Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Соціально-економічний розвиток

Агропромисловий комплекс


 

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  
АГРАРНА БІРЖА

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 Шановні колеги Аграрна  біржа  надає  інформацію  для  учасників  аграрного  ринку!

Застосування  джерел  інформації,  щодо ринкових цін, що використовуються підчас контролю за трансфертним ціноутворенням.

Контракт Аграрної біржі – надійне джерело ринкових цін, щодо трансфертного ціноутворення – Міністерство доходів та зборів України

Начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту податкового та митного аудиту    Міндоходів   Микола  Мішин     зазначив, що враховуючи те, що згідно затвердженого розпорядження КМУ від 23.10.13 р. № 866-р біржові котирування Аграрної біржі є орієнтиром у питанні визначення ринкових цін на сільськогосподарську продукцію, у випадку, коли контракт укладений на Аграрній біржі, його ціна та дата укладення є достовірними даними для Міністерства доходів та зборів України.

Заступник директора Центру моніторингу товарних ринків Сергій Шарлай  підтвердив, що під час моніторингу торгових операцій на аграрному ринку, спеціалісти Центру стикаються з прикладами маніпуляцій з датами, щодо зовнішньоекономічних контрактів на сільгосппродукцію. В свою чергу, інформація, що подається Аграрною біржею, є достовірною адже унеможливлює махінації з даними, будь то ціна, дата чи інші відомості по контракту.

Нагадуємо, що згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від23.10.2013  № 866-р «Про затвердження переліку джерел інформації про ринкові ціни для цілей трансфертного ціноутворення», біржові котирування Аграрної біржі визнано як першочергове джерело визначення ринкових цін.(http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/866-2013-%D1%80/print1365586290608205  )

 

Біржові котирування є одним з найбільш відвідуваних розділів на нашому сайті, який у своїй щоденній роботі використовують аналітики, банки, трейдери, фермери та інші учасники ринку.

 

Аграрна біржа постійно працює над розвитком ринкових відносин, а тому створила та надає декілька безкоштовних сервісів: логістичний

<http://agrex.gov.ua/calc/>  калькулятор, карта

<http://agrex.gov.ua/elevators-map/>  елеваторів, науково

<http://agrex.gov.ua/zhurnal/>-аналітичний журнал, аналітика

<http://agrex.gov.ua/category/analytics-reports-of-agrarian-commodity-exchan

ge/>  аграрного ринку тощо.

Аграрна біржа розробила ще один зручний та безкоштовний сервіс для всіх учасників ринку – підписка на біржові котирування Аграрної біржі.

Ви можете підписатися на безкоштовну розсилку даних за результатами торгів на Аграрній біржі на ринку котирувань за цим посиланням <http://agrex.gov.ua/wp-login.php?action=register> .

Після реєстрації, що забере у вас не більше двох хвилин, ви зможете отримувати на електронну пошту інформацію про ціни на певні товари або на результати торгів за всіма товарами разом. Ви можете обрати та налаштувати періодичність їх отримання самостійно.

Ми підготували для вас навчальне

<http://www.youtube.com/watch?v=Cq5QDXuPeC8>  відео, в якому привели приклад, як можна використовувати нашу інформацію у вашій роботі.

Спеціалістами Аграрної біржіведеться щоденний моніторинг цін найбільших трейдерів – з цією інформацією можете ознайомитися на сторінці біржові котирування <http://agrex.gov.ua/birzhovi_kotiruvanna/>  у файлах з назвою «Моніторинг цін…»

Сподіваємося, що наша інформація стане вам корисною.

Ви можете замовити в головному офісі Аграрної біржі    або  у   регіональному  відділенні  безкоштовну довідку щодорівня ринкових цін на сільськогосподарську продукцію. Спеціалісти Аграрної біржі підготують інформацію якнайшвидше та безкоштовно.

 

 З повагою,

Аграрна біржа

04073, м. Київ, вул. Копилівська 67 к.5тел.: (044) 468-64-54

e-mail: press<mailto:press@agrex.gov.ua> @agrex.gov.ua Web: Аграрна біржа <http://agrex.gov.ua/>

Ми  на <http://www.facebook.com/AgroEx>

 

Аграрна біржа
04073, м. Київ, вул. Копилівська 67 к.5

тел.: (044) 468-64-54 e-mail: press@agrex.gov.ua Web: Аграрна біржа

 

Тернопільське  регіональне відділення  Аграрної  біржі

46000, м. Тернопіль, вул. Князя Острозького 33 офіс 207

тел.: (0352) 52-67-82

e-mail: te@agrex.gov.ua

Web: Аграрна біржа

-------------------------------------------------------------------------------------

Міжнародний науково-аналітичний журнал «Моніторинг біржового ринку» запрошує до публікацій наукових працівників

Журнал «Моніторинг біржового ринку» включений до переліку наукових фахових видань з економічних наук згідно з додатком 8 до наказу Міністерства освіти і науки України №793 від 04.07.2014 р. Видання є чи не єдиним журналом в Україні, що спеціалізується на висвітленні питань розвитку світового та національного біржових ринків.

У журналі вже публікуються одні з авторитетніших наукових діячів аграрної економіки України: Солодкий М.О., Кваша С.М. Савчук В.К. та ін.

Наші переваги:

·  Розміщення статей здійснюється на пільгових умовах;

·  Швидка публікація статей – журнал виходить щомісяця;

·  Вас прочитає вся Україна - передплатники журналу є у кожній області (не враховуючи Крим);

·  Спеціалізація журналу на проблемах економіки та біржових ринках;

·  Високоякісна поліграфія та друк.

Вартість 1 сторінки (розмір шрифту 14, timesnewroman, інтервал – 1,5, стандартні поля) – 20 грн.

Статті приймаються на українській та англійській мові (англомовні статті мають бути також перекладені на українську).

Для публікації необхідно подати:

Електронний варіант статті, оформлений відповідно до наведених нижче вимог (дивитись взірець оформлення статті на сайті), виконаний у редакторі MS Word.

Рецензію доктора наук (за тематикою статті) (подають кандидати наук, аспіранти та здобувачі). Відсканований документ повинен містити підпис рецензента, засвідчений печаткою установи, в якій він працює.

Файл із відомостями про автора (якісне фото (не менше 300 dpi) прізвище, ім’я та по батькові, науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, поштова адреса для пересилання авторського примірника, контактні телефони, адреса електронної скриньки) та інформацією про кількість примірників і необхідність поштової пересилки.

Електронні копії анотації англійською мовою у форматах jpeg(сканована копія) та doc(у редакторі MS Word) (подаються лише після позитивного рішення редакції щодо друку статті), завірену професійним перекладачем або викладачем англійської мови зі знанням економічної термінології.

Електронну копію платіжних документів (оплата здійснюється після прийняття позитивного рішення щодо друку статті). Реквізити для оплати повідомляються після підтвердження, що стаття прийнята до друку.

Матеріали надсилати на адресу editor@agrex.gov.ua

Можливі  інші варіанти   оплати  публікацій   -  за  домовленістю.

Міжнародний науково-аналітичний журнал «Моніторинг біржового ринку» (Презентація)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

29.05.2014  Оздоровлюються діти аграріїв   

 

Щорічно потреба в оздоровленні дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села області  за рахунок здешевлення вартості путівок за рахунок коштів державного бюджету зростає.

        Зокрема, наказом  Міністерства аграрної політики та продовольства  України від 14 травня 2014 року №  180   для дітей аграріїв нашого краю  з державного бюджету виділено 571,74 тис. гривень, що дасть можливість оздоровити 733 сільських дитини, що на 229 чол. більше  проти минулого року.

         Відпочинок та оздоровлення дітей становитиме  21 день. Оплата вартості путівки проводиться за рахунок коштів державного бюджету, фонду соціального страхування, позабюджетних, спонсорських коштів та батьківської доплати.

       Оздоровлення дітей буде у поточному році проводитись у 8-и дитячих оздоровчих закладах області.

-------------------------------------------------------------------------------

·  «Розвиток агропромислового комплексу» за ІІ квартал 2013 року

-----------------------------------------------------------------------------------

Довідка про соціально – економічний розвиток агропромислового комплексу області за 2012 рік.

 

За 2012 рік всіма категоріями господарств вироблено валової продукції на суму 8010,1 млн.грн., що на 9,8 відсотки більше до минулорічного показника, в тому числі в рослинницькій галузі – 5942,7 млн.грн.( + 10,5% до 2011 року), тваринницькій галузі – 2067,4 млн.грн. (+7,9% до 2011 року).

В сільськогосподарських підприємствах виробництво валової продукції становить 3764,6 млн.грн., по господарствах населення – 4245,5 млн.грн., що відповідно становить 115,4 та 105,3 відсотки до попереднього року.

В 2012 році всіма категоріями вирощено рекордний, за час утворення Тернопільської області, валовий збір зернових та зернобобових культур разом із кукурудзою - становить 2,2 млн. тонн, що на 284 тис.тонн або  15 відсотків більше минулого року.

Валовий збір картоплі склав 1,3 млн.тонн, що на 37,5 тис.тонн або 5% відсотків більше 2011 року. Валовий збір овочів становить 254,9 тис.тонн., що на 2,6 тис. тонн більше минулого року. Цукрових буряків накопано 1,9 млн. тонн.

Станом на 1 січня 2013 року в усіх категоріях господарств області утримується 186,9 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі 112,3 тис. голів корів, що більше рівня минулого року відповідно на 2,0 тис. голів (1,1%) та на 0,3 тис. голів (0,3%).

Поголів'я свиней збільшилось на 20,6 тис. голів (6,0%) і становить 365,1тис. голів, птиці – на 325,6 тис. голів (7,5%) і становить 4673,2тис. голів.

У всіх категоріях господарств за 2012 рік виробництво м’яса збільшилося на 2,1 тис. тонн (3,6%) і становить 60,5 тис. тонн, молока на 41,2 тис. тонн (9,9%) і становить 459,3 тис. тонн, яєць на 35,6 млн штук (9,4%) і становить 414,3 млн штук.

В сільгосппідприємствах області станом на 1 січня 2013 року утримується 30,6 тис. голів ВРХ, це на 1,2 тис. голів або на 4,1% більше відповідного періоду минулого року.

Корів утримується 9,5 тис. голів, це на 0,1 тис. голів, або на 1,1% більше рівня минулого року.

Поголів'я свиней станом на 01.01.2013 року становить 116,8 тис. голів це більше рівня минулого року на 23,6 тис. голів (25,3%).

Виробництво м’яса в сільськогосподарських підприємствах збільшилося на 0,8 тис. тонн (5,1%), молока на 6,2 тис. тонн (16,4%), яєць на 34,3 млн шт. (25,8%).

Надій молока на 1 корову збільшився на 484 кг до рівня минулого року і становить 4819 кг.

З метою нарощування виробництва тваринницької продукції в області, розвитку інфраструктури сіл, проводиться реалізація інвестиційних проектів по будівництву та реконструкції тваринницьких комплексів, зокрема;

За 2012 рік в молочному скотарстві введено в дію в ТОВ «Бучачагрохлібпром»  с. Осівці Бучацького району третій комплекс з доїльним залом проектною потужністю 1200 гол. корів. В цьому ж господарстві ведеться будівництво ще одного аналогічного молочного комплексу, який буде введений в дію у 2013 році.

В ТОВ «Агропродсервіс-Інвест» Козівського району введено в експлуатацію доїльний зал на 500 корів.

У приватному агропромисловому підприємстві «Дзвін» с.Звиняч, Чортківського району проводиться будівництво комбікормового заводу, реконструкція приміщення для створення молочного комплексу з доїльним залом та безприв’язним утриманням потужністю на 1000 корів.

В галузі свинарства: введено в дію четвертий в області сучасний свинокомплекс в  ТОВ «Україна» Підволочиського району с. Медин потужністю на  20 тис. голів реалізації товарних свиней в рік.

В ПАП «Агропродсервіс» Тернопільського району введено в експлуатацію три свинарники маточники на свинокомплексі в результаті чого збільшено виробничу потужність комплексу до 60 тис. голів реалізації свиней в рік.

В птахівництві: введено в дію два приміщення на 290 тис голів курей-несучок одноразової посадки ВАТ «Птахофабрика Тернопільська» Тернопільського району.

У Зборівському районі, в ТОВ «Вірлів-Агробізнес» с.Вірлів проведено реконструкцію приміщень для утримання бройлерів потужністю 360 тис. голів реалізації птиці в рік.

У Збаразькому районі в ТОВ «Яйце Райце» с. Старий Збараж введено в дію приміщення після проведеної реконструкції потужністю на 100 тис.голів курки-несучки

На 2013 рік планується реалізувати наступні інвестиційні проекти:

В молочному скотарстві: продовження будівництва і реконструкції молочного комплексу та доїльного залу в ТОВ «Бучачагрохлібпром» на  1200 корів с. Ліщанці Бучацького району.

Будівництво і реконструкція молочного комплексу та доїльного залу в ПАП «Агропродсервіс» на 1200 корів с. Теофіпілка Козівського району.

Розширення виробничих потужностей шляхом реконструкції приміщень на молочно товарній фермі  в ТОВ «Ростоцьке» с. Загір’я  Зборівського району

В свинарстві: нарощення потужностей ПАП «Агропродсервіс» до 100 тис. голів реалізації свиней в рік шляхом реконструкції існуючих приміщень та будівництва нових на бувшому свинокомплексі в смт. Ланівці Лановецького району

В птахівництві: в ТОВ «Вірлів-Агробізнес» с.Гарбузів Зборівського району проводиться реконструкція тваринницьких приміщень під утримання 200 тис. голів курей-бройлерів одноразової посадки

За минулий рік господарства області значно оновили машино-тракторний парк. Придбано 343 одиниці високопродуктивної енергонасиченої техніки та обладнання на суму майже 150 млн. грн., в тому числі 93 трактори, 26 зернозбиральних комбайнів, більше сотні одиниць грунтообробної та посівної техніки.

У 2012 році харчовою і переробною промисловістю області забезпечено ріст індексу виробництва промислової продукції на 3,1 %.

Нарощено обсяги виробництва:

- у молокопереробній галузі - на 10,2%; у борошномельно-круп’яній і  крохмальній галузі – на 10%; у цукровій промисловості – на 0,4%; у спиртовій  галузі - на 21,3%; пивоварній промисловості - на 12,1%; у виробництві кормів для тварин – у 29 разів.

На 28% зросли обсяги виробництва м’яса птиці; на 1,2 тис. тонн, або на 8,5% збільшено випуск концентрованих соків; на 16% - маринованих овочевих  консервів; на 819 тонн, або 20,9% зріс  випуск вершкового масла; на 2,7 тисяч тонн, або 17,1% - кисломолочних продуктів; на 11% - морозива.

У 5 разів збільшено виробництво соняшникової олії; на 34% - круп; у  3,8 разів - крохмалю, на 80% - пивного солоду.

Цукровими заводами області у 2012 році вироблено 208,8 тис. тонн бурякового цукру, що на 750 тонн, або на 0,4 % більше, ніж у 2011 році.

На 11,1% збільшено випуск етилового спирту, у 7 разів – технічного  спирту (біоетанолу); на 12,1% - пива.

На новозбудованому крохмальному заводі ГК «Мрія» в 4 квараталі  вироблено 2,9 тис. тонн картопляного крохмалю; на Хоростківському спиртовому заводі ДП «Укрспирт» вироблено  1,2 млн. дал біоетанолу.

Групою компаній «Мрія» введено в експлуатацію другу чергу зернового елеватора загальною потужністю 104 тис. тонн одночасного зберігання зерна  на ТОВ «Елегрі - Деренівка» в с. Деренівка, Теребовлянського району.

Обсяги  інвестицій в об’єкт склали 96 млн. грн.

ПАП «Агропродсервіс» Тернопільського району споруджено комплекс насіннєвого заводу потужністю виробництва зерна 20 тонн/год та зерновий елеватор місткістю 27 тис. тонн зерна в с. Настасів.

Обсяги інвестицій в об’єкт  складають  63 млн. грн.

В м. Хоростків Гусятинського району введено в дію насіннєвий завод потужністю 20 тонн зерна на годину з зерновим елеватором місткістю  70 тис. тонн одночасного зберігання  зерна.

Обсяги  інвестицій в об’єкт складають 85 млн. грн.

Групою компаній «Мрія» в с.Товстеньке Чортківського району збудовано і введено в експлуатацію новий крохмальний завод потужністю з переробки  200 тис. тонн картоплі на рік.

Обсяги інвестицій в спорудження заводу складають 110 млн. грн.

На ДП «Хоростківський спиртовий завод» (з березня 2011 року Хоростківське місце провадження діяльності ДП «Укрспирт») введено в експлуатацію установку з виробництва біоетанолу (зневодненого етанолу) потужністю 20 тисяч декалітрів, або 160 тонн готового продукту на добу.

Загальний обсяг інвестицій становив 60 млн. грн.

Продовжується будівництво і передбачається введення у 1 півріччі   2013 року ТОВ «Ланівці інвест»зернового елеватора міст. 35 тис. тонн у смт. Ланівці.

ГК «Мрія» планується введення в дію зернового елеватора місткістю   52 тис. тонн на Козівському цукровому заводі, а також продовжується  будівництво зернового елеватора місткістю 52 тис. тонн на Борщівському  цукровому заводі.

У 2012 році підприємствам агропромислового комплексу відділеннями комерційних банків області видано 646,3 млн.грн. кредитів, з них короткотермінових – 6553,1 млн.грн., довготермінових – 93,2 млн.грн.

За минулий рік в області укладено 250 тисяч договорів оренди земельних ділянок (паїв), розмір орендної плати становить 280 млн.грн., що становить  3,0 % від нормативної вартості орендованих земель і на 92 млн. грн. більше попереднього року.

Станом на 1 січня 2013 року виплачено орендної плати на суму   306 млн. грн. (110% від договорів або 3,3 % від вартості орендованих земель).Дивіться також

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg