Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону

Зовнішньоекономічна діяльність


           Оголошенння

 

      Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1180 "Про скасування дії спеціальних санкцій, застосованих відповідно до статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", яка набрала чинності через 30 днів з дня її опублікування (05.03.2020), відсутні правові підстави для оформлення разових (індивідуальних) ліцензій на експорт/імпорт.

 

---------------------------------------------------------

Інформація про зовнішньоекономічну діяльність області  за січень 2020 року

  

Зовнішньоторговельний оборот товарами області за січень 2020 року склав 70,0 млн дол. США. Обсяги експорту становили 37,3 млн дол. США, імпорту – 32,7 млн дол. США. У порівнянні з січнем 2019 року обсяги експортних операцій збільшились на 1,8%, імпортних на 10,6%. Сальдо зовнішньої торгівлі позитивне для області – +4,6 млн дол. США.

Основу структури експорту склала продукція за такими товарними групами: електричні машини і устаткування; зернові культури; м’ясо та харчові субпродукти; насіння і плоди олійних рослин; котли, машини, апарати і механічні пристрої; меблі; деревина і вироби з деревини; білкові речовини; жири та олії тваринного або рослинного походження; дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, дорогоцінні метали та вироби з них; полімерні матеріали, пластмаси; одяг текстильний; шкури необроблені та шкіра вичищені тощо.

Експортні поставки товарів здійснювалися до: Польщі (63,9% у загальному експорті товарів області), Румунії (3,4%), Китаю (2,6%), Білорусі (2,5%), Нідерландів (2,3%), Швейцарії (1,9%), Німеччини (1,7%), Бангладешу (1,7%), Туреччини (1,6%), Малайзії (1,5%), Італії (1,3%), Індія (1,2%); Австрії (1,0%), Лівану (1,0%). Експортні поставки до інших країн становили менше відсотка загального експорту області.

Структуру імпортних поставок склала продукція за такими товарними групами: електричні машини і устаткування; полімерні матеріали, пластмаси; риба і ракоподібні; наземні транспортні засоби, крім залізничних; котли, машини, апарати і механічні пристрої; енергетичні матеріали, нафта та продукти її перегонки; вироби з чорних металів; добрива; текстильні матеріали; меблі; прилади і апарати; дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, дорогоцінні метали та вироби з них; інші вироби з недорогоцінних металів.

Основними постачальниками імпортної продукції в область були: Польща (46,5% загального імпорту області), Німеччина (6,7%), Литва (6,0%), США (5,0%), Китай (5,3%), Ісландія (3,6%), Італія (2,5%), Швейцарія (2,4%), Норвегія (2,3%), Франція (2,1%), Чехія (2,0%), Аргентина (1,8%), Словаччина (1,6%), Японія (1,4%). Імпортні поставки з інших країн становили менше відсотка загального імпорту області.

-----------------------------------------------------------------------------

      Каталог донорських організацій "Гранти 2017"

-------------------------------------------------------------------------------

Інформація, що надійшла від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо співробітництва з турецькими компаніями

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо Генералізованої системи преференцій США

За інформацією Посольства України у Сполучених Штатах Америки, Офісом торговельного представника США опубліковані результати перегляду Генералізованої системи преференцій США (ГСП).

Під дію ГСП для всіх країн-учасників програми було включено товарну групу “товари для подорожей” (HTS Code: 4202), що дає можливість безмитного ввезення на територію США відповідної продукції, а саме: валіз, сумок, контейнерів, чохлів, рюкзаків для перевезення особистих речей, що створює для українських експортерів відповідної продукції торговельні преференції на американському ринку.

Детальна інформація щодо можливостей ГСП для українських виробників доступна за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=34b43efc-b88e-4f72-bb3c-22998b8bb4fa&title=GeneralizovanaSistemaPreferentsiiSsha

--------------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо оновлення сертифікатів Міністерства охорони здоров’я Держави Катар

Інформуємо, що за повідомленням Посольства України в Державі Катар, відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови. Нові сертифікати вступили в силу 01.10.2017 та вважаються заміною попередніх. Зокрема, йдеться про такі сертифікати:

1. Сертифікат про відмову у ввезенні продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин відмови у ввезенні виду/видів продовольчих товарів, що виникли з різних обставин.

2. Сертифікат про пошкодження продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин пошкодження виду/видів продовольчих товарів під офіційним контролем Міністерства охорони здоров’я Держави Катар.

3. Сертифікат здоров’я на харчові продукти, що повторно експортується. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни, окрім країн „Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)” з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.

4. Сертифікат здоров’я на експорт харчових продуктів, що надається на національні харчові продукти (місцевого виробника), які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати її до будь-якої країни, крім країн „Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)”. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії.

5. Сертифікат здоров’я на харчові продукти, що повторно експортуються до країн „Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)”. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни з країн „Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)” з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.

6. Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів до країн „Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)”, який надається на національні харчові продукти (місцевого виробництва), що відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати їх до будь-якої країни з країн „Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)”. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.

--------------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо нових ставок мита і акцизів в Республіці Узбекистан

Інформуємо, що 4 вересня 2017 року Президент Республіки Узбекистан підписав постанову № ПП-3254 „Про заходи щодо подальшого впорядкування зовнішньоекономічної діяльності Республіки Узбекистан”, якою затверджено нові ставки імпортних мит і акцизного податку за окремими категоріями товарів. З 10 вересня 2017 року даною постановою звільнено вісім видів товарних груп від сплати акцизного податку, а також встановлена нульова ставка мита 42 найменувань товарних позицій.

Відповідні поправки також внесені в: додаток №1 до постанови Президента від 5.08.2009 р. № пп-1169 „Про додаткові заходи щодо впорядкування зовнішньоекономічної діяльності”; додаток № 13-2 до постанови Президента від 27.12.2016 р. № ПП-2699 „Про прогноз основних макроекономічних показників і параметрах Державного бюджету Республіки Узбекистан на 2017 рік”. Окремі товари були звільнені від імпортних мит і акцизного податку з 1 вересня поточного року постановою Президента Республіки Узбекистан від 15.08.2017 р. № ПП-3213 „Про заходи щодо впорядкування зовнішньоекономічної діяльності Республіки Узбекистан”.

-------------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо ставок увізного мита України, які будуть застосовуватись у 2018 році до імпорту товарів походженням з ЄС

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України публікує рівні ставок увізного мита України, які будуть застосовуватись у 2018 році до імпорту товарів походженням з Європейського союзу, в рамках вільної торгівлі між Україною та ЄС. Повний перелік доступний для завантаження за посиланням https://goo.gl/7w53Ab. Це дає можливість українському бізнесу планувати свою діяльність на 2018 рік.

Також, рівні ставок увізного мита ЄС можна перевірити в режимі он-лайн на ресурсі Європейської Комісії “ExportHelpdesk” у розділі “My export” за посиланням https://goo.gl/kJXtZd.

------------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо ввезення продуктів птахівництва та тваринництва до Держави Катар (ДК)

            За інформацією Міністерства закордонних справ України, повідомляємо про заходи, пов’язані з експортом м’ясної продукції до Держави Катар, а саме про необхідність отримання попереднього дозволу Міністерства муніципальних справ і екології Держави Катар на імпорт продуктів птахівництва та тваринництва.

            Вищезгаданий дозвіл стосується наступних продуктів:

-         яловичини, телятини, буйволятини, верблюжатини, баранини та будь-яких інших м’ясопродуктів, призначених для вживання людиною, незалежно від їх виду та способу обробки (охолодженого чи замороженого), а саме: цілих охолоджених чи заморожених туш, охолоджених чи заморожених частин туші, фаршу, сосисок, копченого м’яса, баструми, нагетсів, бургерів, ковбасних виробів, мортаделли, м’ясних котлет і виробів з тіста та м’ясної начинки, які містять м'ясо згаданих вище тварин;

-         м’яса домашньої птиці (охолодженого, замороженого, цілого чи подрібненого, м’яса у вигляді сирого необробленого фаршу);

-         сирих яєць, а також продуктів, до складу яких входять сирі яйця, що не підлягають жодній термічній обробці шляхом пастеризації, процедурі дезінфекції та не були приготовані будь-яким іншим способом.

Попередній дозвіл не вимагається для наступних продуктів:

-         обробленого та приготованого м’яса птиці, такого як напівфабрикати сосисок, копченого м’яса, нагетсів, бургерів, ковбасних виробів, мортаделли, м’ясних котлет і виробів з тіста та м’ясної начинки, які містять м'ясо птиці, яйця та майонез, для приготування якого використовувалися яйця, що пройшли пастеризацію або дезінфекцію, чи для приготування якого використовувався яєчний порошок;

-         пастеризовані, дезінфіковані та порошкоподібні яйця та продукти, до складу яких  входять пастеризовані, дезінфіковані та порошкоподібні яйця;

-         інші продукти тваринництва, такі як молочні та кисломолочні продукти.

Окрім того, як і раніше, необхідна легалізація документів, пов’язаних з експортом продуктів до Держави Катар без пред’явлення дозволу, оскільки він використовується внутрішньо при в’їзді в Державу Катар.

-------------------------------------------------------------------------------

            Інформація щодо ввезення птиці та продуктів птахівництва до Держави Катар (ДК)

Інформуємо, що Посольством України в Державі Катар (далі ДК) отримано ноту МЗС Катару стосовно наявних обмежень на ввезення птиці та продуктів птахівництва з України. Так, МЗС ДК, з посиланням на Департамент тваринних ресурсів Міністерства муніципальних справ та екології ДК інформує, що з урахуванням реєстрації випадків високопатогенного пташиного грипу в Україні (зокрема останній випадок зафіксовано 17.03.2017), ДК була введена тимчасова заборона на імпорт птиці (продукції птахівництва) українського походження, яка діятиме до моменту підтвердження відсутності даного захворювання в Україні на сайті Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин (World Organization of Animal Health, OIE).

Катарська сторона також інформує, що ДК на постійній основі вживаються превентивні заходи з контролю щодо недопущення імпорту продукції птахівництва, що містить шкідливі для здоров’я бактерії та захворювання. Департамент тваринних ресурсів Міністерства муніципальних справ та екології ДК у своїй діяльності керується стандартами ОІЕ, виходячи з яких, ним приймаються рішення щодо заборони або дозволу на ввезення на території ДК живої птиці та продукції птахівництва.

Згідно з інформацією Катарської сторони, наразі відсутні будь-які  обмеження на ввезення на територію ДК яловичини, баранини, козлятини або виробів із м’яса зазначених категорій тварин.

--------------------------------------------------------------------------

За інформацією Представництва України при Європейському Союзі  7 квітня 2017 року Європейською Комісією оголошено конкурс з відбору проектів для фінансування в рамках ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

Зазначена ініціатива спрямована на підтримку та розвиток місцевої економіки країн «Східного партнерства», зокрема сприяння діяльності мерів та муніципалітетів на місцевому рівні задля економічного зростання, створення нових робочих місць, розвитку їх потенціалу і технічних навичок.

Для України загальний бюджет конкурсу – 4,5 млн. євро, тривалість проектів – від 18 до 48 місяців. У конкурсі можуть взяти участь міста з населенням до 150 тисяч жителів, об’єднані територіальні громади або консорціуми.

Більш детальну інформацію щодо реалізації ініціативи ЄС та проведення конкурсу можна знайти за посиланням: https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?ADSSChck=1492675346996&do+publi.welcome&orderby=upd&searchtype=RS&orderbyard=

Desc&nbPubliList=15&aofr=155272&userlanguage=en.

-----------------------------------------------------------------------

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Саудівська організація продовольства та медикаментів (СОПМ) формує реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції, зокрема риби та інших водяних тварин.

Згідно з нововведеннями, підприємства-експортери рибної продукції та контролюючі органи, що відповідають за рибні  ресурси, мають можливість зареєструватися на сайті СОПМ, вказавши таку інформацію:

-  назва компанії-експортера зазначеної продукції;

-  контролюючий  орган, що здійснює реєстрацію компанії, а також є відповідальним за рибні ресурси;

-  наукові назви та види риб (торговельні назви, стать та види), виробництво яких пропонується на експорт.

Сайт СОПМ для реєстрації: www.sfda.gov.sa/ar/foodeservices/Pages/FERS1.aspx.

            Водночас, повідомляємо, що інформація щодо умов та механізмів встановлення, зняття тимчасової заборони на експорт яловичини, птиці та виробів з них, а також умови акредитації суб’єктів, що планують здійснювати підприємницьку діяльність на території КСА, розміщена на сайтах: www.sfda.gov.sa/en/food/about/administration/mangementfood/Pages/EDOIFC-LBI.aspxта www.sfda.gov.sa/en/food/about/administration/mangement_food/Pages/EDOIFCInspectionOfForeignFacilities.aspx.

-----------------------------------------------------------------------------

       До уваги підприємств-експортерів та виробників експортоспроможної продукції малого і середнього бізнесу!

Вашій увазі пропонується посібник: "Експортувати просто. Експорт Step by Step. 10 кроків від виробництва до експорту".

-----------------------------------------------------------------------------

Президент України Петро Порошенко підписав закон „Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС „Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (2014-2020)”.

Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі- програмаCOSME)– європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.

Більше детальної інформації про програму COSME можна прочитати на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку за посиланням: http://bit.ly/2mBWHiG. Також, інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП: https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

-----------------------------------------------------------------------------

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

 

ІНФОРМАЦІЯ щодо експорту м’ясної продукції до Республіки Ірак

За інформацією Посольства Республіки Ірак в Україні, у відповідності до параграфу 7 Постанови Консультативної Ради з питань безпечності харчових продуктів № 194 „Про механізм акредитації скотобоєнь і підприємств з виробництва м'ясопродуктів, що належить до країн-експортерів”, а також статті 12 Закону Республіки Ірак „Про охорону здоров'я тварин” № 32 від 2013 року, акредитація відбувається за наступних умов:

1) починаючи з січня 2017 року, дозволи на імпорт до Республіки Ірак червоного м'яса, м'яса свійської птиці та похідної від нього продукції видаються лише після акредитації Іракською Стороною скотобоєнь та підприємств м'ясопродуктів, що належать до країн експортерів;

2) починаючи з серпня 2016 року, органи та установи, які мають намір експортувати вищезазначену продукцію до Республіки Ірак, зобов'язані подавати відповідні заяви на акредитацію до Департаменту Ветеринарії Міністерства Сільського Господарства Республіки Ірак;

3) імпорт м'ясопродуктів з червоного м'яса та м'яса свійської птиці до Республіки Ірак відбувається в залежності від епідеміологічної ситуації у країнах-експортерах, оголошеного Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин, а також згідно з нижченаведеними умовами:

- орган, що звертається із заявою про акредитацію, не повинен належати до країн, на які накладено ембарго на імпорт до Республіки Ірак червоного м'яса, м'яса свійської птиці та похідної від нього продукції;

- органи, що подають заяви на акредитацію, зобов'язані здійснити оформлення проформ, розроблених Спільною Технічною Комісією з питань акредитації скотобоєнь та підприємств з виробництва м'ясопродуктів;

- органи та установи, які мають намір експортувати червоне м'ясо, м'ясо свійської птиці та похідну від нього продукцію, зобов'язані подати відповідну заяву до Спільної Вищої Комісії з питань акредитації скотобоєнь та підприємств з виробництва м'ясопродуктів при Міністерстві Сільського Господарства Республіки Ірак лише шляхом звернення до Міністерства Закордонних Справ. Зазначена заява має містити офіційну повну інформацію про орган, що звертається, а також його контактні дані (телефонні номери, електронну адресу);

- органи та установи, які мають намір експортувати червоне м'ясо, м'ясо свійської птиці та похідну від нього продукцію, зобов'язані сплатити внески за реєстрацію їх акредитації до Департаменту Ветеринарії Міністерства Сільського Господарства Республіки Ірак. Сума внесків обчислюється в подальшому залежно від різновиду наданих послуг;

- Спільна Вища Комісія здійснює розгляд заяв та проформ, які додаються до заяв. На підставі рішення Спільної Вищої Комісії формується експертно-технічна група з представників профільних Міністерств Республіки Ірак задля виїзної перевірки органів та установ, що подають заяву про акредитацію;

- експертно-технічні групи Республіки Ірак відвідують господарства, що спеціалізуються на вирощуванні й розведенні великої рогатої худоби і свійської птиці з метою перевірки ступеня їх гігієнічно-санітарного забезпечення; здійснюють виїзні перевірки скотобоєнь та підприємств з виробництва м'ясопродуктів. Строки і програма виїзних перевірок розробляються шляхом узгодження зі Спільною Вищою Комісією;

- звіт про результати проведення виїзної перевірки подається до Спільної Вищої Комісії. Після розгляду звіту Спільна Вища Комісія ухвалює рішення та інформує відповідні органи;

- органи та установи, які подають заяви на акредитацію скотобоєнь та підприємств з виробництва м'ясопродуктів, зобов'язані за власний рахунок покрити витрати, пов'язані з трансфером та перебуванням експертно-технічних груп Республіки Ірак на території країн, до яких належать зазначені скотобійні та підприємства.

----------------------------------------------------------------------------

ІНФОРМАЦІЯ щодо введення нових правил ввезення певних категорій продовольчих товарів до Держави Катар

Міністерством охорони здоров’я Держави Катар прийнято рішення, відповідно до якого з 1-го березня 2017 р. у країні вводяться нові правила здійснення імпорту окремих категорій продовольчих товарів, зокрема продукції птахівництва (м'ясо свійської птиці та супутні продукти, курячі яйця), а також червоного м'яса (баранина, яловичина).

Згідно з нововведеннями, підприємства-імпортери для ввезення на територію Держави Катар будь-якого виду м'яса або м'ясопродуктів (охолодженого або замороженого), продукції птахівництва (яєць птиці, субпродуктів) зобов’язані отримати попередній дозвіл у Департаменті тваринних ресурсів (Аnimal Resources Department) Міністерства муніципальних справ та екології Держави Катар.

Рішення щодо необхідності отримання спеціального дозволу прийнято за результатами засідання спільної комісії з контролю за якістю харчових продуктів Міністерства охорони здоров’я Катару в якості запобіжного заходу в зв'язку зі спалахом пташиного грипу в Європі та Японії, а також епідеміологічною ситуацією в низці країн-постачальників зазначеної продукції.

Нові процедури спрямовані на підвищення вимог безпеки до імпортних продуктів харчування, а також створення єдиного механізму контролю за ввезенням на територію країни продукції з країн зі складною епідеміологічною ситуацією. Міністерством охорони здоров'я Держави Катар направлено циркуляр про введення нових правил відповідним контрольним службам, здійснюється інформування провідних трейдерів та імпортерів.

Практична реалізація нових вимог буде здійснюватись Міністерством охорони здоров’я у координації з Міністерством муніципальних справ і екології Держави Катар. Контроль за імпортом зазначеної категорії товарів та наявністю дозволів Міністерства муніципальних справ і екології здійснюватиметься в прикордонних пунктах пропуску інспекційними групами Міністерства відповідно до закону Держави Катар №8 (1990 р.) про контроль за якістю харчових продуктів з поправками, внесеними законом №4 (2014р.).

------------------------------------------------------------------------------------------------

ІНФОРМАЦІЯ щодо порядку контролю за збутом халяльної продукції

З лютого 2017 року в Об’єднаних Арабських Еміратах буде застосовуватися новий порядок контролю за збутом халяльної продукції. У зв’язку з цим, українським органам, що видають сертифікати „Халяль”, необхідно пройти процедуру реєстрації в ESMA.

Наразі процедура подачі заявки на реєстрацію не передбачає використання он-лайн форм. Реєстрацію здійснює Департамент акредитації ESMA. За необхідності ESMA здійснює огляд на місці (2500 дирхем (680 дол. США) за один день роботи кожного експерта). Процедура реєстрації передбачає наступні кроки:

1. Заповнення форм, надсилання супровідних документів.

2.Сплата вартості розгляду документів (1000 дирхем (приблизно 270 дол. США).

3. Розгляд документів.

4. Огляд на місці (за необхідності).

5. Надсилання заявки до затвердженого ESMA акредитаційного органу.

6. Після схвалення акредитації сертифікаційний орган завершить реєстрацію в ESMA.

7. Подача сертифікаційним органом запиту на нотифікацію.

Для більш детальної інформації щодо процедури ESMA необхідно звертатися до контактної особи: Агуда Аль Баная (тел. +971142084334, e-mail: halal@esma.gov.ae)

------------------------------------------------------------------------------------------------

ІНФОРМАЦІЯ про вимоги до ввезення товарів і вантажів на територію Туркменістану

За інформацією Міністерства закордонних справ Туркменістану, відповідно до Митного кодексу Туркменістану, починаючи з 15 лютого 2017 року, при ввезенні на територію Туркменістану товарів, що розміщені у митному режимі вільного обігу або тимчасового зберігання, разом з документами, які видаються для підтвердження даних, зазначених у вантажній митній декларації, вводиться вимога щодо надання копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

------------------------------------------------------------------------------------------------

ІНФОРМАЦІЯ щодо бюлетеня з вимог до проведення тендерів у Туреччині

У рамках сприяння виходу та закріплення вітчизняних компаній на ринок Туреччини Посольством України в Турецькій Республіці за сприяння експертів провідного турецького юридичного бюро „Saribrahimolu”  підготовлено та оприлюднено інформацію щодо вимог до організації та участі в тендерних процедурах Туреччини згідно положень Закону Туреччини „Про державні закупівлі”.

Відповідна інформація знаходиться за нижченаведеним посиланням.

------------------------------------------------------------------------------------------------

ІНФОРМАЦІЯ щодо українсько-єгипетського співробітництва

Інформуємо, що указом Президента Єгипту № 538 від 30.11.2016 року встановлено нові ставки ввізного мита. Підвищення ввізних тарифів у середньому до 40-60% відбулося по 320 товарних групах двох основних типів, серед яких, зокрема, такі товари:

1) меблі і посуд, фарфор, кераміка, килими, вироби зі шкіри, мило, миючі засоби, косметика, ручки та олівці, приймальні пристрої, електричні прилади, парфуми, шампунь, штучні квіти, прикраси, відеоігри, гребінці, лак для волосся, зубні щітки, дезодоранти, маски для обличчя, кришталь, ювелірні прикраси тощо;

2) свіжі фрукти, какао, шоколад, печиво, хліб і млинці, підсолоджені сиропи і морозиво тощо.

----------------------------------------------------------------------------------

Інформація про функціонування сайту Українського торговельного представництва в КНР

До уваги суб’єктів господарювання області!

У рамках сприяння налагодженню та розширенню зовнішньоекономічної діяльності області з Китайською Народною Республікою – виходу підприємств-виробників експортоспроможної продукції на китайські ринки та нарощуванню обсягів експорту провідними експортерами області – управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрацію повідомляє про функціонування сайту Українського торговельного представництва в КНР.

Зазначений проект є некомерційним, волонтерським та надає можливість на безоплатній основі розмістити свої пропозиції щодо експорту товарів, послуг до КНР і здійснити їх переклад на китайську мову.

У разі зацікавленості, з сайтом Українського торговельного представництва в КНР можна ознайомитись за адресою: http://uatmic.com .

 

          

           -----------------------------------------------------------------------------------------
Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

 

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"