Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Проаналізовано стан загрози масового вивільнення працівників РДА

28.01.2020 | 17:40

28 січня відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Відкрив засідання голова комісії Володимир Кравчук, який ознайомив присутніх з порядком денним та запропонував обговорити питання щодо заходів спрямованих на запобігання різкому безробіттю.

more...

Робочий візит в Осниківський КДНЗ «Росинка»

28.01.2020 | 12:43

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький сьогодні  з робочим візитом відвідали Осниківський КДНЗ «Росинка». В ході візиту ознайомились з роботою закладу, станом відвідування та захворюваності дітей, дотримання температурного режиму. 

more...

Проведено комісію

28.01.2020 | 12:37

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного відбулося засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання на якій р озглянуто 48 звернень. 

more...

На Лановеччині вшанували пам'ять жертв Голокосту

27.01.2020 | 17:00

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний спільно секретарем міської ради Вікторією Хом'як та представниками громадськості району вшанували пам'ять шести мільйонів жертв Голокосту, яких цілеспрямовано було знищено, закатовано нацистами тільки через національну приналежність. Зокрема, у Ланівцях гітлерівськими окупантами було розстріляно біля 3 тисяч осіб єврейської національності. 
Сьогодні виповнюється 75 років з дня визволення Аушвіц-Біркенау – концтабору, який займав центральне місце в нацистській політиці масового знищення євреїв. На місці розстрілу і поховань жителів нашого краю присутні схилили голови, пом’янувши усіх загиблих.

more...

Уряд затвердив постанови, які запускають державну підтримку мікро- та малого підприємництва

27.01.2020 | 12:45

Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів, у 2020 році.

more...

Перший заступник голови РДА Олександр Батожний взяв участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС.

24.01.2020 | 14:29

Світлина від Тернопільська обласна державна адміністрація.Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний 23 січня  взяв участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації.

more...

В інтересах дитини...

24.01.2020 | 14:27

Світлина від Лановецька районна державна адміністрація.Позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Лановецької районної державної адміністрації провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний. На порядоку денному розглянуто питання про доцільність влаштування під опіку дитини, позбавленої батьківського піклування. За підсумками засідання комісії прийнято відповідне рішення, яке спрямоване на соціальний захист прав та законних інтересів дитини.

more...

Разом із Днем Соборності України ланівчани святкувалм 80-річчя створення району.

22.01.2020 | 17:36

Під час відзначення Дня Соборності України теофіпольці привітали ланівчан із ювілеєм - 80-річчям створення Лановецького району, яке ми відзначили 17 січня цього року. Голова Теофіпольської районної ради Андрій Петринюк вручив вітальну адресу та побажав нам успіхів. Щиро подякував за добрі слова перший заступник голови Лановецької районної державної адміністрації Олександр Батожний.

more...

Відзначення Дня Соборності України

22.01.2020 | 17:03

День Соборності України Лановеччина і Теофіпольщина традиційно зустріли разом. Цього року до нас приєднався Збаразький район Тернопільської області. Гостей приймали ланівчани.
Після зустрічі на межі Тернопільщини та Хмельниччини делегації районів рушили до села Осники де поклали квіти до пам"ятника жертвам нацизму. У Другу світову усе чоловіче населення села розстріляли гітлерівці, а хати спалили. "Ще довго стояла кров на місці розстрілу і ніхто не наважувався її прибрати", - розказала директор Меморіального комплексу-музею "Молотківська трагедія" Оксана Борух. Пам"ятник тут постав значно пізніше. Саме до його підніжжя сьогодні лягли квіти, біля нього священики відправили панахиду, полеглим осниківчанам салютували військові.

more...

Схід і Захід разом!

22.01.2020 | 16:00

Cьогодні на межі Тернопільської та Хмельницької областей відбулись святкові заходи з нагоди Дня Соборності України.
Традиційно це свято урочисто відзначили і в нашому краї. Делегації Лановецького району Тернопільщини та Теофіпольського району Хмельниччини зустрілись на мосту через річку Жердь. Святкове дійство розпочалось із обміну короваями та спільним виконанням державного Гімну. Поблагословили учасників заходу священики Лановеччини та Теофіпольщини.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif