Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Грантові проекти та програми

Програма Британської Ради "Активні громадяни. Тернопіль". Проведення тренінгів.


Громадські організації “Національна скаутська організація України “ПЛАСТ” і “Молодіжний центр розвитку “МІСТ” у рамках програми Британської Ради “Активні громадяни” у вересні продовжують організацію тренінгів для ознайомлення громадських активістів з особливостями написання успішних соціальних проектів, реалізація яких здатна покращити життя конкретних місцевих громад, а також з можливістю отримання міні-грантів від Британської Ради на їх реалізацію.

До участі у тренінгах запрошуються активні члени громадських організацій, учнівські та студентські активісти, бізнес-партнери, а також свідомі й небайдужі мешканці територіальних громад області, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери.

Тренінги відбуватимуться систематично, як тільки набиратиметься група з 15 бажаючих, у приміщенні Фундації “Справа Патріарха Йосифа” за адресою вул.Листопадова, 7 у м.Тернопіль. Зареєструватися на участь у тренінгу можна шляхом заповнення анкети у спільноті “Active Citizens Ternopil” у соціальній мережі Facebook або через он-лайн-форму: https: //docs.google.com/forms/d/168AaOy_3ogljJ9h3antgF_jG5P 0FJhQzsA7uja4dLWQ/viewform.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів можна отримати у додатку, а також у співорганізаторів програми “Активні громадяни” Марти Томахів (тел.: (096) 655-55-25, e-mail: martusya.kvitka@gmail.com), Мар’яни Гевко (тел.: (096) 506-67-07, e-mail: gevko_m@ukr.net) і Христини Білої (тел.: (098) 491-14-51, e-mail: mcr.mist@gmail.com).

 

Довідково: про програму
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif