Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Послуги учасникам АТО


Санаторно-курортне лікування учасників АТО

         Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановамиКабінету Міністрів України від 22 лютого 2006р. № 187 і від 31 березня 2015р. № 200 (забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням), якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками.

        Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування необхідно:

·  стати на облік до управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

·  подати наступні документи:

1.     Заяву;

2.    медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

3.    копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

4.    документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):

– наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно  Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

– рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

– довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

– витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

     Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції, учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції та члени сімей загиблих.

    Інвалідам війни компенсується проїзд до санаторно- курортного закладу і назад.

Звертатися до управління соціального захисту населенняЛановецької  райдержадміністрацій  за:

  -зареєстрованим місцем проживання;

  -фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

 

                   Перепідготовка та професійне навчання  демобілізованих учасників АТО 

 

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)” та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від   30  липня   2015 року   № 477-од «Про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції(крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку», демобілізовані учасники АТО можуть пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у професійно - технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ, навчально-курсових комбінатах, курсах водіїв тощо з терміном навчання до 12 місяців.

Для звернення необхідно подати наступні документи:

          - заяву;

          - копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни; або учасника вйни;

          - копію одного із документів, що  підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення.

     Управлінням соціального захисту населення Лановецької райдержадміністрації для учасників антитерористичної операції, які бажають пройти курс навчання на водіїв транспортних засобів, укладаються договори з Кременецькою автошколою ТСО України та Збаражським спортивно-технічним  клубом  ТСО України.

   

                            Психологічна реабілітація учасників АТО

     Постановою  Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 221 затверджено Порядок  використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для здійснення заходів щодо  психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції. Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах.

     Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

       Для отримання реабілітаційних послуг необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Лановецької райдержадміністрації за місцем реєстрації, а учасник антитерористичної операції, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнити заяву.

       До заяви додається:

-копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

-копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

    Боєць отримує направлення на реабілітацію, в якому будуть зазначені дата початку та дата закінчення терміну реабілітації. Учасник АТО має прибути до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні. для отримання психологічної реабілітації. Жодних документів в медичних установах оформлювати не потрібно.

   За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального  захисту населення  Лановецької  райдержадміністрації,  тел. 2 13 80.  

Начальник відділу обслуговування інвалідів,

ветеранів війни та праці управління соціального

захисту населення Лановецької райдержадміністрації                           Світлана Бердар

 

2 13 80
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif