Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Електронні консультації з громадськістю


11.08.2020

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проєкту програми розвитку громадянського суспільства на 2021 - 2023 роки у Тернопільській області

        На виконання Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 „Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні” та з метою створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, управлінням з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації розроблено проєкт програми розвитку громадянського суспільства на 2021 - 2023 роки у Тернопільській області. 

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту програми надсилати до 15 вересня 2020 року на електронну адресу: mail@uvp.te.gov.ua  з поміткою ,,Пропозиції до проєкту програми розвитку громадянського суспільства на 2021 - 2023 роки у Тернопільській області”.

 

Проєкт програми розвитку громадянського суспільства в Тернопільській області на 2021-2023 роки

--------------------------------------------------------------------------------

26.11.2019

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення
проекту Плану заходів
щодо реалізації в Тернопільській області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

На виконання пункту 3 статті 6 Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні” та з метою створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, управлінням з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації розроблено План заходів щодо реалізації в Тернопільській області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів надсилати до  25 грудня 2019 року на електронну адресу: uvp_oda@ukr.net з поміткою «Пропозиції до проекту Плану заходів щодо реалізації в Тернопільській області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» за вказаною формою:

Найменування структурного підрозділу ОДА, який проводить консультації

Питання яке виноситься на обговорення

Інформація про осіб, що надали свої пропозиції

Інформація про надані пропозиції до Плану заходів

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської ОДА

План заходів щодо реалізації в Тернопільській області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» після завершення обговорення.

План заходів щодо реалізації в Тернопільській області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

-------------------------------------------------------------------------------

18.11.2019

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування
та звіту про стратегічну екологічну оцінку

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ: «Стратегія розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки та План заходів з її реалізації у 2021-2023 роках».

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ: Тернопільська обласна рада

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ, ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ: громадське обговорення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проводиться шляхом електронних консультацій з громадськістю, які розпочинаються 20 листопада 2019 року та триватимуть до 20 грудня 2019 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ. Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в електронній та/або письмовій формі зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Громадські слухання щодо проєкту документу державного планування не проводитимуться.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ. Із проєктом Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках, а також звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/publication/content/55180.htm

Зауваження і пропозиції до зазначених документів подаються до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації за адресою: вул. М.Грушевського, 8, м. Тернопіль, 46021; електронна пошта: mail@economy.te.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій: до 20 грудня 2019 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядатимуться.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ: вул. Шашкевича, 3,   м. Тернопіль,  46008, а також на вебсайті управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації  http://ecoternopil.gov.ua/index.php/golovna

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

-----------------------------------------------------------
Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

 

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"