Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
  • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
  • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
  • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
  • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
  • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
  • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
  • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
  • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
  • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
  •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
  •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Термін зберігання книги обліку розрахункових операцій


Термін зберігання книги обліку розрахункових операцій

            Кременецька ОДПІ інформує, що відповідно до п.6 ст.3 Закону України від 06.07.1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб»єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (надані послуг) у сфері торгівлі громадського харчування  та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов»язані забезпечувати зберігання використаних книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок протягом 3-х років після їх закінчення.

Добровільна сплата ЄСВ – хто має право та які документи подаються

            Відповідно до абзацу п»ятого частини першої ст..10 Закону України від 08.07.2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування» платниками, які мають право на добровільну сплату ЄСВ, є особи, які досягли 16-річного віку та перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, та не належать до платників ЄСВ, таких як фізична особа-підприємець незалежно від системи оподаткування та само зайнятих осіб, а також членів фермерських господарств, у т.ч.іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України,які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов»язковість яких надана Верховною Радою України, - на загальнообов»язкове державне пенсійне страхування.

            Згідно з частиною другою ст.10 Закону №2464 особи беруть добровільну участь у системі загальнообов»язкового державного соціального страхування протягом строку визначеного в договорі про добровільну участь у системі загальнообов»язкового державного соціального страхування, але не менше одного року (крім договорів про одноразову сплату).

            З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов»язкового державного соціального страхування, в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

            Базою нарахування ЄСВ для осіб, які беруть добровільну участь у системі загальнообов»язкового державного соціального страхування, є суми, що визначаються такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного соціального внеску, встановленої Законом №2464 у 2018 році 55845 грн.

            При цьому сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу, у 2018 році 3723 грн. Перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов»язкового державного соціального страхування, передбачено п.1 розд.V Інструкції про порядок нарахування і сплати ЄСВ затверджених наказом Мінфіну від 20.04.2015р. №449. Всі платники, які мають право на добровільну сплату ЄСВ з деяких видів загальнообов»язкового державного соціального страхування, подають до фіскальних органів за місцем проживання:

-          заяву про добровільну участь у системі загальнообов»язкового державного соціального страхування або одноразову сплату у системі загального державного пенсійного страхування за формою згідно з додатком 3 до Інсрукції №449, в якій зазначають, у якому виді загальнообов»язкового державного соціального страхування вони бажають брати участь;

-          копію трудової книжки (за наявності);

-          копію документа, що посвідчує особу.

Особи, зазначені у абзаці III п.п.3 п.1 розд.V Інструкції №449 (члени особистого селянського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню), надають також документ, що підтверджує їх членство у такому господарстві (п.п.5 п.1 розд.V Інструкції №449).

Чи повинні «загальносистемники» торгувати на ринку без РРО?

 

Кременецька ОДПІ повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Постанова №1336) затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).

Відповідно до п. 3 Переліку суб’єкти підприємницької діяльності мають право здійснювати розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при здійсненні роздрібної торгівлі на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу).

Пунктом 2 Постанови №1336 встановлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування РРО є обов’язковим, зокрема для роздрібної торгівлі на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу) – 500 тис. грн на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів (надання послуг).

При цьому, відповідно до п. 2 додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2001 року №121 «Про терміни переведення суб’єктів підприємницької діяльності на облік розрахункових операцій у готівковій та безготівковій формі із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій» із змінами та доповненнями у разі перевищення граничного розміру розрахункових операцій, суб’єкт господарювання зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

 

Тернопільська митниця ДФС: до бюджету країни спрямовано 447 мільйонів гривень

 

Впродовж січня-квітня цього року Тернопільською митницею ДФС до бюджету перераховано 447 млн гривень. Це на 48,3 млн грн або на 12% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Зокрема, у квітні надійшло 115,6 млн грн, що на 15,6  млн грн або на 15,6% більше порівняно з минулорічним квітнем.

У розрізі видів податків найбільше надійшло від сплати податку на додану вартість – 388,2 млн грн (приріст до минулого року склав 18%). Також сплачено 46,5 млн грн мита; 10,8 млн грн акцизного податку; 1,5 млн грн плати за здійснення митних формальностей та інших платежів.

Найбільший вплив на зріст надходжень у січні-квітні 2018 року мала сезонна активізація імпортерів сільськогосподарської техніки. Всього при ввезенні сільськогосподарської техніки та частин до неї сплачено 106,8 млн грн (24% від адміністрованої суми податків). Також вагомий вплив мало збільшення обсягів ввезення найбільших платників в зоні діяльності митниці. Тільки 5 найбільших платників податків сплатили до бюджету 134,2 млн грн (30% від адміністрованої суми), що на 39,2 млн грн або на 41% більше порівняно з чотирма місяцями минулого року.

Варто зазначити, що ввезення автомобілів громадянами забезпечило надходження 10% платежів, однак порівняно з минулим роком спостерігається спад обсягів ввезення. У січні-квітні 2017 року імпортовано 766 транспортних засобів із сплатою податків в сумі 62,1 млн грн (15,6% від адміністрованої суми податків), а в поточному році ввезено 651 автомобіль і сплачено 44,1 млн гривень.




 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"