Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Гарячі новини

Нарада з директором Підгаєцької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості

08.11.19 | 11:38

Перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів нараду з директором  Підгаєцької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Олександрою Кидонь  щодо попередження негативних проявів зайнятості громадян в умовах майбутньої оптимізації районної державної адміністрації та їх структурних підрозділів, організацію громадських та інших тимчасових робіт з благоустрою населених пунктів району.

Участь в нараді також взяли: Назарій Жидовський – заступник голови районної державної адміністрації, голова профспілки працівників Підгаєцької районної державної адміністрації, Оксана Ковбасник – керівник апарату районної державної адміністрації, керівник державної служби в апараті райдержадміністрації.

Іван Керницький довів до відома присутніх інформацію щодо рекомендацій Кабінету Міністрів України про оптимізацію райдержадміністрацій, перерозподіл функцій райдержадміністрацій та їх внутрішню структуру.

         В ході наради обговорено комплекс заходів,  спрямований на мінімізацію негативних наслідків для працівників,  які сторонами заплановано  вжити у разі вивільнення (скорочення) працівників.

Як відзначила Олександра Кидонь : «З  моменту залучення роботодавцем Підгаєцької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості до програми підтримки працівників, що вивільняються, кожен працівник стає клієнтом Служби.

Завдання нашої філії  – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові адміністрації, який підпадає під скорочення. Кожну особу буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

Проведення підготовчих заходів дозволить скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці, визначити ступінь мотивації та готовності до змін.

Після цього розпочнеться супровід у працевлаштуванні, виходячи з індивідуальних потреб клієнта. Фахівці Підгаєцької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості нададуть вам весь спектр послуг (пошук роботи, проведення професійного навчання, тренінгів, підготовка до започаткування власного бізнесу)».

Особливу увагу в ході наради також було надано питанню забезпечення трудових прав працівників і дотримання законодавства при здійсненні заходів із скорочення чисельності працівників районних державних адміністрацій та взаємодії із профспілковими організаціями.

В ході наради, зокрема, йшлося про організацію громадських та інших тимчасових робіт з благоустрою населених пунктів району  у 2020 році.

Інформуючи з даного питання, Олександра Кидонь  ознайомила присутніх із Порядком організації та проведення громадських робіт, видами громадських робіт, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації. Посадовець зауважила, що робота Підгаєцької районної філії Тернопільського обласного центру спрямована на проведення активної політики зайнятості населення, зокрема, і в сфері організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру. Питання організації таких робіт віднесено також до одних із основних Програми зайнятості населення району.

Підсумовуючи нараду, Іван Керницький звернув увагу присутніх на відповідальне ставлення одних сільських рад, до організації та провадження громадських робіт та залучення до них безробітних, оформлення відповідних документів та пасивність інших. Зауважив, що основною причиною такої пасивності є не тільки відсутність бюджетних коштів, але й недостатня інформаційно-роз’яснювальна робота Підгаєцької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, щодо співпраці органів влади, сільських рад  і роботодавців із службою зайнятості, що стосується організації громадських та робіт тимчасового характеру. Таку роботу Іван Петрович запропонував покращити шляхом проведення  виїзних зустрічей  із соціальними партнерами безпосередньо у сільських радах та ПОУ, із залученням представників органів влади району рекомендував керівництву Підгаєцької районної філії Тернопільського обласного центру посилити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району та постійно оновлювати сформований банк даних осіб, які бажають взяти участь у громадських роботах із впорядкування та благоустрою території.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому