000) -                                                                                9110 грн.

*КФК 070804 „Централiзованi бухгалтерії обласних, міських, районних

відділів освіти ” -                                                                                                                    21659 грн.

з них: капітальні видатки (КЕКВ 2000) -                                                                              21659 грн.

 

6. Збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2011 рік на 30769гривень за рахунок зменшення фінансування бюджету, а саме зменшення коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), в тому числі:

6.1. За функціональною класифікацієювидатків:

 

  грн.

Освіта

30769

6.2. За головними розпорядниками бюджетних коштів:           

       Відділ освіти райдержадміністрації -                                                                         30769 грн.

          в тому числі:

*КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат

при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” -                                         30769 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                         30769 грн.

             

      

 

       7. Затвердити розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 листопада 2011 року № 833 «Про внесення змін до рішення районної ради від 5 січня 2011 року № 46 «Про районний бюджет на 2011 рік», від 30 листопада 2011 року № 848 «Про внесення змін до рішення районної ради від 5 січня 2011 року № 46 «Про районний бюджет на 2011 рік».           

      

       8. Враховуючи вищенаведені зміни додатки 1, 2, 3, 4, 6 рішення районної ради від 5 січня 2011 року № 46 „Про районний бюджет на 2011 рік” викласти у новій редакції.

 

 

 

Голова

 районної ради                                                                                          В.А. Городницький

 

 

 

 

Додаток 1

 

 

до рішення районної ради

 

 

від   05.01.2011      № 46

 

 

(в редакції рішення районної ради від 20.12.2011 № 126 )

Доходи районного бюджету на 2011 рік

 

 

 

 

 

(грн.)

Код

Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

Разом

у тому числі бюджет розвитку

1

2

3

4

5

6=(гр.3+гр.4)

10000000

Податкові надходження

11 867 600

 

 

11 867 600

11000000

Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

11 867 600

 

 

11 867 600

11010000

Податок на доходи фізичних осіб

11 836 300

 

 

11 836 300

11010100

Податок на доходи найманих працівників

11 295 200

 

 

11 295 200

11010200

Податок на доходи фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності і незалежної професійної діяльності

62 600

 

 

62 600

11010300

Податок на доходи фізичних осіб на дивіденди та роялті

130 000

 

 

130 000

11010800

Податок на доходи фізичних осіб - військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу

199 100

 

 

199 100

11011100

Податок на доходи фізичних осіб від інших видів діяльності

24 400

 

 

24 400

11011200

Податок на доходи фізичних осіб від продажу нерухомого майна та надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм)

39 800

 

 

39 800

11011300

Податок на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна та надання рухомого майна в оренду (суборенду)

17 000

 

 

17 000

11011400

Податок на доходи фізичних осіб від отриманого платником доходу внаслідок прийняття ним у спадщину майна, коштів, майнових чи немайнових прав

18 600

 

 

18 600

11011600

Фіксований податок на доходи фізичних осіб від зайняття  підприємницькою діяльністю

49 600

 

 

49 600

11020000

Податок на прибуток підприємств

31 300

 

 

31 300

11020200

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

31 300

 

 

31 300

20000000

Неподаткові надходження

35 800

1 288 100

 

1 323 900

21000000

Доходи від власності та підприємницької діяльності

10 200

 

 

10 200

21010000

Частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність

7 200

 

 

7 200

21010300

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету

7 200

 

 

7 200

21080000

Інші надходження

3 000

 

 

3 000

21081100

Адміністративні штрафи та інші санкції

3 000

 

 

3 000

22000000

Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської  діяльності

10 600

 

 

10 600

22010000

Плата за ліцензії

10 600

 

 

10 600

22010300

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

10 600

 

 

10 600

24000000

Інші неподаткові надходження

15 000

 

 

15 000

24060000

Інші надходження

15 000

 

 

15 000

24060300

Інші надходження

15 000

 

 

15 000

25000000

Власні надходження бюджетних установ

 

1 288 100

 

1 288 100

25010000

Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством

 

1 035 100

 

1 035 100

25010100

Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю

 

866 300

 

866 300

25010200

Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності

 

20 000

 

20 000

25010300

Плата за оренду майна бюджетних установ

 

148 800

 

148 800

25020000

Інші джерела власних надходжень бюджетних установ

 

253 000

 

253 000

25020200

Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів

 

253 000

 

253 000

Разом доходів

11 903 400

1 288 100

 

13 191 500

40000000

Офіційні трансферти

103 895 460

 

 

103 895 460

41000000

Від органів державного управління

103 895 460

 

 

103 895 460

41010000

Кошти, що надходять з інших бюджетів

664 500

 

 

664 500

41010600

Кошти, що надходять до районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів з міських (міст районного значення), селищних, сільських та районних у містах бюджетів

664 500

 

 

664 500

41020000

Дотації

66 643 000

 

 

66 643 000

41020100

Дотації вирівнювання з державного бюджету місцевим бюджетам

63 763 800

 

 

63 763 800

41020600

Додаткова дотація з державного бюджету  на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів

1 409 700

 

 

1 409 700

41021100

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення пальним станцій (відділень) екстреної, швидкої та невідкладної медичної допомоги

88 600

 

 

88 600

41021600

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, повязаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та виплату допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю

1 380 900

 

 

1 380 900

41030000

Субвенції

36 587 960

 

 

36 587 960

41030600

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

27 000 000

 

 

27 000 000

41030800

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

7 912 000

 

 

7 912 000

41030900

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв"язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

703 200

 

 

703 200

41031000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу

150 000

 

 

150 000

41034200

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв"язку із закінченням строку повноважень

66 800

 

 

66 800

41035000

Інші субвенції

30 160

 

 

30 160

41035800

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"

647 000

 

 

647 000

41037000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

78 800

 

 

78 800

 

Всього доходів

115 798 860

1 288 100

 

117 086 960

 

 

 

 

 

.

 

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради                                                        М.М.Рубльовський

 

 

 

.

 

 

                                                                                                                                                                           

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ                     

                                                       Р І Ш Е Н Н Я                  

 

 

від  20   грудня 2011 року                                                              №127

смт Підволочиськ

 

 

Про звіт голови Підволочиської

районної ради

 

             Заслухавши та обговоривши звіт голови районної ради Городницького В.А.,  керуючись ст., ст.43, 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,   розділом 7 Регламенту Підволочиської районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 Звіт голови районної ради Городницького В.А.   взяти до відома (додається).

        

 

 

 

 

Голова районної ради                                                 В.А. Городницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                Грудень 2011 року


                            Звіт     голови Підволочиської районної ради 

                           Городницького Володимира Андрійовича

              за період роботи з жовтня 2010 року по грудень 2011 року  

              У відповідності до ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та розділу YII п17 Регламенту роботи районної ради шостого скликання голова районної ради є підзвітним районній раді та не менше одного разу на рік звітує перед радою про свою діяльність. Згідно плану роботи Підволочиської районної ради на 2011 рік такий звіт було заплановано на четвертий квартал.

          За рік, що минув від виборів 2010 року, депутати склали серйозний екзамен на зрілість, довели свою здатність працювати продуктивно, знаходити виважені шляхи вирішення питань. Розуміння, що інтереси громадян вищі за політичні амбіції, дозволило депутатам знайти спільну мову і протягом двох перших сесій прийняти всі необхідні організаційні рішення, визначити перспективний план спільних дій.

Сьогодні не буде перебільшенням сказати, що ми маємо дієздатну районну раду.    Серед депутатів – керівники сільськогосподарських підприємств, працівники промисловості, транспорту, підприємці, представники охорони здоров’я, освіти, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Потрібно підкреслити, що благодійна діяльність притаманна багатьом депутатам районної ради і ви прекрасно про це знаєте. Завдяки активній позиції депутатського корпусу можна звітувати, що у більшості об’єктів та заходів є імена і підтримка депутатів районної ради.

 

       Згідно із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати районної ради на основі єдності поглядів або партійного членства об’єднались у депутатські фракції. До речі, в районній раді їх 6, а саме: фракція «Партія регіонів»;  фракція «Єдиний Центр»; фракція ВО «Свобода»; фракція «Наша Україна»; фракція ВО «Батьківщина»;фракція «Українська Народна Партія».

      У своїй діяльності я керувався принципом - що тісна співпраця з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, усіма політичними партіями, громадськими організаціями сприятиме консолідації зусиль у подоланні існуючих проблем територіальних громад, поліпшенню якості життя наших громадян.

                                Діяльність пленарних засідань ради
    Свою роботу районна рада планувала та проводила сесійно. З початку скликання районною радою проведено 8 пленарних засідань, на яких розглянуто 126 питань. За звітний період жодного разу не було зірвано сесій районної ради, що свідчить про свідомий підхід депутатів районної ради до своїх обов’язків.  Серед пріоритетних  питань порядку денного є прийняття  22 районних програм різного суспільного спрямування та  11   питань,  пов’язаних із місцевим бюджетом, в тому числі питання про районний бюджет на 2011 рік.          Ми вже навчилися писати програми. У більшості своїй, вони ґрунтовно продумані і залишилося навчитися їх виконувати із користю для громади, а для цього, на мою думку, нам важливо відпрацювати чітку систему моніторингу їх реалізації.

         Для більш детального та об’єктивного висвітлення питань на сесіях  районної ради працюють робочі групи, до складу яких залучались спеціалісти відповідних служб  та депутати районної ради.

          На сесіях районної ради розглянуто ряд життєво важливих для на наших виборців питань. Багато уваги приділялось проблемам стосовно наповнення та використання районного бюджету, які обговорювались регулярно у міжсесійний період на засіданнях постійних комісій та колегії районної ради. Використання бюджетних коштів попередньо вивчається у профільних комісіях, після цього рішення затверджується на сесії районної ради.

   Ми повсякчасно надавали переваги проблемним питанням, які стосувались поліпшення умов життя соціально незахищених верств населення: людей похилого віку, одиноких, багатодітних та інших, які потребують підтримки у місцевих рад.

     У звітному  періоді, керуючись вимогами Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», спрямовувались зусилля на створення  передбачених чинним законодавством  умов для реалізації  громадянами прав на звернення.

         Станом на 01.12 .2011 року  До районної ради надійшло 20 звернень, з яких -8 колективні.  Письмові звернення надходили від мешканців сіл Токи, Остап’є Криве, Супранівка, Магдалівка, Жеребки та ін..    Не зменшується проблемних питань у громадян смт Підволочиськ. Якщо у 2010 році від них надійшло 4 заяви то 2011 році-8.

          Із соціальних категорій населення в основному звертаються пенсіонери, інваліди, працівники соціальної сфери. В 2011 році надійшло 4 заяви по питанню погашення заборгованості по заробітній платі від працівників КПП «Ринок» смт Підволочиськ, Новосільської музичної школи, Токівської сільської ради. Регулярно надходять звернення по вирішенню питань соціального захисту, аграрної політики та земельних відносин. Також у 2011 році на розгляді були заяви від жителів сіл Пеньківці та Жеребки щодо відкриття автобусних маршрутів до вказаних населених пунктів. Не зважаючи на те, що в основному, вирішення піднятих проблемних питань у зверненнях жителів району до районної ради належить виключно до компетенції сільських, селищної та міської рад та повинні вирішуватись на місцях, кожне звернення було уважно розглянуто, вчасно надані відповіді .

      За звітний період в районну раду надійшло 540 документів. Виконавчим апаратом районної ради вжиті заходи по їх своєчасному виконанні. Районною радою направлено на виконання та інформування організаціям, установам, громадянам 455 документів. Головою районної ради видано 175 розпоряджень.  

        Для забезпечення своєчасного та якісного виконання законодавчих актів, власних рішень та інших нормативно-правових документів відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий апарат районної ради постійно удосконалює систему контролю за їх виконанням. Головною метою цього є забезпечення високої ефективності, якості та чіткого здійснення поставлених завдань.

            У відповідності до ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» утворено 7 депутатських комісій районної ради:

 з питань депутатської діяльності та етики і місцевого самоврядування; 

 з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємницької діяльності;

з питань промисловості, будівництва, транспорту і зв’язку;

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та

охорони довкілля;

з питань житлово-комунального господарства, побутового і

торговельного обслуговування населення;

з питань культури, освіти, охорони здоров’я та соціального

захисту населення, молоді і спорту;

з питань законності, громадського порядку і боротьби із     злочинністю

       Кожен депутат районної ради працює в тій чи іншій постійній комісії районної ради.    

     Слід відмітити важливу роль постійних комісій ради в забезпеченні ефективної та плідної роботи районної ради. Завдячуючи попередньому розгляду на спільних засіданнях постійних комісій питань порядку денного пленарних засідань, сесії проходять в конструктивній обстановці та результативно. Завчасні розгляд пропозицій та внесення змін до проектів рішень сприяють якісній підготовці пленарних засідань ради. За звітний період постійними комісіями проведено 16 засідань, у тому числі 8 спільних.

           У доробку кожної з семи постійних комісій районної ради є позитивні      напрацювання і конкретні результати.  
           Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності ( голова комісії  Колісник  Петро Васильович) брала активну участь у процесах формування та виконання місцевих бюджетів, розробці проектів 22 районних програм та бюджету району на 2011 рік. Голова комісії  виступав із співдоповіддю при розгляді основних питань порядку денного пленарних засідань. Ця комісія має значне навантаження через широке коло підвідомчих питань, які носять постійний характер, зокрема  узгодження внесення змін до бюджету району.
          Плідно у звітному періоді працювала постійна комісія з питань культури, освіти, охорони здоров’я та соціального   захисту населення, молоді і спорту (голова комісії Скібньовський Андрій Тарасович). Слід відмітити те, що члени цієї комісії найактивніше відвідують її  засідання .

          Комісією здійснювався контроль за виконанням районних програм,  за виконанням рішень районної ради, зокрема «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, інтернет-кафе та громадських місцях населених пунктів району» ,   розгляд питань  спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району.

        Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля (голова комісії Чубатюк Михайло Григорович) не менш змістовно опікувалася колом питань, які належать до її компетенції. Розглядалось одне з найважливіших питань питання про стан використання земель в районі та надходження коштів за оренду землі до місцевих бюджетів. Комісія постійно тримає на контролі природоохоронні районні галузеві Програми, виконання яких в умовах несприятливої екологічної ситуації сьогодення є надзвичайно важливим завданням. Серед  важливих програм було прийнято програму «Використання та охорони земель у Підволочиському районі на 2011-2018 роки»

        Життєво важливі питання розглядались на засіданнях постійних комісій   з питань житлово-комунального господарства, побутового і       торговельного обслуговування населення (голова комісії Остапів Ігор Степанович ) та     з питань промисловості, будівництва, транспорту і зв’язку  (голова комісії Місюра Петро Іванович),   а саме:  про готовність народногосподарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, питання перевезення учнів до навчальних закладів району  та про прийняття цільової програми будівництва (придбання) доступного житла в Підволочиському районі Тернопільтської області на 2011-2017 роки.

   При підготовці питань на сесію районної ради в комісіях обов’язково проходить їх обговорення і питання виносяться на розгляд сесії тільки після позитивного висновку комісій. Хотілося би також зазначити, що в комісіях розглядаються не тільки ті питання, що безпосередньо стосуються профільного напрямку тієї чи іншої комісії, а й інші питання, які плануються на розгляд сесії. 

   Депутати вважають, що кожне рішення повинно прийматись тільки в інтересах виборців, тому позитивно оцінити його має абсолютна більшість депутатів районної ради.

    Кожен депутат має змогу ретельно вивчити всі запропоновані проекти рішень, отримати від фахівців необхідні роз’яснення, а в разі потреби – внести відповідні зміни, одержати підтримку інших депутатів. Обговорення в постійних комісіях ніколи не обмежується часом, а в разі неузгодженості – питання взагалі знімається. Коли ж така підтримка-погодження є, на засіданні сесії питання ухвалюється практично без зайвих суперечок.

    До речі, під час обговорення важливих питань на засіданнях постійних комісій обов’язкова присутність відповідальних осіб райдержадміністрації, керівників районних підприємств, організацій і установ, виконавчого апарату районної ради. І це не просто принцип. Депутати з перших, що називається, вуст можуть отримати вичерпне роз’яснення від будь-якого керівника районної служби, внести свої пропозиції та зміни до проектів документів.

        Я намагався спрямувати фаховий потенціал депутатського корпусу, виконавчого апарату на ґрунтовний розгляд питань та прийняття виважених, змістовних рішень. Депутати систематично інформувались про хід виконання їх зауважень, пропозицій, внесених на пленарних засіданнях ради. З початку скликання було внесено та розглянуто 2 депутатських запити.   Хочу відзначити активну сесійну діяльність депутатів: СкібньовськогоА.Т., _________----, які вносять конструктивні зауваження та пропозиції.

      Однак, щоб бути до кінця об’єктивним, мушу сказати, що реалізувати всі задуми через роботу  постійних комісій не завжди вдається. Існують об’єктивні та суб’єктивні на те причини. Та й знаходяться серед нас такі депутати, що вважають для себе роботу в комісіях явищем обтяжливим. Вони не вельми охоче приймають участь у роботі постійних комісій районної ради. Думаю, заслухавши звіт, кожен себе в цьому впізнає, прийме до уваги і оправдає довір’я своїх виборців.

        Районною радою утворено комісію з питань поновлення прав реабілітованих, яка за звітний період провела  два засідання, неодноразово надавались усні консультації реабілітованим.

           Хочу наголосити, що нам потрібно чесно і сумлінно працювати в ім’я  кращої долі людей та розквіту району, своєю працею утверджувати авторитет депутата  та ради вцілому.

         Відповідно до пункту 15 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядуванні в Україні» голова районної ради представляє раду у відносинах з органами виконавчої та представницької влади, політичними та іншими організаціями.

 

       З метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку Підволочиського району, розширення формату співпраці і розвитку контактів у питаннях взаємообміну досвідом і кращою діяльністю, гідного представлення інтересів районної ради на загальнодержавному рівні та відповідно до п.15 ст.43, ст.15 Закону України «Про місцеве самоврядування в Українірайонна рада  вступила до Всеукраїнської  асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» на засадах дійсного члена.,  про що було прийнято відповідне рішення районної ради від  14 липня  2011 року  № 100 .                                                               

       В листопаді місяці цього року представники районної та місцевих рад району  брали участь в семінарі- тренінгу, організованому Українською асоціацією районних та обласних рад, по питанню застосування антикорупційного законодавства та поводження з публічною інформацією.

                                                    Колегія ради                                                                                                                                                                   Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у звітному періоді було створено колегію районної ради – дорадчий орган, який попередньо готує узгоджені пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається вносити на розгляд районної ради. До складу колегії входять: голова районної ради, його заступник, голови постійних комісій районної ради та уповноважені керівники депутатських фракцій.

          Колегія районної ради є координатором роботи депутатського корпусу, визначила для себе і дотримується в щоденній роботі основних напрямів діяльності, що полягають в наступному: розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин, зміцнення української державності на місцевому рівні.

                                                Координаційна рада

    Консультативно-дорадчим органом районної ради для більш  тісної взаємодії та оперативного вирішення  назрілих питань стала координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, до складу якої входять сільські, міський та селищний  голови.

     Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради у тісній співпраці з радами базового рівня та депутатським активом постійно працюють над зміцненням авторитету органів місцевого самоврядування, сприяють дієвості у виконанні рішень, прийнятих на сесіях районної ради, зближають інтереси та активізують співпрацю двох гілок влади.  

 

 

 

Реалізація програм соціально-економічного розвитку та наповнення бюджету

        Основними документами, які були прийняті  радою на поточний рік . є програма  

соціально-економічного і культурного  розвитку  району та затвердження районного бюджету. 

        Проведений аналіз роботи господарського комплексу за підсумками виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету району  за 9 місяців 2011 року, Стратегії розвитку району до 2015 року свідчить про досягнення позитивних результатів по більшості показників.
      За десять місяців 2011 року дохідну частину районного бюджету ( з врахуванням трансфертів та внесених змін) виконано на 96,2% .

      План по власних  доходах по загальному фонду виконано на 104,7%,  по  спеціальному фонді виконано на 206,3%.   

          Одним із головних джерел виконання районного бюджету є  податок на доходи фізичних осіб, виконання якого складає 104,7% . В порівнянні із відповідним періодом минулого року досягнуто збільшення сплати податку на доходи фізичних осіб на 1881,1 тис.грн., або на 25,2%.

          Додаткові дотації  з державного бюджету  місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов’язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки надійшло 662,7 тис.грн, або 100% . 

         Більше уваги із боку керівників територіальних громад потребує наповнення місцевих бюджетів: кошти від оренди земель запасу та резерву, відчуження майна комунальної власності, місцеві податки і збори. Надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення сприятимуть вирішенню нагальних проблем територіальних громад.

         Власні надходження до Пенсійного фонду за 9 місяців  склали 37039,4 тис..грн., що становить 117 % до відповідного періоду минулого року. План надходжень власних коштів за 9 місяців 2011 року виконано на 93,9%, або на 2413, 4 тис.грн. менше від планового завдання . 
         За 9 місяців промислові підприємства району виробили продукції на  суму 154476,9 тис.грн., що становить 62 ,7 % до минулого року і 65,2% до плану.  Зберегли на рівні минулого року і наростили обсяги виробництва промислової продукції  57% підприємств. Це такі підприємства як ТОВ «Надзбруччя хлі»-135,4%, ТОВ «Скалат-м'ясо»- 118%, ВАТ Підволочиська ФПВ-122,8%, ЗАТ «Лотос»- 125,1%, ТОВ «Кар’єр Новосілка»-153,4%, Полупанівська філія ТОВ  ВК «Гірничодобувна промисловість»-301,3%, СПТОВ «Антарес»-220,9%, ТОВ «Кар’єр Городниця»-149,0%.

          Знизили обсяги виробництва продукції до відповідного періоду минулого року: ДП «Новосілківський спиртзавод» у зв’язку з реорганізацією  підприємства, ТОВ «Заготсервіс» - підприємство працює  над питанням підписання договорів на експорт , ТОВ «Надзбруччя млин» - підприємство в основному працює на товариство «Надзбруччя хліб» , яке в свою чергу частково працює на муці, одержаній з аграрного фонду.    

                                             Фінансова діяльність

          Важливим індикатором рівня соціально-економічного розвитку території є показники ефективності формування та використання фінансових ресурсів.
         Станом на 01.10.2011 в районі зареєстровано 570 юридичних осіб, з яких сплачують податки і платежі 389 платників (68,2%) та 1609 підприємців, з них сплачують податки 1224 особи (76,1).

         За 9 місяців 2011 року ДПІ у Підволочиському районі забезпечено надходження до Зведеного бюджету в сумі 42289 тис.грн., що становить 87,8% від доведених завдань.

          До місцевих бюджетів забезпечено надходження в сумі 21075 тис.грн. платежів, що становить 112,4 % від доведеного завдання.

          На 01.10.2011 року податковий борг до Зведеного бюджету становить 2998,1 тис.грн., в тому числі борг до Державного бюджету- 2067,9 тис.грн. В порівнянні з початком року податковий борг до Зведеного бюджету зріс на 776,9тис.грн..

         Станом 01.10.2011 року порушено провадження у справі та визнано банкрутами 5 підприємств- боржників. Сума податкового боргу по таких підприємствах до Зведеного бюджету становить 382 тис.грн, а саме:

ВАТ «Підволочиський маслозавод»-76,1 тис.грн.,

ВАТ «Ланівецький цукровий завод»- 0,9 тис.грн.,

Скалат ККП -105,8 тис.грн.,

ТОВ «компанія «Терланд- агро» - 2,7 тис.грн.,

С/Г ТОВ «Франка»- 198,9 тис.грн..

      Презентовано район на шостому міжнародному інвестиційному форумі в

м. Тернопіль . Подано інвестиційні проекти, інвестиційні пропозиції, пропозиції про торговельно-економічне співробітництво. ________--

         Окремої уваги заслуговують результати реалізації проектів ПРООН.  Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» має на меті сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через підтримку та спів-фінансування громадських ініціатив.   05 серпня 2011 року було затверджено список районів Тернопільської області, що протягом наступних чотирьох років працюватимуть із Проектом ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на

 громаду» -2. За результатами роботи комісії прийнято рішення  про відбір районів області для участі в проекті, в число яких  потрапив і Підволочиський район.    

        У районі планується реалізувати чотири проекти, залучено чотири територіальних громади: Староскалатська, Колодіївська, Кошляківська та Лисичинська. . На фінансування цих проектів упродовж______________________
      

     На постійному контролі питання забезпечення державної політики на районному ринку праці. Станом на 01.11.2011 року чисельність зареєстрованих безробітних становить 414  чоловік.  У порівнянні з минулим  роком чисельність зареєстрованих безробітних  збільшилась  на 100 чоловік.
                 З початку року створено 509 додаткових робочих місць, що більше на 50 місць в порівнянні з відповідним періодом  минулого року. За сприяння центру зайнятості з початку року працевлаштовані 740 чоловік, у тому числі 27 безробітних на дотаційні робочі місця. Рівень працевлаштування становить 44,1 %, що менше в порівнянні з минулим роком на 7,8%. Залучено до участі у громадських роботах 302 чоловіки, якими проводилась вирубка дерев уздовж доріг та значна кількість безробітних виконували громадські роботи по місцю проживання під контролем  голів місцевих рад.

        Проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості 150 безробітних.
         На контролі районної ради перебуває питання із погашення заборгованості з заробітної плати. Заборгованість із виплати заробітної плати серед економічно активних підприємств  наявна в КПП «Ринок»- станом на 01.10.2011 року становить 49,9 тис.грн. Єдиним джерелом доходів КПП «Ринок» для виплати заробітної плати є надходження коштів за надані комунальні послуги населенню, загальна сума заборгованості по яких становить станом на 01.10.2011 року -157,1 тис.грн. Наявна заборгованість по з/п у філії «Підволочиський райавтодор» -123,4 тис.грн., в управлінні праці та соціального захисту населення РДА- 272,4 тис.грн.

    Стан погашення заборгованості з/п  розглядається на постійних та тимчасових комісіях районної ради. Неодноразові скарги працівників КПП «Ринок» по даному питанню знаходиться на моєму  особистому контролі.

      За результатами перевірок на керівника КПП «Ринок» складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення, які розглянуті в районному суді та рішення суду передано на виконання у  відділ державної виконавчої служби.

      Протягом 9 місяців 2011 року відбулось 13 засідань районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсії та інших соціальних виплат, заслухано звіти 58 керівників по питаннях низького рівня заробітної плати та виникнення поточної заборгованості з оплати праці. Прийнято відповідні рішення, ведеться контроль за їх виконанням.

        

                                Аграрний комплекс 

 

         Підсумки роботи в аграрному секторі району свідчать про те, що ярі зернові і зернобобові культури в с/г підприємствах зібрані на площі 16485 га при валовому зборі -88232 тонни або на 13.675т більше , порівняно з минулим роком. Середня врожайність зернових культур склала 53,5 ц/га (це + 18,5ц відносно до 2010 року).

 Район зайняв перше місце в області ________-__-------      Озиму пшеницю зібрано з площі 11693 га, зібрано 71705 т при середній врожайності 61,3 цт/га. Попередні дані збору пізніх зернових та технічних культур говорять про те, що врожайність зернової кукурудзи становить 86,3 цт/га, сої 21,5цт/га, соняшника 21,1 цт/га, цукрового буряка 332,8 цт/га. Під урожай 2012 року посіяно 3820 га озимого ріпаку, який знаходиться в доброму та задовільному стані , 12928 га озимої пшениці, 90 га озимого жита та 179 га озимого ячменю. На значній частині площ через відсутність вологи не отримано сходів.  Виорано 12514 га зябу. 

     В порівнянні з минулим роком, станом на перше листопада, сього річ ріст поголів’я   ВРХ склав 2,5%, зокрема корів-5,8%. В сільськогосподарських підприємствах утримується 3386 голів ВРХ, в тому числі-968 голів корів, в абсолютних цифрах збільшення до відповідного періоду минулого року складає 79 і 53 голови. На сьогоднішній день в районі практично 3 господарства замається молочним тваринництвом: ТОВ «Україна», ТОВ «Агрофірма» Медобори», ТОВ «Новагріс».  ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА ____________

     Передбачається технологічне і технічне переоснащення, модернізація молочних ферм на рівні вимог ЄС.

      Активно розвивають господарства району свинарство. Це відноситься, як до флагманів сільськогосподарського виробництва, таких, як ТОВ «Україна» та ТОВ «Агрофірма «Медобори», так і до господарств середньої ланки:  ТОВ «Новосілка», ТОВ «Укр-Італ», ФГ «Щедра нива».

  Станом на 01.11.2011 року в с/г підприємствах утримується 5631 голова свиней.

      Значна увага в с/г підприємствах приділяється племенній роботі. 

     

                                                  Торгівля
Залишається значним вплив на економіку району галузі торгівлі та послуг.

 За 6 місяців 2011 року роздрібний товарооборот становить 19971 тис.грн., що становить 96,4% до відповідного періоду минулого року.  В районі працює 12 маркетів «Теко» Підволочиського Рай СТ. Роздрібний   товарооборот споживчої кооперації  за 9 місяців 11 року становить 9806,9 тис.грн., або 114,1% до минулого року.  

 

                                   Будівельна діяльність та послуги

              Будівельними організаціями району  за 9 місяців  2011 року виконано підрядних робіт на суму 2379 тис.грн., темп росту становить 101,2%. Капітальні інвестиції  за перше півріччя становить 33459 тис.грн. Обсяг інвестицій в основний капітал по району становить 31328 тис.грн., темп росту 162,9%. Інвестиції в основний  капітал в житлове будівництво-2022,24тис.грн.

     На сьогоднішній день в районі повністю або частково освітлено 33 населених пункти. В 2011 році роботи по освітленню проводились в таких селах: Кам’янки, Климківці, Магдалівка, Мовчанівка, Остап’є, Полупанівка, Ст. Скалат, Сухівці, Рожиськ,

Н. Село.

    Філією «Підволочиський райавтодор»  виконано ремонтних робіт на суму 3229 тис.грн., в тому числі капітальний ремонт- 602,9 тис.грн.

    Кар’єрами району надано благодійну допомогу на ремонт місцевих доріг: щебеню-  2939,3 тн, відсіву- 75554,5 тн, каменю- 161,3тн.

 

                                      Медицина

    Не виходять з поля мого зору заклади медицини. При тісній співпраці з РДА нам вдалось провести капітальні ремонти малої операційної травматологічного та фізіотерапевтичного відділень, замінено чимало дверей та вікон, проведено ремонт даху, проведено реконструкцію опалювальної системи амбулаторії с. Токи. Проводяться ремонти сільських ФАПів  та амбулаторій.   

                                                        

                                           Культура

        Мережа закладів культури в районі нараховує 111 закладів. Одним із болючих питань на сьогодні –це опалення приміщень, адже 20 сільських клубів та 31 бібліотека не опалюються. В районі діє програма «Теплий заклад культури» згідно якої пропонується опалювати заклади культури газо- та електроконвекторами.  Частина таких конвекторів уже установлена.

         Не вирішеним на сьогодні є питання оплати праці працівників культури,  адже частина з них працювала на 0,5 окладу.  Згідно Закону України «Про культуру» з 01.01.2012 року всі працівники культури будуть переведені на оплату праці в розмірі окладу.

 

Комунальна власність

 

Увідповідності до чинного законодавства України районна рада здійснює повноваження щодо управління спільною власностю територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського  району. На даний час, таких об’єктів нараховується 44.

Для оперативного  вирішення питань щодо управління майном районурішенням районної ради від 23 грудня 2010 року № 23  голові районної ради доручено:

- затверджувати статути об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста   Підволочиського  району і зміни та доповнення до  них;

- видавати розпорядження про передачу в оренду майна  та приміщень відповідно до рішення конкурсної комісії з надання в оренду майна спільної власності  територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району.

- надавати дозволи  на продовження  договорів оренди   спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста  Підволочиського району;

- видавати розпорядження про призначення та звільнення керівників підприємств, організацій та установ спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського  району  з  наступним затвердженням вказаних розпоряджень на черговій сесії районної ради за наявності  позитивного висновку профільної постійної комісії районної ради.

Районною радою, в межах чинного законодавства, приділяється значна увага питанням, пов’язаним із управлінням комунальною власністю району. За звітний період прийнято 14 рішень районної ради, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району.

Найважливіші питання поточного скликання в цій сфері повноважень: «Про затвердження  Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району», «Про утворення комунальної установи «Підволочиський районний краєзнавчий музей», «Про утворення районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос», «Про реорганізацію Підволочиської районної стоматологічної поліклініки».

Належна увага приділяється питанню підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл,  селища, міста Підволочиського  району шляхом удосконалення орендних відносин, залучення орендарів до проведення ремонтів орендованого ними майна, збільшення надходжень до бюджету від передачі в оренду майна комунальної власності. Відповідно до проведеного аналізу, загальна сума надходжень, одержаних балансоутримувачами за оренду майна спільної власності територіальних громад району  за 10 місяців 2011 року становить близько 121 тисячі гривень і повністю залишалася орендодавцям для утримання об’єктів нерухомості в належному стані.

