Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Запобігання корупції


Оновлені роз’яснювальні матеріали та сервіси щодо заповнення е-декларацій:

- матеріали щодо заповнення е-декларацій, які розміщені на вебсайті Національного агентства: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/;

- роз’яснення Національного агентства щодо е-декларування із можливістю пошуку по тексту: http://bit.ly/3a2Rlbt;

- онлайн курс, який допоможе заповнити е-декларацію ,,Просто про е-декларування”: https://cutt.ly/8zM6rtV;

- ресурси сторінки Офісу розбудови доброчесності, де можна дізнатися, як правильно заповнювати е-декларації й отримати відповіді на запитання ,,що, де, коли і як?”: https://cutt.ly/yz1usdu;

- ресурси сторінки Facebook Офісу розбудови доброчесності: https://www.facebook.com/prosvita.nazk;

- ресурси сторінки Facebook Національного агентства: https://www.facebook.com/NAZKgov;

- ресурси Telegram каналу Національного агентства: https://t.me/NAZK_gov_ua;

- дані контакт-центру для допомоги декларантам: +38 (044) 200-06-94 та електронної скриньки для вирішення технічних питань: support@nazk.gov.ua;

- контактний телефон сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації для надання консультативної допомоги із заповнення е-декларацій суб’єктами декларування: (0352) 52-32-82.

Положення законодавства щодо персональної відповідальності особи за порушення вимог фінансового контролю:

- за умисне неподання суб’єктом декларування е-декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років (стаття 366-3 Кримінального кодексу України, що діє з 30.12.2020);

- за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Окрім цього, встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання е-декларації має наслідком внесення за рішенням суду суб’єкта декларування до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

-----------------------------------------------------

Правила етичної поведінки працівників обласної державної адміністрації

-------------------------------------

ПОВІДОМЛЕНЯ ПРО КОРУПЦІЮ

Тернопільська обласна державна адміністрація забезпечує умови для повідомлень працівниками апарату облдержадміністрації та її структурних підрозділів, іншими особами про порушення вимог Закону України ,,Про запобігання корупції”, зокрема через спеціальну телефонну лінію, засобами електронного зв’язку, іншими засобами поштового зв’язку, а також під час проведення особистого прийому голови облдержадміністрації або його заступників у дні прийому згідно із затвердженим графіком.

Згідно з частиною першої статті 53 Закону України ,,Про запобігання корупції” викривачі, їх близькі особи перебувають під захистом держави.

За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну викривачів, їх близьких осіб у зв’язку із здійсненим повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України ,,Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві”.

Для захисту прав та представництва своїх інтересів викривач може користуватися всіма видами правової допомоги, передбаченої Законом України ,,Про безоплатну правову допомогу”, або залучити адвоката самостійно.

Спеціальна телефонна лінія - (0352) 52-32-82, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією з боку працівників Тернопільської облдержадміністрації та її структурних підрозділів.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: з понеділка по п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (понеділок - четвер) у п’ятницю до 15.45.

Електронна поштова скринька: anticor@te.gov.ua

Електронна поштова скринька для викривачів: anticortoda@te.gov.ua

З метою якомога оперативнішого та коректнішого опрацювання повідомлень про можливі факти корупційних правопорушень повинні:

- містити фактичні дані: про обставини правопорушення, місце та час його вчинення та особу, яка його вчинила;

- бути достовірними;

- містити інформацію, яку викривач отримав під час своєї трудової, професійної, господарської, громадської, наукової діяльності.

Такі повідомлення викривачів, можуть бути як анонімними, так і з зазначенням авторства.

Офіційний вебсайт облдержадміністрації: http://www.oda.te.gov.ua

Поштова адреса облдержадміністрації: 46021, м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8.

Анонімне повідомлення про порушень вимог Закону України ,,Про запобігання корупції” підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання та може бути продовжено термін розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

Регулярні канали зв’язку повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України ,,Про запобігання корупції”:

Національне агентство з питань запобігання корупції

01103, м. Київ, вул. Дружби народів, 28

info@nazk.gov.ua

-------------------------------------

Прокуратура Тернопільської області

46000, м. Тернопіль, вул. Листопадова, 4

zvern@tern.gp.gov.ua

--------------------------------------

Головне управління Національної поліції України в Тернопільській області

46001 вул. Валова, 11, м. Тернопіль

info@tp.npu.gov.ua

-----------------------------------

Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України

46000, м. Тернопіль, вул. Назарія Яремчука, 34

 dsr_ter@tp.npu.gov.ua

----------------------------------------

Національне антикорупційне бюро України Львівське територіальне управління

(юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області)

79007, м. Львів, вул. Грекова О. генерала, 3

lviv@nabu.gov.ua

----------------------------------------------------------

Суб’єкти

Повноваження

Національне антикорупційне бюро України

Закон України ,,Про Національне антикорупційне бюро України” від 14 жовтня 2014 р. № 1698-VIII
Указ Президента України ,,Про утворення національного антикорупційного бюро України” від 16 квітня 2015 р. № 217

Державний правоохоронний орган, основним завданням якого – попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових. Завданням Національного бюро є протидія  кримінальним корупційним правопорушенням, які вчиненні вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Національна поліція України

Закон України ,,Про Національну поліцію” від 2 липня 2015 р. № 580-VIII
Постанова Кабінету Міністрів України ,,Про затвердження Положення про Національну поліцію” від 28 жовтня 2015 р. № 877

Центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Національна поліція забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, здійснення заходів щодо запобігання корупції, порушень законності, службової дисципліни і контроль за їх реалізацією в центральному органі управління Національної поліції, територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

Прокуратура України

Закон України ,,Про прокуратуру” від 14.10.2014 № 1697- VIII

Закон України ,,Про прокуратуру” від 05.11.1991 № 1789-ХІІ

Єдина система, яка в порядку, передбаченому Законом “Про прокуратуру”, здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Національне агентство з питань запобігання корупції

Закон України ,,Про запобігання корупції” від 14 жовтня 2014 р. № 1700-VIII
Постанова Кабінету Міністрів України ,,Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015–2017 роки” від 29 квітня 2015 р. № 265

Центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію  антикорупційної політики.

Довідково:

-------------------------------------------------------------

 

 

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

 

anticor@te.gov.ua

 

(0352) 523282

 

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.11.2020 № 613/01.02-01 "Про затвердження Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації"

 

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.01.2021 № 59/01.02-01 "Про затвердження Правил етичної поведінки працівників обласної державної адміністрації"

 

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.02.2021 № 94/01.02-01 "Про затвердження Порядку організації роботи із повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України ,,Про запобігання корупції”, внесених викривачами, в Тернопільській обласній державній адміністрації"

 

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.12.2020 № 794/01.02-01 "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 липня 2020 року № 400/01.02-01 "Про Антикорупційну програму обласної державної адміністрації на 2020-2022 роки"

-------------------------------------------------

 

Роз'яснення щодо правового статусу викривача

 

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані)

 

Проєкт методичних рекомендацій щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції

 

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю

 

------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------

· Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

· Поширенні запитання при роботі з ЄДРДО

---------------------------------------------------------------

Онлайн-навчання “Конфлікт інтересів: треба знати!”

---------------------------------------------------------------

· Закон України „Про запобігання корупції”

· Закон України „Про Національне антикорупційне бюро України”

· Закон України „Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”

· Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції”

-------------------------------------------------------------------

· Конвенція  Організації Об'єднаних Націй  проти корупції

· Кримінальна конвенція про боротьбу з корупцією  (ETS 173)

· Додатковий протокол до Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією (ETS 191)

· Статут Групи держав по боротьбі з корупцією (GRECO)

· Цивільна конвенція про боротьбу з корупцією

-------------------------------------------------------------------

· Указ  Президента України „Про утворення Національного антикорупційного бюро України”

· Указ  Президента України „Про Національну раду з питань антикорупційної політики”

-------------------------------------------------------------------

· Постанова Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 р. № 706 „Питання запобігання та виявлення корупції”

· Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 265  „Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015—2017 роки”

· Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 „Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”

· Постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 р. N 950 „Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

--------------------------------------------------------------------

· Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 р. № 647-р „Про затвердження плану першочергових заходів з подолання корупції”

· Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. №  642-р „Про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування”

--------------------------------------------------------------------
Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"