Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Співчуття у зв'язку із смертю голови міста Тетяни Левкович

13.12.2019 | 15:28

Колектив Підгаєцької районної державної адміністрації висловлює щирі співчуття родині та близьким у зв'язку з смертю голови міста Тетяни Левкович.

Важко знайти слова втіхи коли стається непоправиме-смерть рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

Вічная пам'ять...

В зв'язку із передчасною смертю міського голови Тетяни Левкович 13-14 грудня 2019 року у місті Підгайці оголошено жалобу.

more...

Пільги щодо сплати земельного податку для учасників АТО та OOC

13.12.2019 | 14:17
Податковим кодексом України визначено, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності (ст.269-270 Податкового кодексу України). more...

Співпраця із управлінням соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації

13.12.2019 | 14:11
11.12.2019 в приміщенні управління соціально захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації відбулася робоча зустріч начальника управління Ольги Сулятицької та начальника Підгаєцького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області майора внутрішньої служби Петра Гевка.
more...

З 1 січня за водіння в нетверезому вигляді передбачена кримінальна відповідальність

12.12.2019 | 12:12

З 1 січня 2020 року набирає чинності прийнятий Верховною Радою закон про застосування кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому вигляді. Водій отримає судимість за новою ст. 286-1 КК навіть в разі притягнення в перший раз.

Кримінальна відповідальність за ст. 286-1 КК загрожує водіям у разі:

- керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;

- передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів;

- відмова водія від проходження медичного огляду на стан сп'яніння або щодо вживання таких лікарських препаратів;

- вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного освідування з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого медичного освідування.

more...

11 грудня кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького разом з начальником Підгаєцького РС УДС НС України Василем Кулявим відбулася нарада стосовно організації заходів із запобігання виникнення пожеж та їх гасіння.

11.12.2019 | 11:08
11 грудня кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького  разом з начальником Підгаєцького РС УДС НС України Василем Кулявим відбулася нарада  стосовно  організації заходів із запобігання виникнення пожеж та їх гасіння.  А саме питання стосувалось щодо укладання угод про співпрацю з сільськими радами та спільного утримання Місцевої пожежної команди при Завалівській сільській раді. more...

Відбулося засідання комісії опікунської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації.

09.12.2019 | 11:46

Відбулося засідання комісії опікунської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації. Щодо доцільності призначення опікунства над повнолітньою особою з інвалідністю з дитинства.

more...

9 грудня о 8.30 год. у кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася відеонарада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сопеля І.М.

09.12.2019 | 11:43
 9 грудня  о 8.30 год. у кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького  відбулася  відеонарада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сопеля І.М. На нараді обговорювались питання:   про стан призову громадян на строкову військову службу в області - Скумбрій Олександр Олександрович – т.в.о. обласного військового комісара; про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку - Кузяк Віктор Степанович – начальник управління капітального будівництва адміністрації, Власюк Віктор Миколайович – в. о. директора комунального підприємства „Тернопількомунінвест”; про стан реалізації проєктів, фінансування яких здійснюється із залученням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2019 році – Харченко  Володимир Михайлович – начальник управління містобудування та архітектури адміністрації; про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини -  Богайчук  Володимир Григорович – начальник управління охорони здоров’я адміністрації; про проведення в області Свята Миколая та новорічно-різдвяних свят - Чорний  Ігор Володимирович – начальник управління сім’ї та молоді адміністрації. more...

06 грудня відбулося святкування Дня Збройних сил України в селі Новосілка.

06.12.2019 | 16:00
06 грудня відбулося святкування Дня Збройних сил України у селі Новосілка. На святі був присутній перший заступник голови адміністрації Іван Керницький та голова районної ради Ірина Баран. more...

Проведення акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

06.12.2019 | 15:14
На виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», листа управління сім’ї та молоді «Про проведення акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги громадськості до  проблем подолання домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства з 25 листопада по 10 грудня 2019 року проводиться щорічна всесвітня кампанія «16 днів проти насильства». more...

Вітання першого заступника голови адміністрації Івана Керницького з Днем Збройних Сил України!!!

06.12.2019 | 12:33

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України! Це свято має дуже особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

Боронити рідну землю на сході держави від агресорів сьогодні пішли тисячі наших земляків у складі Збройних Сил України та в бойових загонах добровольців. Військовослужбовці прославилися своєю мужністю та героїзмом.

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Штраф за перевозку дітей без автокрісла

01.11.2019 | 09:30

Верховна Рада запровадила штрафи 510-850 грн за перевезення дітей в автівках без спеціальних крісел.

В Адмінкодекс внесли норму про штраф 510 грн за порушення правил перевезення дітей, а 850 грн - за повторне порушення протягом року.

more...

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

31.10.2019 | 14:46

Під керівництвом  першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації. На засідання колегії запрошувалися керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівники підприємств, установ і організацій району.

more...

Проведено комплексну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки у Підгаєцькому районі

30.10.2019 | 14:11
9 жовтня, на виконання Плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2019 рік, комісією, під головуванням заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Тернопільській області полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького, проведено комплексну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки у Підгаєцькому районі.
more...

До відома громадян про необхідність внесення до кадастру відомостей про земельні ділянки по яких видано державні акти до 2004 року

30.10.2019 | 10:10

Як відомо, з моменту набрання чинності Закону України “Про Державний земельний кадастр”, принципи ведення Державного земельного кадастру було докорінно змінено. Так, з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр. Сьогодні кожен охочий на Публічній кадастровій карті в режимі он-лайн може віднайти земельну ділянку, яка його цікавить, та отримати вичерпну інформацію про неї, або ж виявити помилку чи неточності, про які зразу ж є можливість повідомити державного кадастрового реєстратора.

more...

Як не відпрацьовувати 2 тижні та звільнитись у бажаний день? Що робити, якщо роботодавець не приймає заяву про звільнення?

29.10.2019 | 13:50

Такими питанням переймаються більшість осіб, які звертаються за юридичною консультацією з приводу припинення трудових відносин з роботодавцем.

У кожного з нас хоча б раз у житті виникає необхідність припинення трудових відносин, яка викликана певними життєвими обставинами. Якщо припинення трудових відносин відбувається з ініціативи робітника, то першочергово постає питання: як не відпрацьовувати 2 тижні та одразу звільнитись.

more...

Відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б.

28.10.2019 | 15:43

В кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася  відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б.

 

more...

Кабмін спростив умови призначення субсидій

25.10.2019 | 14:27
З 1 травня 2020 року наберуть чинності нові правила розрахунку розміру субсидій. more...

Проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

23.10.2019 | 16:26

Відповідно Календаря соціальних дат в жовтні відзначається Всесвітній день психічного здоров`я. На виконання заходів до цього дня та згідно графіку виїздів фахівців соціальної роботи Підгаєцького РЦСССДМ в територіальні громади, проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

   

more...

Зареєструвати народження дитини можна прямо у пологовому будинку

23.10.2019 | 10:29

Народження дитини – радісна подія у житті кожної родини, але разом із тим виникає багато питань щодо оформлення документів.

Згідно з законодавством на вибір імені для малюка і оформлення свідоцтва про народження батьки отримують місяць з моменту появи дитини на світ. Проте новоспеченим батькам в останню чергу хочеться думати про формальності. Щоб процедуру з реєстрації народження малюків зробити максимально простою та доступною для батьків, зареєструвати дитину можна просто у пологовому будинку.

more...

ПраваЗахисників: оплата послуг ЖКГ

21.10.2019 | 15:21
Знижку на оплату житлово-комунальних послуг мають право отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи. Знижка надається для оплати користування житлом, комунальних послуг, вартості палива more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому