Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного з Днем місцевого самоврядування.

07.12.2019 | 08:17

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/lanovetska/ua/189200/002.jpgШановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів Лановецького району!  
Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

more...

Відбулися заходи до Дня Збройних Сил України

06.12.2019 | 14:11

На Лановеччині урочисто відзначили День Збройних Сил України. Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний привітав усіх, хто обрав професію захисника України, хто захищав і продовжує захищати її незалежність на Сході. Олександр Михайлович наголосив, що історія боротьби українців за свободу, за свою землю сягає сивої давнини. "Саме сьогодні, 6 грудня, минає 100 років від початку першого зимового походу Армії Української Народної Республіки тилами Червоної та Добровольчої армій під проводом Михайла Омеляновича-Павленка. Завдяки цьому Українська Армія була не просто збережена, а ще й виконала намічену операцію; дух війська, пригноблений невдачами осені 1919 року, знову піднявся. Похід спричинився до значного піднесення національної свідомості серед широких мас українського населення, яке зустрічало українські частини з радістю, як своє військо і свою владу. 

more...

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного з Днем Збройних Сил України

06.12.2019 | 08:44

Вітаювсіх військовослужбовців з професійним святом – із Днем Збройних Сил України!

Відроджена у 2014 році українська армія сьогодні має реальний досвід ведення сучасної війни в усіх її проявах, досвід, яким цікавляться найсильніші армії світу. Українські незламні та нескорені бійці, патріоти вже котрий рік в умовах бойових дій демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Вони по праву здобули ім’я спадкоємців високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміливо вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю! Спокій наших домівок, спокій близьких — у їхніх надійних, сильних руках.

Шановні військові! Сердечно вітаю Вас зі святом! Бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на Вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас!

Бажаю Вам та Вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, реалізації очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служінняВітчизні.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!

 

З повагою,

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                                        Олександр БАТОЖНИЙ

more...

Лановеччина - один з кращих районів області за рейтинговою оцінкою.

05.12.2019 | 15:52

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-pKTWcciAv581itD7WBxYNlcQMxRvcxtlc8oO7qtL8FwFOt3C9g&sЗа результатами рейтингової оцінки Лановецький район посів 3 місце серед районів області після Тернопільщини та Бережанщини, підвищивши свій рейтинг на 9 позицій в порівнянні з аналогічним  періодом 2018 року.  Моніторинг та оцінку результативності реалізації державної регіональної політики районними державними адміністраціями за 9 місяців 2019 року здійснено на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 березня 2016 року  № 147-од.

more...

Урочисті заходи з нагоди професійного свята-Дня місцевого самоврядування в Україні

05.12.2019 | 14:10

Працівники органів місцевого самоврядування Лановеччини, депутати всіх рівнів відзначили сьогодні своє професійне свято - День місцевого самоврядування в Україні. Із святом привітала усіх присутніх голова районної ради Руслана Кушнір. Про плідну співпрацю з місцевими радами Лановеччини говорив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний. Олександр Михайлович вручив грамоти Лановецької районної державної адміністрації голові районної ради Руслані Кушнір, найактивнішим депутатам районної ради та сільським головам.

more...

Володимир Зеленський: Волонтери – безпосередні учасники розбудови української армії

05.12.2019 | 13:53

Президент України Володимир Зеленський відзначив внесок волонтерського руху в розбудову української армії.

Під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України Глава держави заявив, що робота волонтерів є однією зі складових міцного фундаменту українського війська та символом згуртованості нації.

more...

Вітання першого заступника голови РДА Олександра Батожного з Днем волонтера.

05.12.2019 | 08:33

Дорогі краяни!

У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. Україна – єдина країна в світі, де цей день переходить в День Збройних Сил, який відзначаємо 6 грудня. Такий перебіг для нас є глибоко символічним, оскільки загальновідомо, що саме волонтерський рух відіграв значну роль у відродженні сучасної української армії.

more...

В Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб, які мають інвалідність та зареєстровані як безробітні

04.12.2019 | 14:43

В районній філії  відбувся семінар для осіб, які мають інвалідність та зареєстровані як безробітні. Заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Ольга Солтис поінформувала учасників семінару про послуги, які особи з інвалідністю можуть отримати в службі зайнятості.

more...

Проведено засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

03.12.2019 | 15:50

Основним фактором, що впливає на наповнення бюджету Пенсійного фонду, на реалізацію реформ в частині росту пенсійного забезпечення є чисельність працюючих, за яких сплачується єдиний внесок та рівень заробітної плати працюючих. Про це йшлось на засіданні районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Кравчука. 

more...

Призначено допомогу 192 сім'ям Лановеччини.

03.12.2019 | 15:01

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного проведено засідання комiсiї з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання на якому розглянуто 192 звернення.

more...
Усього: 7918
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif