Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 31.10.19 | 15:17

Вітали працівників соціальної сфери

 З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери сьогодні, 31 жовтня, в залі засідань   відбулися урочисті заходи.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Левкович, голова районної ради Володимир Данилюк та Монастириський міський голова Андрій Старух.

«Я схиляюся перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь. Спасибі вам за все те, що ви робите для людей. Бажаю  вам невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо людей. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів  та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі», - зазначив Дмитро Левкович.

З нагоди свята  в  залі зібрались трудові колективи  управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації.

За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили  Почесними грамотами  районної державної адміністрації та районної ради.

Прекрасним подарунком для учасників зібрання став святковий концерт.

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема