Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Семінар на тему: "Як розпочати свій бізнес?"


          05 вересня 2019 року в Монастириській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбувся  семінар на тему: "Як розпочати свій бізнес?" за участю головного спеціаліста відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Віталія Жовнірчика.

        Учасники семінару ознайомились зі станом ринку праці та перспективами розвитку підприємництва в регіоні, сприянням державної служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності, можливостями професійної підготовки за професіями, що сприяють само- зайнятості.

       Під час заходу  безробітних громадян  поінформовано щодо створення  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК), становлення і розвитку шляхом формування сприятливої податкової, фінансово-кредитної, інвестиційної політики щодо діяльності СОК та їх членів, а також розроблення механізму їх державної підтримки.

      Віталій Жовнірчик поінформував учасників щодо змін в пенсійному законодавстві та надав  індивідуальні консультації.
УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема