Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

До уваги платників податків!


До уваги платників податків!

Кременецька ОДПІ звертає  Вашу увагу, що з 2 липня 2018 року будуть змінені  рахунки по всіх податках і зборах крім єдиного соціального внеску. Отримати нові рахунки можна в Центрі обслуговування платників податків Кременецької ОДПІ, що знаходиться за адресою м.Кременець,  вул.У.Самчука,6 або за тел.2-16-48, 2-42-27.

Просимо громадян, які отримали платіжні повідомлення на сплату податків за землю і податку на нерухоме майно зясовувати нові рахунки при сплаті податків  у банку.

До уваги фізичних осіб –платників податків (в т.ч.плати за землю)!

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, формує та веде Державний реєстр фізичних осіб-платників податків.

До Державного реєстру вноситься інформація про осіб, які є:

-громадянами України;

-іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні;

-іноземцями та особами без громадянства, які не мають постійного місця проживання в Україні, але відповідно до законодавства зобов’язані сплачувати податки в Україні або є засновниками  юридичних осіб, створених на території України.

До облікової картки фізичної особи-платника податків та повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) вноситься така інформація:

-прізвище, ім’я та по батькові;

-дата народження;

-місце народження (країна, область, район, населений пункт);

-місце проживання, а для іноземних громадян-також громадянство;

-серія, номер свідоцтва про народження, паспорта(аналогічні дані іншого документа, що посвідчує особу),  ким і коли виданий.

Відповідно до ст.70.7 Податкового кодексу України фізичні особи-платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться  до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Рухоме майно придбано у юридичної особи: чи буде ПДФО

 

Відповідно до п. п. «в» п. п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) дохід з джерелом їх походження з України – це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, зокрема, доходів від продажу рухомого та нерухомого майна.

При цьому, п. п. 164.2.4 п. 164.2 ст. 164 ПКУ передбачено, що до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями ст. 172-173 ПКУ.

Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна встановлений ст. 173 ПКУ.

Крім того, п. п. «е» п. п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 ПКУ визначено, що до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку.

Враховуючи вищевикладене, якщо продаж рухомого майна здійснюється юридичною особою фізичній особі за звичайними цінами, то об’єкта оподаткування податком на доходи фізичних осіб у фізичної особи не виникає, оскільки фізична особа фактично несе витрати на придбання майна.

Однак, якщо при продажу рухомого майна юридичною особою надається індивідуальна знижка фізичній особі, то у фізичної особи виникає дохід у розмірі наданої знижки.

У Тернопільському відділі Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС  вирішували проблему зменшення сплати податків до бюджету газорозподільними підприємствами

 

          Керівництво Львівського управління Офісу ВПП ДФС провело грандіозний захід – одночасно у трьох областях Західного регіону за «круглим столом» зібралися представники великих платників, які здійснюють  газорозподільну діяльність на території Західної України та представники органів фіскальної служби. Тема для обговорення: «Шляхи вирішення проблеми зменшення сплати податків до бюджету газорозподільними підприємствами»  була вибрана не випадково. Адже впродовж довгого часу спостерігається спад відрахувань податків до бюджету.

У Львові до участі у заході були запрошенні керівники та представники фінансових служб підприємств: ПАТ «Львівгаз», ТзОВ «Львівгаз Збут»; в Івано-Франківську - ПАТ «Івано-Франківськгаз»; у Тернополі зустрічали ПАТ «Тернопільгаз», ПАТ «Хмельницькгаз» та ПАТ «Чернівцігаз; у Луцьку -  ПАТ «Волиньгаз», ПАТ «Рівнегаз», ТзОВ «Рівнегаз Збут».

Начальник Львівського управління Офісу ВПП ДФС Нонна Багмет привітала присутніх та закликала до участі в обговоренні проблемного питання: «Хочу зазначити, що для встановлення можливих причин зниження рівня сплати податків фахівцями Львівського управлінням Офісу ВПП ДФС проведено роботу в напрямку дослідження фінансово-господарської діяльності вищевказаних підприємств. Проаналізувавши податкову звітність газорозподільних підприємств, фахівці фіскальної служби встановили, що  підприємства розподіляють природній газ приблизно в однакових об’ємах, починаючи з 01 січня 2016 року по даний час, однак витрати значно зросли за рахунок збільшення обсягів отримуваної ними послуги балансування природного газу».

Учасники зустрічей висловили своє бачення проблеми, а саме  те, що протягом останніх двох років тариф на розподіл газу не змінювався, а  витрати на придбання послуги балансування газу зростали, відповідно прибуток газорозподільних підприємств стрімко зменшувався.  

У Львові та в регіонах підсумували висловлені за «круглим столом» пропозиції щодо  вирішення проблеми та домовились про спільну роботу в цьому напрямку.

В другій частині зустрічі експерти Львівського управління з податку на прибуток та податку на додану вартість провели семінар-практикум для представників фінансових служб.

На завершення, начальник Львівського управління Офісу ВПП ДФС Нонна Багмет та керівництво у регіонах подякували за конструктивний діалог та закликали до спільних дій в напрямку наповнення державного бюджету України.

З 1 липня 2018 року запроваджено нові акцизні марки для  тютюнових виробів

Кременецька ОДПІ нагадує, що з 13.04.2018р. набрала чинності постанова КМУ від 04.04.2018р. №257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів», якою затверджені нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва(крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок).

            Відповідно до Постанови №257 марки акцизного податку нового зразка для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)запроваджено з 01.07.2018 року.

            Довідково:Постанова №257 опублікована в «Урядовому кур»єрі» від 13.04.2018р. №71.

 

Квартальна звітність: граничні терміни подання та сплати

 

Кременецька ОДПІ нагадує, що податкові декларації, крім випадків, передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ), подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема:

- календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі у разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п. п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ);

- календарному року для платників податку на прибуток для податкової декларації, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п. п. 49.18.6 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Відповідно до п. 49.20 ст. 49 ПКУ якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Граничні строки подання податкової декларації можуть бути збільшені за правилами та на підставах, які передбачені ПКУ.

Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ (абзац перший п. 57.1 ст. 57 ПКУ).

Разом з цим повідомляємо, що податковий календар щодо граничних термінів подання звітності та сплати податкових зобов’язань розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС та у розділі «Необхідно знати» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

 

 

Право на податковий кредит при двох способах обліку податкових зобов’язань

 

Відповідно до п. п.14.1.266 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) касовий метод – це метод податкового обліку, за яким дата виникнення податкових зобов’язань визначається як дата зарахування (отримання) коштів на банківський рахунок (у касу) платника податку або дата отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів (послуг), а дата віднесення сум податку до податкового кредиту визначається як дата списання коштів з банківського рахунку (видачі з каси) платника податку або дата надання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) йому товарів (послуг).

Тобто якщо платник податку придбаває (виготовляє) товари (послуги) та основні фонди, які призначаються для їх використання в операціях, за якими податкові зобов’язання визначаються за касовим методом, то суми податку, сплачені у зв’язку з таким придбанням (виготовленням), до податкового кредиту включаються теж за касовим методом.

За операціями, за якими податкові зобов’язання нараховуються в загальновстановленому порядку відповідно до ст.187 ПКУ, право на податковий кредит виникає за правилами, визначеними ст.198 ПКУ.

Таким чином, при одночасному застосуванні платником ПДВ двох способів обліку податкових зобов’язань, а саме, за касовим методом та за подією, що сталася раніше, а придбані та/або виготовлені ним товари/послуги призначені для часткового використання в операціях, за якими дата виникнення податкових зобов’язань визначається частково за касовим методом, а частково – за подією, що сталася раніше, то право на податковий кредит відповідно виникатиме пропорційно такому призначенню та використанню таких товарів/послуг.

 

Бухгалтерів з усієї Тернопільщини зібрав семінар у ГУ ДФС в області

            Днями у приміщені ГУ ДФС у Тернопільській області відбувся безкоштовний семінар для платників податків, бухгалтерів на тему:»Податки та бухгалтерський облік суб»єктів господарювання»

            У програмі семінару розглянули декілька хвилюючих аудиторію питань. Зокрема обговорили новації в касових операціях, особливості складання фінансової звітності з податку на прибуток, правові висновки нового Верховного суду в податкових спорах та особливості організації, облік та оподаткування філій та представництв, їх створення та діяльність, облік українських та закордонних філій та представництв, а також особливості їх оподаткування.

            Основними лекторами на семінарі виступили бухгалтер-експерт, голова Тернопільського представництва МГО РНБА Павло Іванечко, адвокат, фахівець з податкових суперечок Тарас Мартинюк та Бухгалтер-експерт, кандидат економічних наук Юрій Іванечко.

            Після виступів лекторів усі присутні отримали відповіді на поставлені запитання.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"