 

                                                 Виконавчий апарат

   Рішенням районної ради від  25.11.2010 року №14    було затверджено  структуру, чисельність виконавчого апарату районної ради. Протягом звітного періоду працювали над удосконаленням структури, чисельності виконавчого апарату, оптимізації його роботи в результаті чого вдалося скоротити кількість працюючих. Вагомим напрямком роботи виконавчого апарату районної ради є подальше зміцнення зв’язків із радами базового рівня – міською, селищною та 34 сільськими радами по розв’язанню повсякденних проблем територіальних громад. Голова, виконавчий апарат районної ради беруть участь у роботі сесій місцевих рад, нарадах, зборах трудових колективів, загальних зборах громадян за місцем проживання. В ході їх проведення базовим радам надавалась практична допомога щодо покращення сесійної діяльності, ведення діловодства, планування роботи, здійснення контролю за виконанням прийнятих рішень, покращення роботи органів самоорганізації населення.

  Виконавчий апарат вивчає проблеми, які порушують перед нами працівники рад базового рівня, господарські структури, виборці. Вирішуються  проблеми з надходженням місцевих зборів, розподілом землі, майнових паїв, виконанням нотаріальних дій, передачі об’єктів соціальної сфери. Багато сільських голів обрані вперше і, зрозуміло, до такої роботи не готові. Тому при недосконалості наших законів без методичної допомоги і підтримки ніяк не обійтись. Зустрічі, розмови з людьми підтверджують, що така співпраця корисна, відповідає вимогам часу, повсякденним потребам життя.    

       Постійно в полі зору районної ради та її виконавчого апарату таке важливе питання, як організація процесу навчання рад усіх рівнів. Ця робота проводиться планово та системно по таких темах:
-    Правове регулювання земельних відносин;
-    Про Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції»;
-    Вирішення місцевих проблем шляхом активізації територіальних громад.
    Із метою проведення більш якісного навчання  посадових осіб місцевого самоврядування запрошувались спеціалісти з обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, управління Головдержслужби у Тернопільській  області.
        Однією з важливих ділянок у діяльності районної ради є тісна співпраця з трудовими колективами, громадськими організаціями, місцевими осередками політичних партій та рухів у вирішенні питань місцевого значення.
У практику роботи районної ради увійшли такі заходи, як зустрічі її керівників з трудовими колективами безпосередньо на підприємствах та в установах. Керівники районних підприємств, установ, організацій запрошуються до участі в роботі пленарних засідань районної ради.

          Підтримуються тісні стосунки районної ради з районною організацією ветеранів України. Турбота про ветеранів, людей похилого віку постійно в полі зору депутатів районної ради, її  керівництва та виконавчого апарату.

    Робота районної ради, органів місцевого самоврядування знаходить своє відображення на сторінках районної газети «Гомін Волі» та в ефірі радіомовлення. Взагалі, майже всі заходи, що проходять в районній раді, оприлюднюються через засоби масової інформації. В газеті публікуються матеріали з питань роботи органів місцевого самоврядування та виконавчої влади під рубрикою «У районній раді».

       Таким чином,  звітний період  став підтвердженням ефективної роботи депутатського корпусу усіх рівнів. Усі гілки влади, народні обранці діяли консолідовано, єдино, демократично, що дало змогу підтримувати стан справ у соціально-економічній сфері району в період фінансово-економічної кризи.
        У роботі органів місцевого самоврядування немало позитивних напрацювань, присутні і певні недоліки для подолання більшості з яких максимум повноважень, владних функцій і фінансів необхідно передати регіонам, громадам.
Вважаю, що ефективний розвиток територіальних громад можливий лише на основі кращих історичних традицій та на засадах Європейської хартії місцевого самоврядування, які вимагають вже сьогодні реалізацію принципів доброго врядування, які необхідно реалізовувати через прийняття статутів територіальних громад, Кодексу етики виборних осіб, активізацію діяльності органів самоорганізації населення, громадських рад та організацій, розробку, прийняття та реалізацію стратегій розвитку, соціальних та економічних програм та проектів, програм підтримки місцевих ініціатив та інших рішень і послуг, які б відповідали вимогам часу і приносили конкретні результати. Громадяни мають відчувати, що до їх думки прислуховуються, а органи місцевого самоврядування докладають максимум зусиль для розвитку громад, в яких людям комфортно жити і працювати. Ніхто у світі не придумано нічого кращого чим місцеве самоврядування, яке керує громадою, відстоює її інтереси і відповідає за те, щоб громада розвивалась.

      Заверщуючи звіт , визначу завдання, які вважаю першочерговими для місцевих рад, для посадових осіб місцевого самоврядування:

-вдосконалювати систему організації прийому виборців депутатами районної ради, головами місцевих рад району, приділяти особливу увагу організації прийому громадян за їх місцем роботи та місцем проживання;

-сприяти належній роботі об’єктів соціальної сфери: загальноосвітніх шкіл, ФАПів, дільничних лікарень та амбулаторій, будинків культури та сільських клубів, створення сучасних умов роботи працівникам цих установ;

-домогтися щорічної звітності депутатів перед виборцями  про свою роботу;

-постійно контролювати питання господарського ставлення до землі;

-працювати над благоустроєм та належним санітарним станом населених пунктів;

-приділяти увагу ремонту доріг та транспортному сполученню з районним та обласним центрами.

      Упевнений, що працівники органів місцевого самоврядування району і надалі залишатимуться завжди відповідальними, високопрофесійними, мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з виконавчою владою, громадськістю у мирі та злагоді піднімуть потенціал району на вищий рівень. Ще раз хочу висловити слова щирої вдячності всім і кожному за співпрацю, підтримку, довіру і діалог  і побажати усім плідних результатів на благо громади, району, держави, непохитної віри в утвердженні української державності і розвитку місцевого самоврядування. Нехай вам завжди вистачає енергії і творчого натхнення для здійснення всього задуманого, а щоденні справи, які ви вирішуєте, відгукуються тільки добром і вдячністю у людських серцях.      

        Такі підсумки звітного періоду. Є в них немало позитивних напрацювань, присутні і певні недоліки. Впевнений, що депутати, оцінюючи роботу голови районної ради, висловлять слушні пропозиції, змістовні зауваження, дадуть корисні поради.
          Переконаний: ініціатива, відповідальність перед людьми, які висловили нам довіру, їх підтримка, а також діалог із усіма конструктивними силами –реальна запорука успіху.

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

                                                ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ  

ДЕВ’ЯТА   СЕСІЯ

                                                                                                            

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  20  грудня  2011 року                                                              № 128

смт Підволочиськ

 

Про структуру та чисельність

комунальної установи Підволочиської

районної ради «Підволочиський

районний краєзнавчий музей»

 

         Розглянувши подання начальника відділу культури і туризму Підволочиської райдержадміністрації від 12 грудня 2011 року № 333  про структуру та чисельність комунальної установи Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей», відповідно  до  рішень  районної ради від 05 січня 2011 року № 44 « Про утворення комунальної установи Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей»,  від 05 січня 2011 року № 45 «Про районну програму розвитку музейної справи в районі на період до 2015 року»,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 16 грудня 2011 року, районна рада

 

                                      В И Р І Ш И Л А :

 

         Затвердити структуру та чисельність комунальної установи Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей» згідно з додатком.

 

 

 

Голова районної ради                                       В.А.Городницький

 

 

 

 

                                                                                                         

 

                                                                                                            Додаток

                                                                             до рішення районної ради

                                                                             від 20 грудня 2011 року   № 128

 

 

                                     

                                  СТРУКТУРА ТА ЧИСЕЛЬНІСТЬ

        

                        комунальної установи Підволочиської районної ради  

                       «Підволочиський  районний краєзнавчий музей»

 

 

                            Директор                                - 1

 

                             Зберігач фондів                         - 1

 

                             Прибиральниця                         - 1

 

                             Сторож                                       - 1

                                      _____         _________________

                                          Всього:             - 4 одиниці

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого апарату

районної ради                                                    М.М. Рубльовський

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

                                                ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ  

ДЕВ’ЯТА   СЕСІЯ

                                                                                                            

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  20  грудня  2011 року                                                              № 129

смт Підволочиськ

 

Про структуру та чисельність

районного комунального

фізкультурно-спортивного

підприємства «Колос»

Підволочиської районної ради

 

         Розглянувши подання директора районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос» Підволочиської районної ради  від 14 грудня 2011 року № 1,  про структуру та чисельність районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос» Підволочиської районної ради, відповідно  до  рішень  районної ради від 18 жовтня 2011 року № 102 « Про утворення районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос» Підволочиської районної ради»,  від 22 листопада 2011 року № 123 «Про директора районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос» Підволочиської районної ради,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 16 грудня 2011 року, районна рада

 

                                      В И Р І Ш И Л А :

 

         Затвердити структуру та чисельність районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос» Підволочиської районної ради згідно з додатком.

 

 

 

Голова районної ради                                       В.А.Городницький

 

 

                                   

 

                                                                                                            Додаток

                                                                             до рішення районної ради

                                                                             від 20 грудня 2011 року   № 129

 

 

                                     

                                  СТРУКТУРА ТА ЧИСЕЛЬНІСТЬ

        

районного комунального фізкультурно-спортивного підприємства «Колос»

Підволочиської районної ради

 

 

Директор                                                  - 1

 

Головний бухгалтер                                 - 1

 

Головний спеціаліст                                  - 1

 

Завідуючий стадіоном                              - 1

 

Робітник стадіону                                      - 2

 

Прибиральниця адмінбудинку стадіону   - 0,5

 

                   Всього:                                                      - 6,5 одиниць

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого апарату

районної ради                                                    М.М. Рубльовський

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

                                                 ДЕВЯТА СЕСІЯ                    

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  20 грудня 2011 року                                                                № 130

смт.Підволочиськ

 

 

Про перелік основних питань

для розгляду на пленарних

засіданнях Підволочиської

районної ради на  перший

квартал 2012 року.

 

         У відповідності до ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

 

                                               ВИРІШИЛА:

 

         Затвердити перелік основних питань для розгляду на пленарних засіданнях Підволочиської районної ради на перший квартал 2012 року

 (додається).

 

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                 В.А. Городницький

 

 

 

                                                                                          Додаток                                                                                                                                           до рішення районної ради

                                                                                          від  20 грудня  2011 р.  № 130

 

                                                          

                                                          

 

                                                                П Е Р Е Л І К

 

                        основних питань для розгляду на пленарних засіданнях

                      Підволочиської районної ради на  1-й квартал  2012 року

 

                                              

                                              

 

1. Про виконання районного бюджету за 2011 рік

 

2. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку

    району за 2011 рік.

 

3.Про районний бюджет на 2012 рік

 

4. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку району

    на 2012 рік.

 

Інші питання .

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого апарату

районної ради                                                                     М.М. Рубльовський

 

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕСКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від20 грудня  2011 року                                                                   № 131

смт.Підволочиськ

 

Про внесення змін та доповнень до регламенту

Підволочиської районної ради

шостого скликання

        

         У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись  ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  рекомендації постійних комісій районної ради від 16.12.2011 року, районна рада 

 

                                           В И Р І Ш И Л А:

Внести зміни та доповнення до регламенту Підволочиської районної  ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради  від 23 грудня 2010 року № 17 «Про регламент Підволочиської районної ради шостого скликання»:

                                                                          

-                     у пункті 25 розділу  IV«Сесія районної ради» регламенту  цифру «15» замінити на «30»;

-        доповнити пункт 54 розділу VI«Правові акти районної ради і вимоги щодо них» регламенту  абзацом третім такого змісту:

«Прийняті рішення  районної ради оприлюднюються не пізніше 5 робочих днів з дня  їх затвердження».                          

-                     доповнити пункт 55 розділу VI«Правові акти районної ради і вимоги щодо них» регламенту  абзацом другим такого змісту:

«Проекти рішень районної ради оприлюднюються в офіційних друкованих виданнях районної ради, інформаційних стендах  чи будь-яким іншим способом не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття на сесії районної ради».

 

 

                                                                            

Голова районної ради                                       В.А. Городницький

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

                                                ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ  

ДЕВ’ЯТА   СЕСІЯ

                                                                                                            

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  20  грудня  2011 року                                                              № 132

смт Підволочиськ

 

 

Про роботу тимчасової контрольної

комісії районної ради

 

         Заслухавши інформацію голови тимчасової контрольної комісії районної ради Радзіха Г.М. щодо передачі  жителям сіл Кам’янки і Мовчанівка земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду  Кам’янківської сільської ради, керуючись п.4 ст.48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції даної комісії, районна рада

 

                                      В И Р І Ш И Л А:

 

1.Інформацію голови тимчасової контрольної комісії  районної ради Радзіха Г.М. . щодо передачі  жителям сіл Кам’янки і Мовчанівка земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду  Кам’янківської сільської ради, взяти до відома.

         2. Припинити повноваження тимчасової контрольної комісії районної ради, утвореної рішенням Підволочиської районної ради від 05 квітня 2011 року № 86 «Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради».

 

 

 

 

Голова районної ради                                                 В.А.Городницький

 

 

УКРАЇНА

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 від  20 грудня  2011 року

 смт Підволочиськ                                                               № 133

 

 Про списання основних засобів

 з балансу Підволочиської

 районної ради

 

 У відповідності до „Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ”, затвердженої Наказом Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 10.08.2001 року №142/181, враховуючи пропозиції постійно діючої комісії виконавчого апарату районної ради по списанню матеріальних цінностей, викладені в акті від 25.11.2011 року та рекомендації постійних комісій районної ради від 16 грудня 2011 року,  районна рада

 

                    ВИРІШИЛА:

 

1.Списати основні засоби з балансу районної ради: 

1.1.Лічильник обліку тепла, придбаний в квітні 2001 року, інвентарний №10430001, балансовою вартістю 13256 грн., знос якого складає 100 відсотків (13256 грн.);

1.2.Сіткове обладнання комп’ютера, придбане в червні 2007 року інвентарний №10480014, балансовою вартістю 2436 грн., знос якого складає 45 відсотків (1096 грн.).

2.Списання основних засобів з балансу районної ради здійснити відповідно до чинного законодавства України.

 

 

Голова районної ради                                          В.А.Городницький

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 20 грудня  2011 року                                                                  №

смт  Підволочиськ

 

Про районну  програму 

розвитку і функціонування

української мови на 2011-2015 роки

 

           Розглянувши розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 жовтня  2011 року № 782 «Про проект районної програми розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки», керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 16 грудня 2011 року,  районна рада

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

     1. Затвердити районну програмурозвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки(додається).         

2.     Обсяги фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів районного бюджету в межах кошторисних призначень учасників Програми.

3.     Головним розпорядником коштів, що виділяються на виконання Програми, визначити  відділ освіти  районної державної адміністрації.

4.     Відповідальним виконавцем Програми визначити відділ освіти районної державної адміністрації.

5.     Звіт про виконання Програми подавати на розгляд районної ради щорічно до 25 грудня протягом терміну її реалізації.

6.     Контроль за виконанням даної програми покласти на постійну комісію районної ради з питань культури, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення, молоді і спорту (Скібньовський А.Т.). 

 

 

          Голова районної ради                                              В.А. Городницький

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ПІДВОЛОЧИСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________________

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 від 28 жовтня 2011 року                                                                 № 782

 

Про проект районної  програми

розвитку і функціонування

української мови на 2011-2015 роки

 

 

Відповідно до листа Тернопільської обласної ради від 11.02.2011 №09-264 й розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 вересня 2011 року №705 «Про проект обласної програми розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки», з метою створення належних умов для розвитку української мови, культури та історичної свідомості серед населення району:

 

       1. Схвалити проект районної програми розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки (далі – проект програми), що додається.

 

2. Районному відділу освіти  райдержадміністрації подати проект програми на розгляд чергової сесії Підволочиської районної ради відповідно до вимог регламенту районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Мельник М.Б.

 

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                               В. Б. Сум

 

        

 

 

 

                                                                                     ДОДАТОК

                                                                                         до рішення районної ради

                                                                                         від  20 грудня  2011 року № 134

 

 

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки

 

1. Паспорт програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Районний відділ освіти райдержадміністрації

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Розпорядження голови ОДА

від 9 вересня 2011 року № 705

 

3.

Розробник програми

 Відділ освіти райдержадміністрації

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

 Відділ освіти райдержадміністрації

6.

Учасники програми

 

 

 

 

Відділи освіти, культури та туризму,  у справах молоді та спорту райдержадміністрації,

сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації,

управління економіки та розвитку  інфраструктури райдержадміністрації,

державний архівний відділ райдержадміністрації

7.

Термін реалізації програми

2011 - 2015 роки

7.1.

Етапи виконання програми

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Районний  бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі:

 

20,0 тис.

9.1.

коштів районного  бюджету (в межах кошторисних призначень)

 

20,0 тис.

9.2.

коштів інших джерел

0

 

 

 

 

2. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована програма

Районна  програма розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки є однією із програм освітньо-культурного розвитку району, розроблена відповідно до Декларації про державний суверенітет України, Декларації прав національностей України, Закону України «Про мови», Європейської Культурної Конвенції, на виконання вимог ст.10 Конституції України, яка гарантує всебічний розвиток та функціонування української мови у різноманітних сферах суспільного життя.

Українська мова – потужне духовне надбання народу, важливий засіб державотворення і суспільного поступу, подальшого інтелектуального й культурного розвитку нації, збереження для сучасників і наступних поколінь унікальної інформації, витвореної нашим та іншими народами.

Утвердження і розвиток української мови, яка згідно з Конституцією України є державною, – це та стратегічна мета, без реалізації якої неможлива   дальша розбудова Української держави. В районні  існує потреба в подальшій активізації цілеспрямованої роботи щодо забезпечення належного використання державної мови у різних сферах життя: освіті, культурі, рекламі, засобах масової інформації тощо.

Недостатня популяризація української мови, зокрема через засоби масової інформації та радіо, використання мовного суржику, зниження естетики спілкування, недотримання мовних правил призводить до формування у пересіченої людини занижених вимог до використання літературної мови у побуті тощо.

У зв'язку з недостатніми розмірами державної підтримки українського книговидання, підручники, навчально-методичні посібники з української мови, культурологічні видання краєзнавчого характеру видаються невеликим    накладом, тож вони не можуть цілком задовольнити потребу бібліотек навчальних закладів щодо вивчення державної мови. Доцільно їх перевидавати тиражами, які б могли задовольнити навчальні заклади, публічні бібліотеки та  й просто зацікавлених громадян у поліпшенні мовних знань.

          Є необхідність у посиленні контролю за дотриманням законодавства про    мови в рекламах, оголошеннях та використанні україномовних музичних творів, які розміщуються і виконуються у транспорті, закладах торгівлі,  на вулицях, у населених пунктах тощо.

         Отже, необхідно докласти всіх зусиль для розширення меж функціонування української мови, забезпечення її всебічного розвитку в районі як консолідуючої сили громадянського суспільства.

         Прийняття програми та залучення на її виконання коштів з районного бюджету сприятиме вирішенню зазначених вище проблем.

 

3. Визначення мети програми

 

Метою програми є створення оптимальних умов для реалізації     конституційних гарантій на вільне функціонування української мови в Під волочиському районі, розширення сфери вживання державної мови, виховання любові, поваги, шанобливого ставлення до неї, національної свідомості у жителів району, дотримання норм законів України щодо  забезпечення культурно-мовних прав громадян та виконання зобов'язань України перед Радою Європи у відповідності до Європейської культурної конвенції.

 

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем, обсягів

та джерел фінансування; терміни та етапи виконання програми

 

         Розв’язання проблеми можливе шляхом:

- реалізації державної політики як пріоритетного засобу розвитку української мови на території Підволочиського району;

- здійснення системи заходів щодо популяризації української мови;

- розроблення науково-методичних основ викладання української мови;

- зміцнення статусу української мови як державної.

         Програма реалізується протягом 2011-2015 років і не поділяється на етапи, так як заходи програми взаємодоповнюючі і не мають складної функціональної залежності один від одного.

         Фінансування програми планується у межах коштів, передбачених в районному бюджеті.

Орієнтований обсяг програми визначається щороку з врахуванням конкретних завдань та наявності коштів.

         Передбачається щорічне погодження з постійною комісією районної ради з питань культури, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення, молоді і спорту та з питань бюджету Підволочиської районної ради щодо розподілу обсягів фінансування заходів та завдань.

 

Ресурсне забезпечення програми

розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки

 

                                                                                                       тис. гривень

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

2011 рік

2012 рік

2013 рік

2014 рік

2015 рік

Усього витрат на виконання Програми

Обсяг ресурсів, усього, у тому числі:

1,5

4,5

3,5

6,5

4,0

20,0

Районний бюджет (в межах кошторисних призначень)

1,5

4,5

3,5

6,5

4,0

20,0

           

 

 

5. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

 

      Основними завданнями програми є: 
      - зміцнення статусу української мови як державної; 
      - всебічний розвиток і розширення функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя; 
      - визначення та здійснення заходів для стимулювання глибокого вивчення української мови; 
      - створення належних умов для вивчення української мови мешканцями району з числа національних меншин; 
      - оптимізація мережі навчальних закладів району для безперервного виховання і навчання українською мовою;       
      - сприяння національно-культурному розвиткові українців, які проживають за межами України. 
    Виконання програми забезпечить: 
- практичну реалізацію статті 10 Конституції України щодо всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя; 
- розширення функціонування української мови у засобах масової інформації, сфері культури та освіти; 
- підтримку функціонування української мови в інформаційному комп'ютерному середовищі; 
- підтримку наукових розробок, предметом дослідження яких є українська мова, література і культура, та випуску видань українською мовою; 
- поліпшення навчально-методичного забезпечення навчальних закладів різних типів з метою вивчення державної мови; 

- стимулювання вивчення української мови учнями та всіма мешканцями району.

