Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Гарячі новини

14 листопада відбулося засідання колегії районної державної адміністрації при першому заступнику голови адміністрації Івану Керницькому з порядком денним:«Про стан виконання виконкомом Вербівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

14.11.19 | 14:45

14 листопада відбулося засідання колегії районної державної адміністрації при першому заступнику голови адміністрації Івану Керницькому з порядком денним:«Про стан виконання виконкомом Вербівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

          Питання порядку денного: про стан виконання виконкомом  Вербівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні» - (доповідачі: ПОЛЯЧУК Ольга Богданівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації ;БІЛИК Юрій Теодозійович - начальник відділу у Підгаєцькому районі Держгеокадастру в Тернопільській області;ПАТРА Васили Володимирович – в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації;ВИВАЛЬ Богдан Миколайович – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької районної ради;ГАЙВА Олександра Орестівна – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації ;СУЛЯТИЦЬКА Ольга Олександрівна – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації). Звіт голови виконавчого комітету  Вербівської сільської ради про проведену роботу з питань віднесених до делегованих повноважень (доповідач: Вареник Ольга Борисівна  – вербівський сільський голова).

        СЛУХАЛИ:ПОЛЯЧУК О.Б.– проаналізувала роботу Вербівської сільської ради з питань делегованих повноважень в галузі бюджету, фінансів та цін (текст доповіді додається до протоколу). БІЛИК Б.Т. – інформував про роботу Вербівської сільської ради з питань делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (текст доповіді додається до протоколу). ПАТРА В.В. - доповів про стан роботи Вербівської сільської ради з питань делегованих повноважень у сфері освіти (текст доповіді додається до протоколу).ВИВАЛЬ Б.М. – доповів про стан роботи Вербівської сільської ради з питань делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я (текст доповіді додається до протоколу). ГАЙВА О.О. – доповіла про стан роботи Вербівської сільської ради з питань делегованих повноважень у сфері культури (текст доповіді додається до протоколу).СУЛЯТИЦЬКА О.О. – охарактеризувала діяльність Вербівської сільської ради з питань делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення  (текст доповіді додається до протоколу).

         СЛУХАЛИ:ВАРЕНИК О.Д. – прозвітувала про проведену роботу з питань віднесених до делегованих повноважень виконкомом Вербівської сільської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

(текст доповіді додається до протоколу).

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому