Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Загальні вимоги до складання фінансової звітності


Загальні вимоги до складання фінансової звітності

            Кременецька ОДПІ звертає увагу, що 09.08.2018р. граничний термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за півріччя 2018 року.

            Відповідно до п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755 із змінами та доповненнями платник податку на прибуток подає разом із відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання декларації з урахуванням вимог ст.137 ПКУ.

            Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до цього пункту платниками податку на прибуток  та неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, є додатком до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та її невід»ємною частиною. Загальні вимоги до фінансової звітності визначені ст.11 Закону України від 16.07.1999 №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» із змінами. Підприємства зобов»язані складати фінансову звітність на підставі даних бухгалтерського обліку.

            Для мікропідприємств, малих підприємств, непідприємницьких товариств і представництв іноземних суб”єктів господарської діяльності, крім тих, що зобов”язані складати фінансову звітність за міжнародними стандартами, встановлюється скорочена за показниками  фінансова звітність у складу балансу та звіту про фінансові результати.

            Статтею 13 Закону №996 визначено, що звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Проміжна фінансова звітність складається за результатами 1 кварталу, 1 півріччя, дев”яти місяців. Крім того, відповідно до облікової політики підприємства фінансова звітність може складатися за інші періоди.

            Порядок подання фінансової звітності затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 №419 із змінами.

Дія Порядку №419 поширюється на усіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форм власності, а також на представництва іноземних суб”єктів господарювання які зобов”язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно із законодавством.

Нюанси нарахування єдиного внеску членами фермерського господарства

 

Законом України від 3 жовтня 2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі – Закон №2148) внесено зміни до Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» відповідно до яких, починаючи з 01.01.2018, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за себе у розмірі 22 відс. на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

Якщо платником не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

 

Згідно із змінами, внесеними Законом №2148, члени фермерського господарства, виключені із переліку платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску.

Правове регулювання надання допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та у зв’язку з вагітністю та пологами здійснюється відповідно до норм Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Оскільки для членів фермерського господарства базою нарахування єдиного внеску є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, а зазначені виплати не є доходом (прибутком), отриманим від діяльності, то обов’язок нараховувати і сплачувати єдиний внесок із суми допомоги по тимчасовій непрацездатності та у зв’язку з вагітністю та пологами для таких осіб чинним законодавством не передбачений.

 

https://www.minfin.gov.ua/news/view/normatyvnopravovi-akty-z-podatkovykh-konsultatsii?category=bjudzhet&subcategory=podatkovi-konsultatsii

 

Оподаткування плати за землю  у роз’ясненні Мінфіну

 

Головне управління ДФС у Тернопільській області доводить до відома наказ Міністерства фінансів України від 06.07.2018 №602 «Про затвердження узагальнюючих податкових консультацій з деяких питань оподаткування платою за землю».

Так, затверджено Узагальнюючі податкові консультації щодо справляння плати за землю у разі оренди площі у багатоквартирному будинку; щодо сплати земельного податку власником нерухомого майна, що розташоване на земельній ділянці, права на яку у такої особи не оформлені; щодо справляння земельного податку з фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку.

Вказаний наказ оприлюднений на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України.

Підприємець не отримав доходи та змінив систему оподаткування у IV кварталі: як звітувати

 

Якщо фізична особа – підприємець перейшла у IV кварталі звітного року із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування або протягом IV кварталу звітного року здійснила процедуру державної реєстрації як суб’єкта господарювання та обрала загальну систему оподаткування, то така особа подає до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, яка прирівнюється до річної декларації.

При цьому якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, проте отримувала доходи від провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування протягом звітного (податкового) року, має інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, то вона подає податкову декларацію та додаток Ф2 до неї, у якому всі графи прокреслює.

Якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела і дохід від підприємницької діяльності не отримувала та не отримувала доходи від провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування протягом звітного (податкового) року, не має інших доходів з джерел їх походження з України та іноземних доходів, то вона не має обов’язку щодо подання податкової декларації та додатку Ф2 до неї.

 

Понад 3 мільярди гривень спрямували до бюджетів усіх рівнів платники Тернопільщини

За 7 місяців цього року до Зведеного бюджету України від платників Тернопільщини надійшло 3 млрд 253,7 млнгривень. Це на 719,9 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

            Зокрема, до держбюджету надійшло 1 млрд 348,7 млн грн, що на 322,2 млн грн перевищує показник семи місяців минулого року. З них надійшло 601,7 млн грн податку на додану вартість, 123,2 млн грн податку на прибуток, 23,6 млн грн акцизного податку та 600,2 млн грн інших податків та платежів.

            Доходи місцевих бюджетів Тернопільщини з початку року склали 1 млрд 905 млн гривень. Найбільшу питому вагу серед усіх надходжень займають податок на доходи фізичних осіб, якого до місцевих бюджетів поступило 1 млрд 273,4 млн гривень, та єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва, якого за 7 місяців надійшло 296 млн гривень.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"