Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

23 Міжнародний форум “Дні якості в Києві- 2014”


12-14 листопада 2014 року в рамках Європейського тижня якості в Україні відбудеться загальноосвітній захід 23-ий Міжнародний форум “Дні якості в Києві-2014”, який присвячується Всесвітньому дню якості.

Під час Форуму будуть всебічно розглянуті сучасні підходи, які притаманні передовим компаніям розвинених європейських країн. Зокрема, буде зроблено аналітичний огляд ряду проблем, що заважають українським організаціям бути успішними та на рівних конкурувати з компаніями ЄС.

В рамках форуму буде проведена:

- науково-практична конференція, де буде представлено кращі європейські підходи та практичний досвід провідних вітчизняних організацій

з системного менеджменту, який є фундаментом ділової досконалості і конкурентоспроможності підприємств і організацій;

         - тематичні семінари від провідних фахівців з актуальних аспектів ефективного менеджменту.

         Будь-яка додаткова інформація про підготовку Європейського тижня якості та Форуму може бути отримана в Українській асоціації якості за тел./факсом: (044) 459-78-16.

         До участі в форумі запрошуються провідні підприємства району. Для їх  відома розміщуємо ряд інформаційних матеріалів згідно з Додатком. Підприємства, які виявили бажання взяти участь у заходах 23-го Міжнародного форуму «Дні якості в Києві-2014» просимо повідомити в управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації до 10 жовтня 2014 року в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу (ekon@ber.te.ua).

 

Додаток: інформаційні матеріали на 27 арк.

 

1 Лист ген директора EOQ

 

2 Рекомендаціїщодо проведення Європейського тижня якості

 

3 УКРАЇНСЬКА ХАРТІЯ

 

4 Информписьмо о Форуме 2014

 

5 Лист щодо проведення діагност аудиту підприємств

 

6 Матеріали з питань оцінювання підприємств...

 

7 Інтерев'ю на тему ЗБЕРЕГТИ УКРАЇНУУВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема