Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 23.10.19 | 16:26

Проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

Відповідно Календаря соціальних дат в жовтні відзначається Всесвітній день психічного здоров`я. На виконання заходів до цього дня та згідно графіку виїздів фахівців соціальної роботи Підгаєцького РЦСССДМ в територіальні громади, проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

Здійснено візити в сім`ї, які перебувають на обліку Центру, складено Акти цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини та соціальної допомоги одиноким матерям. Нецільового використання коштів не виявлено. Поновлено соціальні паспорти сіл Мозолівка, Голгоча, Волиця.

Проведено рекламну кампанію по пропоганді нових форм сімейного виховання дітей. Виявлено одну сім`ю на ранніх стадіях потрапляння в складні життєві обставини. Підготовлено матеріали для взяття сім`ї на соціальний супровід. В ході роботи двом сім`ям роздано гуманітарну допомогу вживаними речами.

В Голгочанській ЗОШ I-III ступенів проведено тренінг із старшокласниками на тему: « Психічне здоров`я та ризики протиправної поведінки».

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

БЮДЖЕТНА ПРОГРАМА КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»