Результативні показники:

- придбати до 2016 року 80 тис. дисків з українськими казками, україномовною художньою літературою для дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району;

- поповнити фонди бібліотек навчальних закладів району до 2016 року    словниками, довідниками, книжками з культури мовлення;

- охопити протягом 2011-2015 рр. 2 тис. вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів конкурсами творчо-пошукових і науково-дослідницьких робіт з української мови і літератури;

- провести 10 науково-практичних конференцій, семінарів з питань підвищення якості викладання державною мовою в загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах;

- розробити і видати до 2016 року 50 методичних посібників для вчителів української мови і літератури, підручників, дидактичних матеріалів, збірників робіт талановитої учнівської та студентської молоді;

- охопити 2 тис. вихованців загальноосвітніх, позашкільних, навчальних закладів участю в міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіадах, конкурсах з української мови і літератури;

- організувати 10 семінарів,практикумів, наукових конференцій, презентацій з української мови і літератури для 500 учасників;

- охопити 25 педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів участю в районних турах Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року” серед учителів початкових класів, української мови і літератури, українознавства та народознавства;

- поповнити фонди наукових, публічних бібліотек району до 2016 року 100 екземплярів видань, присвячених становленню, розвитку української мови, літератури та культури;

- охопити 120 учасників районного конкурсу на кращу науково-дослідницьку роботу з літератури, культури рідного краю;

- провести для 100 учасників тренінги, майстер-класи, семінари щодо популяризації звичаїв та обрядів Підволочищини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

6. Напрями діяльності та заходи програми розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки

 

№ з/п

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Перелік заходів програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

Орієнтовані обсяги фінансування (вартість), тис. гривень, у тому числі по роках:

Очікуваний результат

2011

2012

2013

2014

2015

1.

Заходи щодо моніторингу розвитку і функціонування української мови

1.1 Проводити моніторинг вивчення програми забезпечення розвитку української мови на території району та систематизувати отримані результати

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Привернення уваги населення до проблем функціонування української мови на території району.

2011-одне  дослідження

2012-одне  дослідження

2013-одне  дослідження

2014-одне  дослідження

2015-одне  дослідження

1.2. Організувати та провести наукові соціологічні дослідження розвитку і функціонування української мови в районі

2011-2015

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Привернення уваги населення до проблем функціонування української мови на території району.

2011-одне  дослідження

2012-одне 

дослідження

2013-одне  дослідження

2014-одне  дослідження

2015-одне  дослідження

1.3. Забезпечити участь депутатів місцевих рад, представників установ освіти, культури, громадських організацій у наукових та інформаційних всеукраїнських і міжрегіональних заходах щодо моніторингу мовної ситуації, обміну досвідом роботи з представниками державних і громадських установ та організацій інших  регіонів району

2011-2015

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Забезпечення інформованості  депутатів районної ради, представників установ освіти, ,культури, громадських організацій щодо мовної ситуації, обмін досвідом роботи

1.4. При проведенні державної реєстрації суб’єктів

підприємницької діяльності не порушувати Закону про мови щодо назв юридичних осіб

2011-2015

 Управління економіки  та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації

 

Без фінансування

-

-

-

-

-

Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову

1.5. Забезпечити контроль за розташуванням зовнішньої реклами, використанням іншомовних рекламних вивісок

2011-2015

Відділ  містобудування та архітектури райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову

1.6. Здійснювати контроль за

дотриманням мовного питання при розташуванні атрибутів зовнішньої реклами, вивісок, надання реклами в засобах масової інформації

2011-2015

Управління  економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

 

Без фінансування

-

-

-

-

-

Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову

1.7. Заборонити спотворення української мови в зовнішній рекламі на автомобільному транспорті загального користування

2011-2015

Управління  економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову

1.8. Рекомендувати суб'єктам підприємницької  діяльності випускати продукцію з відповідним маркуванням державною мовою

2011-2015

Управління  економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову

1.9. Забезпечити виконання вимог нормативно-правових актів щодо функціонування державної мови під час проведення туристичних, спортивно-масових,

молодіжних та культурно-масових заходів

2011-2015

Відділи культури   та туризму, у справах молоді та спорту, освіти райдержадміністрації

 

Без фінансування

-

-

-

-

-

Забезпечення вимог чинного законодавства України про мову

2.

Підвищення культури мовлення мешканців району  за допомогою засобів масової інформації

2.1. Забезпечити ведення постійних радіо- , програм з підвищення культури мов-лення, поширення знань з історії рідного краю

2011-2015

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

2011 – 5 радіо-передач

2012 – 5 радіо-передач

2013 -5 радіо-передач

2014- 5 радіо-передач

2014-5 радіо-передач

2.2. Широко висвітлювати хід реалізації районної програми, розвитку і функціонування української мови в засобах масової інформації

2011-2015

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Покращення інформованості населення з питань функціонування та розвитку української мови і культури

3.

Доступ учнівської та  молоді до якісної освіти

3.1. Забезпечити  дисками з українськими казками, україномовною художньою літературою дошкільні, загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади району

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації

Районний бюджет у межах загальних кошторис-них призна-чень

1,0

1,5

2,0

2,0

2,5

Придбання дисків для дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району

2011 р. – 1 тиc. шт.

2012 р. – 1,5 тис. шт.

2013 р. – 2,0 тис. шт.

2014 р.-2,0 тис. шт.

2015р – 2,5 тис. шт

3.2. Забезпечити контроль за дотриманням мовного режиму в навчально-виховному процесі

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації, райметодкабінет

Без фінансування

-

-

-

-

-

Покращення  мовного режиму в навчально-виховному процесі

3.3. Формувати мережу гуманітарної освіти: допрофільні, профільні класи, спеціалізовані школи, гімназії, ліцеї, школи з поглибленим вивченням української мови і літератури, зміцнювати їх

навчально-методичну базу

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації

У межах загальних бюджет-них призна-чень

-

-

-

-

-

Створення мережі класів філологічного профілю

3.4. Формувати мережу українознавчих, народознавчих музеїв у навчальних закладах

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації

У межах загальних бюджет-них призна-чень

-

-

-

-

-

Покращення матеріальної бази  музеїв для вивчення історичного минулого українського народу

3.5. Поповнити фонди бібліотек навчальних закладів району словниками, довідниками, фаховою періодикою, книжками з культури мовлення

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Покращення забезпечення фаховою періодикою та посібниками бібліотек навчальних закладів району

 

3.6. Оновити і модернізувати навчально-методичну базу кабінетів української мови та літератури

 

2011-2015

Відділ  освіти  райдержадміністрації, керівники навчальних закладів

У межах загальних бюджет-них призна-чень

-

-

-

-

-

Оновлення матеріально-технічної бази навчально-виховного процесу

3.7. Проводити в загальноосвітніх, позашкільних

навчальних закладах відповідні конкурси творчо-пошукових і науково-дослідницьких робіт з української мови і літератури

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації,

райметодкабінет

Без фінансування

 

 

 

 

 

Виховання в учнів

патріотизму, любові до рідного слова.

Охоплення конкурсами учнівської молоді:

2011 р. – 400 учасників

2012 р. – 400 учасників

2013 р. – 400 учасників

2014 р. – 400 учасників

2015 р. – 400 учасників

3.8. Проводити науково-практичні конференції, семінари з питань підвищення якості викладання державною мовою в загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації, райметодкабінент

Без фінансування

 

 

 

 

 

2011 - 2 заходи

2012 - 2 заходи 2013 - 2 заходи

2014 - 2 заходи

2015 - 2 заходи

3.9. Розробити і

видавати методичні посібники для вчителів української мови і літератури, дидактичні матеріали, збірники робіт талановитої учнівської молоді

2011-

2015

Відділ освіти райдержадміністрації

методичний кабінет

Районний

бюджет у межах загальних кошторисних призначень

 

 

 

 

 

 

3.10. Проводити районні  та брати участь у відповідних етапах міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів з української мови і літератури

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації

методичний кабінет

Районний бюджет у межах загальних кошторисних призначень

0,5

1,0

 

1,5

 

1,5

 

1,5

 

Покращення роботи з талановитою учнівською та студентською молоддю.

Охоплення конкурсами:

2011 – 400 учасників

2012 – 400 учасників

2013 –  400

3.11. Організувати семінари, практикуми, конференції, презентації з української мови і літератури

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації,

методичний кабінет

Без фінансування

 

 

 

 

 

Оволодіння сучасною українською літературною мовою, популяризація передового педагогічного досвіду.

2011 – 2 заходи (100 учасників)

2012 – 2 заходи (100 учасників)

2013 –  2 заходи (100 учасників)

2014 –  2 заходи (100 учасників)

2015 –  2 заходи (100 учасників)

3.12.Організовувати творчі вечори, зустрічі учнів  з письменниками, журналістами, творчими колективами, що популяризують українську мову

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації

методичний кабінет

Без фінансування

-

-

-

-

-

Залучення учнівської молоді до вивчення та поширення інформації про відомих культурно-освітніх діячів Тернопільщини

3.13. Проводити районний тур Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року” серед учителів початкових класів, української мови і літератури, українознавства та народознавства загальноосвітніх навчальних закладів

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації,

методичний кабінет

Районний бюджет у межах загальних кошторисних призначень

-

2

-

3

0

Популяризація передового педагогічного досвіду.

Участь у обласному турі:

2011 – 0

2012 – 1  учасник

2013 –  0

2014 –  0

2015 – 1 учасник

 

4.

Культурна діяльність та засіб її здійснення.

4.1. Створити електронну базу матеріалів (сценаріїв, конкурсів тощо) для проведення заходів з відзначення свят української мови, Дня української писемності та мови в навчальних закладах

2011-2015

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Популяризація кращого досвіду з проведення заходів, приурочених святам рідної мови, і його застосування на практиці

4.2. Організувати виставки документів до Дня української писемності та мови, Міжнародного дня рідної мови

лютий, листопад

2011-2015

Відділ освіти райдержадміністрації,

методичний кабінет

Без фінансування

-

-

-

-

-

Популяризація заходів з підтримки і розвитку української мови

4.3. Проводити заходи, тренінги, майстер-класи, семінари щодо

популяризації звичаїв та обрядів Підволочищини

2011-2015

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації

Без фінансування

 

 

 

 

 

Підготовка  спеціалістів з питань популяризації

звичаїв та обрядів Підволочищини:

 

5.

Зміцнення

статусу та розвиток ділової української мови

5.1. Розробити

тести з ділової української мови для учасників конкурсу для вступу на державну службу

2011

Сектор кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

Без фінансування

-

-

-

-

-

Оволодіння

офіційно-діловим стилем сучасної української літературної мови, вимогами до складання та оформлення документів, поглиблення знань з етикету ділового листування та усного ділового спілкування

 


 

7. Координація та контроль за ходом виконання програми

 

Координація та контроль за ходом виконання Програми покладаються на відділ освіти  райдержадміністрації.

Виконавці, зазначені  у програмі, до 20 грудня протягом терміну її реалізації інформують відділ освіти  райдержадміністрації про хід реалізації заходів.

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради                              М.М. Рубльовський       

 

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 20  грудня  2011 року                                                                  № 135

смт  Підволочиськ

 

Про програму розвитку

патронажної  служби в районі

на   2012-2016 роки

 

           Розглянувши розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 жовтня  2011 року № 781 «Про проект програми  розвитку патронажної служби в районі на 2012-2016 роки.», керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 16 грудня 2011 року,  районна рада

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

     1. Затвердити програму розвитку патронажної служби в районі на 2012-2016 роки(додається).         

7.     Обсяги фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів районного бюджету в межах кошторисних призначень учасників Програми та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

8.     Головним розпорядником коштів, що виділяються на виконання Програми, визначити   районну державну адміністрацію.

9.     Відповідальними виконавцями Програми визначити районну організацію Товариства Червоного Хреста України спільно з відділом охорони здоровя районної державної адміністрації.

10. Звіт про виконання Програми подавати на розгляд районної ради щорічно.

11. Контроль за виконанням даної Програми покласти на постійну комісію районної ради з питань культури, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення, молоді і спорту (Скібньовський А.Т.).

 

          Голова районної ради                                              В.А. Городницький

 

У К Р А Ї Н А

ПІДВОЛОЧИСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_____________________________________________________________________________

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  28 жовтня 2011 року                                                                                           № 781

смт. Підволочиськ

 

 

Про проект програми розвитку

патронажної  служби в районі

на   2012-2016 роки

 

         Відповідно до законів України «Про Товариство Червоного Хреста України», «Основи законодавства України про охорону  здоров’я», Указу Президента України від 28 жовтня 1992 року № 548/1992 «Про Товариство Червоного Хреста України», на виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 22 липня 2011 року № 67 «Про утворення робочої групи з розроблення проекту програми розвитку патронажної служби в області»:

               1. Схвалити проект програми реалізації в районі державної політики у сфері розвитку патронажної служби в районі на 2012-2016роки(далі –  проект програми), що додається.

                2. Відділуохорони здоров’я районної державної адміністрації подати проект Програми на  розгляд чергової сесії районної ради відповідно до вимог регламенту районної ради.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні бюджетів та кошторисів установ учасників програми  на відповідні роки передбачити кошти для реалізації даної програми.

4. Відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації при затвердженні даної програми районною радою розробити проект розпорядження щодо організації виконання зазначеної програми.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Мельник М.Б.

 

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                              В.Б. СУМ

 

 

 

 

 

 

0000від06                                                           0ДОДАТОК

                                                                                         до рішення районної ради

                                                                                         від  20 грудня  2011 року №

 

                  2

 

 

 

 

 

010 року    №

програма

 

розвитку патронажної служби в районі на 2012-2016 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Паспорт програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Відділ охорони здоров'я Підволочиської районної державної адміністрації.

 

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Указу Президента України від 28 жовтня 1992 року № 548/1992 «Про Товариство Червоного Хреста України», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від  12 вересня 2011 року № 721 «Про проект програми розвитку патронажної служби в області на 2012-2016 роки»

 

3.

Розробник програми

Відділ охорони здоров’я районної державної адміністрації

4.

Співрозробники програми

Районна організація Товариства Червоного Хреста України

5.

Відповідальний виконавець програми

Районна організація Товариства Червоного Хреста України

6.

Учасники програми

Районна організація Товариства Червоного Хреста України, відділ охорони здоров’я районної державної адміністрації

7.

Термін реалізації програми

2012 -  2016 роки

 

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

I етап – 2012-2014 роки

II етап – 2015-2016 роки

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Районний бюджет (кошторисні призначення учасників програми)

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми,

всього,

у тому числі:

50,0  тис. грн.

9.1.

Коштів районного бюджету

15,0 тис. грн.

9.2.

Коштів інших джерел

(благодійні внески)

35,0 тис. грн..

 

2. Визначення проблем, на розв’язання якихспрямована програма

Законом України «Про Товариство Червоного Хреста України», Указом Президента України від 28 жовтня 1992 року № 548/1992 «Про Товариство Червоного Хреста України» визначені особливості правового статусу та функції Товариства Червоного Хреста України (далі – Товариство), порядок його взаємодії з органами законодавчої та виконавчої влади, юридичними та фізичними особами.

Вищезазначені нормативні документи визначають соціальну спрямованість і дають змогу організаціям Товариства покращити роботу з питань надання медико-соціальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, навчанню населення елементарним правилам надання першої долікарської допомоги потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій, популяризації безоплатного донорства.

Внаслідок реалізації цієї програми розшириться надання медико-соціальних послуг малозахищеним громадянам району при медико-соціальних центрах і кімнатах, палатах Червоного Хреста, громадських пунктах першої допомоги. Покращиться медикаментозне забезпечення медико-соціальних центрів і кімнат, пунктів першої допомоги. Проведення занять в клубах за інтересами дасть можливість одиноким людям похилого віку відчути себе не самотніми.

Завдяки асигнуванням на реалізацію програми з'явиться можливість оплати комунальних послуг, придбання матеріалів, обладнання, інвентаря та канцтоварів, а кошти, отримані за розповсюдження марок, направити на надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення.

Планується збільшити розповсюдження агітаційно-пропагандистської літератури, що сприятиме отриманню достовірної інформації населенням району щодо профілактики таких тяжких захворювань як СНІД, туберкульоз, а також для пропаганди здорового способу життя серед учнів шкіл, професійно-технічних училищ.

В останні роки на території України відзначається значне збільшення транспортних, техногенних та природних катастроф. Як свідчить досвід минулих років, для ліквідації наслідків потрібно надавати невідкладну допомогу в перші хвилини нещастя, тому відкриття кабінетів при районних організаціях з навчання надання першої допомоги при надзвичайних ситуаціях, а також навчання населення основ догляду за хворими на дому надасть можливість навчити волонтерів та населення району правил надання першої допомоги. Загальновідомо, що тільки той, хто володіє спеціальними навиками та вміннями зможе допомогти і цим врятувати не одне життя. Люди, які вміють надавати першу допомогу, повинні бути на кожному підприємстві, в установах, школах,  у кожній родині і тоді вони зможуть потурбуватися про збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих.

Також важлива роль при надзвичайних ситуаціях належить психологам, і саме цих спеціалістів з числа волонтерів будуть готувати у Червоному Хресті.

В Підволочиському районі створена районна організація Товариства Червоного Хреста України, в якій допомогу надають 3 патронажні медичні сестри. На обліку в кабінеті Червоного Хреста перебувають 1123 чоловік, яким надається безкоштовна допомога медикаментами, миючими засобами, продуктами харчування та одягом. При потребі Червоний Хрест забезпечує громадян ходулями та інвалідними візками.

3.Визначення мети програми

         Метою програми є:

            - забезпечення розвитку потенціалу районної організації Товариства Червоного Хреста України з питань надання повномасштабної першої допомоги потерпілим при виникненні надзвичайних ситуацій;

            - теоретична та практична підготовка добровільних рятувальних формувань для проведення роботи при виникненні надзвичайних ситуацій;

            - розширення мережі надання медико-соціальних послуг шляхом:

            а) відкриття та покращення медикаментозного забезпечення палат Червоного Хреста, кімнат медико-соціальної допомоги, громадських пунктів з надання першої медичної допомоги;

            б) досягнення високої ефективності допомоги, спрямованої на полегшення страждання людей, надання кваліфікованої медико-соціальної допомоги та проведення медико-соціальної реабілітації найбільш соціально вразливих верств населення в районі і населених пунктах району;

            - підняття авторитету Товариства Червоного Хреста України серед всіх категорій населення району.

 

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел   фінансування; строки та етапи виконання програми

 

         Для вирішення проблем необхідно:

         - удосконалювати діяльність  районної організації Товариства Червоного Хреста шляхом організаційного розвитку та зміцнення її потенціалу;

         - розвивати волонтерські ланки з питань надання соціальної допомоги найбільш уразливим категоріям населення;

         - удосконалювати систему надання адресної допомоги найбільш уразливим верствам населення.

                        Програма буде реалізовуватись в два етапи:

I етап – 2012-2014 роки;

II етап – 2015-2016 роки.

                                                                                                                                     

Ресурсне забезпечення програми

розвитку патронажної служби в області на 2012-2016 роки

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

Етапи виконання

Усього витрат на виконання програми

I етап

II етап

2012 рік

2013 рік

2014 рік

2015 рік

2016 рік

Обсяг ресурсів, усього, (тис.грн) у тому числі:

10,0 тис.грн

10,0 тис.грн

10,0 тис.грн

10,0 тис.грн

10,0 тис.грн

50,0 тис. грн

районний бюджет (кошторисні призначення учасників програми)

3,0 тис.грн

3,0 тис.грн

3,0 тис.грн

3,0 тис.грн

3,0 тис.грн

15,0 тис.грн

Інші джерела (тис.грн)

 

7,0 тис.грн

7,0 тис.грн

7,0 тис.грн

7,0 тис.грн

7,0 тис.грн

35,0 тис. грн

 

 

5. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

       

         Первинні організації Товариства, червонохресні активісти, патронажні медичні і молодші сестри милосердя опікуються малозахищеними ветеранами та інвалідами різних категорій, учасниками війни та бойових дій, одинокими громадянами похилого віку, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, малозахищеними багатодітними сім'ями, одинокими матерями, приїжджими громадянами з інших регіонів. Значну підтримку вищезгадані категорії отримують в медико-соціальних центрах, медико-соціальних кімнатах, лікарні і палатах Червоного Хреста, пунктах першої допомоги, патронажі на дому.

            Основні завдання програми:

            - зміцнити фінансовий стан районної організації Товариства Червоного Хреста України;

            - систематично проводити професійні семінари працівників патронажної служби разом із сімейними лікарями;

            - в   районній організації Товариства створити консультативну базу даних, соціальний паспорт району про одиноких громадян похилого віку, інвалідів, репресованих, реабілітованих, учасників бойових дій і учасників війни, дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з кризових категорій, малозахищених багатодітних сімей і одиноких матерів, одиноких громадян, які проживають вкрай важких умовах, для визначення обсягу необхідної допомоги;

            - удосконалення роботи з питань зміцнення патронажної служби Товариства, покращення медикаментозного забезпечення медико-соціальних кімнат Червоного Хреста, пунктів першої допомоги, а також сумок патронажних сестер для обслуговування на дому;

            - спільно з лікувально-профілактичними закладами здійснити відбір для оздоровлення в санаторіях, будинках відпочинку осіб з малозахищених категорій населення , особливо інвалідів і дітей;

            - забезпечити медико-соціальні кімнати Червоного Хреста дезінфікуючими та гігієнічними засобами;

            - покращити роботу з обслуговування пільгових категорій громадян та малозабезпечених осіб шляхом вручення їм гуманітарної допомоги, формування продуктових наборів, пакетів з гігієнічними засобами;

            - створити тематичні виставки художньо-прикладного мистецтва мало -захищених громадян на базі закладів культури, житлово-експлуатаційних контор;

            - залучити пенсіонерів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян до участі в клубах за інтересами, організовувати для них зустрічі з молоддю, письменниками, лікарями.

            Для виконання заходів програми будуть  залучені патронажні медичні та молодші сестри, поновлено у необхідному асортименті медикаменти з метою своєчасного надання першої допомоги особам, які знаходяться на обслуговуванні в Товаристві, окрім цього, буде проведено навчання волонтерів з надання першої допомоги.

            Для забезпечення виконання даних завдань періодично буде закуплятися за рахунок коштів районного бюджету необхідна кількість медикаментів для осіб, які перебувають у вкрай важких умовах. Крім цього, буде забезпечено належну роботу центру та кабінетів з надання першої допомоги, обладнання медико-соціальних кімнат необхідною методичною літературою.

            Отже, для більш ефективної соціальної підтримки малозахищених категорій населення необхідно об'єднати зусилля органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,  районної організації Товариства Червоного Хреста України задля зміцнення матеріальної бази Товариства з метою надійного захисту прав та гідності     малозахищених громадян району..


6. напрями реалізації та заходи програми

розвитку патронажної служби в районі на 2012-2016 роки

з/п

Назва напрямку діяльності  (пріоритетні завдання)

Перелік заходів програми

Строки вико-нання

Виконавці

Джерела фінансу-вання

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість) тис. грн. по роках

Очікувані результати

2012р.

2013р.

2014р.

2015р.

2016р.

 

1.  

Організаційно-координацій

на діяльність

1.Закупівля медикаментів, дезінфікуючих і гігієнічних засобів (поповнення сумок патронажних медичних сестер, медико-соціальної кімнати, пунктів першої допомоги Червоного Хреста)

 

2011

Районна організація Товариства Червоного Хреста

Районний бюджет (кошторисні призначення учасників програми)

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

Забезпечення безоплатного надання медико-соціальних послуг малозахищеним громадянам району при медико-соціальних кімнатах ( не менше 150 осіб щороку). Покращиться медикаментозне забезпечення медико-соціальної кімнати та 8 пунктів першої допомоги щороку.

 

 

2. Придбання матеріалів, обладнання, інвентаря, канцтоварів, оплата  комунальних послуг.

 

 

 

 

 

2012-2016

Районна організація Товариства Червоного Хреста

Районний бюджет (кошторисні призначення учасників програми)

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Придбанння комп'ютерної техніки для роботи кабінету Червоного Хреста, навчальних стендів, оснащення для відпрацювання навичок  з надання першої медичної допомоги, канцтоварів, оплата комунальних послуг.

2.

Агітаційно-пропагандистська діяльність

Видача буклетів і пам'яток, організація вечорів відпочинку для мало- захищених громадян, організація урочистих свят для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей позбавлених батьківського піклування,  дітей з малозахищених багатодітних сімей

2012-2016

Районна організація Товариства Червоного Хреста

Кошти інших джерел  (благодійні внески)

7,0

7,0

7,0

7,0

7,0

Розповсюдження агітаційно-пропагандистсь-ких інформаційних друкованих матеріалів (не менше  3-х буклетів щороку). Поліпшення та зміцнення стану психічного здоров'я мало- захищених громадян, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування. Підвищення престижу дітей з малозахищених багатодітних сімей. Проведення змістовного відпочинку у клубах за інтересами (не менше 2 вечорів щороку)


 

7. Координація та контроль за ходом виконання програми

 

         Координацію та контроль за ходом  виконання програми реалізації в районі державної політики у сфері розвитку патронажної служби в районі на 2012-2016 роки здійснює відділ охорони здоров’я  районної державної адміністрації.

        

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради                              М.М. Рубльовський       

 

 

УКРАЇНА

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

                                    ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ                                     

                                                                   

                                                                       Р І Ш Е Н Н Я         

 

від    20   грудня    2011 року                                                                                  № ____

смт Підволочиськ

 

Про затвердження технічної документації

з  нормативної грошової оцінки земельної
ділянки, що надається в  оренду ТОВ «Новагріс»

для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва  за  межами населеного  пункту
с.Старий Скалат на  території Староскалатської
сільської  ради  Підволочиського  району
Тернопільської  області                                                     

 

            Розглянувши  звернення Управління Держкомзему у Підволочиському районі Тернопільської області від 02.12.2011 року № 817/15/02  та технічну документацію з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  надається  в оренду ТОВ „Новагріс»”для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Старий Скалат на території Староскалатської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області,  керуючись ст.23 Закону України „Про оцінку земель” від 11.12.2003 року № 1378-1У, ст.10 Земельного кодексу України та п.21 ч.1 ст. 43  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні“, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради  від 16.12.2011 року,  районна рада

                                              

                                                           В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  надається  в оренду ТОВ „Новагріс»” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Старий Скалат на території Староскалатської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області. Земельна  ділянка віднесена до категорії земель сільськогосподарського  призначення, площею 5.5457 га , розташована  за межами населеного пункту с. Старий Скалат  на території Староскалатської  сільської  ради  Підволочиського району   Тернопільської  області. 

Кадастровий  номер  земельної  ділянки  6124687800010050668

Нормативно грошова  оцінка станом на  01 вересня 2011 року згідно  розрахунків оцінювача  становить 86886.30  грн.   з врахуванням коефіцієнту індексації 3,2 (технічна документація додається).                                

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

 (Чубатюк М.Г.).     

 

Голова районної ради                                                                               В.А.Городницький

 

 

 

                                                                                                              

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

                    

від  20 грудня   2011 року                                                                №  137

смт Підволочиськ

 

Про депутатський запит депутата

Підволочиської районної ради шостого

скликання Максимовича Б.І. від 16.12.2011 року                                                

 

        Розглянувши  депутатський запит депутата Підволочиської районної ради шостого скликання Максимовича Б.І. від 16.12.2011 року про відміну розпорядження голови райдержадміністрації від 15.12.2011 року №805 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» на території Галущинецької сільської ради», враховуючи пропозиції депутатів районної ради та   керуючись ст.ст.21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

 

                                             ВИРІШИЛА:

 

1. Депутатський запит депутата Підволочиської районної ради шостого скликання Максимовича Б.І. від 16.12.2011 року      взяти до відома.

          2. Направити депутатський запит голові Підволочиської районної державної адміністрації для розгляду по суті.

         3. Рекомендувати голові Підволочиської районної державної адміністрації не надавати дозволів юридичним і фізичним особам на відведення земельних ділянок  в користування  для облаштування полігонів побутових відходів на території району.

          4. Про результати розгляду депутатського запиту  проінформувати депутата районної ради Максимовича Б.І   та районну раду у десятиденний  термін.

 

Голова районної ради                                                        В.А. Городницький

 

 

 

                                                        

 

                                            Голові Підволочиської

                             районної ради

                                        Городницькому В.А.

депутата Підволочиської районної ради шостого скликання

Максимовича  Б.І.                                                                          

 

 

   Депутатський запит

 

          До мене, як до депутата районної ради,  звернулись жителі

с. Галущинці Підволочиського району листом про те, що без їх згоди   15-го листопада 2011 року було прийнято розпорядження голови Підволочиської районної державної адміністрації  № 805 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» на території Галущинецької сільської ради».

   З цього приводу 15 .12.2011 року відбувся схід села Галущинці, на якому громада села категорично виступила проти виготовлення проекту землеустрою на облаштування полігону побутових  відходів так, як він знаходиться на відстані до 1 км від села, а  також на даній території на глибині 40 м  знаходяться значні запаси прісних вод.

Ці води доходять до криниць не тільки села Галущинці, а  і до більшості населених пунктів району. Забруднення даних вод побутовими відходами приведе  до непередбачуваної екологічної катастрофи. Це  підтверджується  геологорозвідувальною службою.

       Кар’єр безпосередньо межує із державним заповідником місцевого значення «Медобори».В деяких місцях площі кар’єру заходять на межі заповідника. Річки та джерела села Галущинці беруть свій початок із кар’єру і наповнюють водою криниці та ставки села. Стічні води з кар’єру безпосередньо стікають на територію села.

Все це є порушенням Конституційних  екологічних прав громадян села Галущинці та громад інших сіл району.

              Підсумовуючи вище зазначене, прошу  звернутись до райдержадміністрації про відміну вищезгаданого розпорядження та вжити заходів для врегулювання даних проблемних питань .

    У випадку невиконання  даного прохання,  громада залишає за собою право проводити  безстрокові акції громадської непокори.

 

16.12.2011 року

 

Депутат Підволочиської районної

ради шостого скликання                                              Максимовича  Б.І.

                                  

 

 

                                                                   Голові  Підволочиської районної

                                                                   державної адміністрації

                                                                   Суму В.Б.

 

 

 

 

 

Звернення

             депутатів Підволочиської районної ради шостого скликання

 

          Ми, депутати Підволочиської районної ради, стурбовані ситуацією, яка склалася  в селі Галущинці внаслідок прийняття розпорядження голови

 Підволочиської районної державної адміністрації від 15 листопада 2011 року № 805 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» на території Галущинецької сільської ради».

         15 грудня цього року відбувся схід громадян села  Галущинці, на якому громада села категорично виступила проти виготовлення проекту землеустрою на облаштування полігону побутових  відходів  в карєрі так, як він знаходиться на відстані до 1 км від села, а  також на даній території на глибині 40 м  знаходяться значні запаси прісних вод.Ці води доходять до криниць не тільки села Галущинці, а  і до більшості населених пунктів району. Забруднення даних вод побутовими відходами може привести  до непередбачуваної екологічної катастрофи.

     При збиранні в кар’єрі побутових відходів, хімічні і бактеріологічні нечистоти будуть потрапляти в нижні шари грунту та підземні води, що може створити загрозу для всього водоносного шару не тільки навколишніх сіл, а й районів та міста Тернополя.

  Кар’єр безпосередньо межує із державним заповідником місцевого значення «Медобори», вдеяких місцях площі кар’єру заходять на межі заповідника. Річки та джерела села Галущинці беруть свій початок із території кар’єру і наповнюють водою криниці та ставки навколишніх сіл, стічні води з кар’єру безпосередньо стікають на територію села.

 Звертаємо Вашу увагу на те, що рішенням Тернопільської обласної ради від 26.02.1999 року №50 було створено заказник місцевого значення. «Галущинецький ландшафтний заказник» площею 51 га, як фрагмент Товтрової грядо-горбистої закарстової височини, складеної рифовими вапняками. Тут ростуть рідкісні в області види рослин, які занесені до Червоної книги України.

      До самого карєру прилягає обєкт природного заповідного фонду  загальнодержавного значення – ландшафтний  заказник «Товтровий степ», площею 75,5 га на території Галущинецької сільської ради (рішення обласної ради від 27.08.2008 року №737).

Актуальною проблемою є те, що за декілька кілометрів від кар’єру знаходиться дитячий оздоровчий табір «Веселка», в якому щорічно відпочивають діти із всього регіону.

    Виходячи із вищенаведеного  та враховуючи  звернення – прохання жителів села Галущинці, просимо Вас відмінити розпорядження голови  Підволочиської районної державної адміністрації від 15 листопада 2011 року № 805 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» на території Галущинецької сільської ради».

 

 

Підписи:

                                                            

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги