Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

До уваги членів фермерського господарства!


До уваги членів фермерського господарства!

            ДФС України у листі від 19.01.2018р. №1638/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання інформації» повідомила, що для взяття на облік платником ЄСВ членам фермерських господарств, на яких не поширюється дія Закону України від 15.05.2017 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних  фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» необхідно подати до контролюючого органу за місцем проживання заяву про взяття на облік платника ЄСВ за формою №1-ЄСВ згідно з додатком 1 до Порядку обліку платників ЄСВ та Положення про реєстр страхувальників, який затверджено наказом Мінфіну від 24.11.2014 №1162.

            У заяві члену фермерського господарства необхідно обов»язково зазначити податковий номер та найменування фермерського господарства, членом якого він є. Така заява повинна бути додатково підписана головою фермерського господарства.

                                    Про звільнення кінематографії від ПДВ

            Відповідно до змін внесених до ПКУ викладено в новій редакції п.12 підрозділу 2 р.ХХ ПКУ та доповнено зазначений підрозділ пунктами13 прім. і 61, якими передбачено, що:

-тимчасово, до 1 січня 2023 року, звільнено від оподаткування ПДВ операції з постачання національних фільмів, визначених ЗУ «Про кінематографію», виробниками, демонстрантами та розповсюджувачами національних фільмів, а також з постачання робіт та послуг з виробництва національних фільмів, а також з постачання робіт та послуг з виробництва національних фільмів, а також з постачання робіт та послуг з виробництва національних фільмів, а також з постачання робіт та послуг з виготовлення архівного комплексу вихідних матеріалів національних фільмів та фільмів, створених на території України, з постачання робіт та послуг з тиражування національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених державною мовою на території України, а також з постачання  робіт та послуг з дублювання, озвучення державною мовою іноземних фільмів на території України, з постачання робіт та послуг із збереження та відновлення кінематографічної спадщини;

- тимчасово, до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг з демонстрування, розповсюдження або публічного сповіщення національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених державною мовою на території України, демонстраторами, розповсюджувачами або організаціями мовлення;

- тимчасово, до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування ПДВ операції суб»єктів кінематографії, яким відповідно до ЗУ «Про державну підтримку кінематографії в Україні» надається державна підтримка з ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту товарів, що входять до складу національної кінематографічної спадщини, та товарів, призначених для використання у кінематографічній діяльності, що класифікується за певними кодами УКТ ЗЕД.

 Щодо застосування РРО

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року №984 (далі – Постанова №984) внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 200 року №1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Постановою №984, зокрема, підвищено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) є обов’язковим, для окремих форм та умов проведення діяльності, з 200 тисяч гривень на один суб’єкт господарської діяльності до 500 тис. гривень на один суб’єкт господарювання, та з 75 тис. гривень на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів (надання послуг) до 250 тис. гривень.

Також у Постанові №984 зазначено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених у переліку, платники єдиного податку другої та третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищив 1 млн гривень, обов’язково застосовують РРО відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України.

Більш детально про ці та інші зміни йдеться у листі ДФС України від 05.01.5018 №456/7/99-99-14-05-01-17 «Про врахування в роботі».

 

Ігор Комендат:Завдяки спільним діям органів влади підприємства Тернопільщини погасили зарплатні борги і збільшили рівень оплати праці

            Минулого року працівниками ГУ ДФС у Тернопільській області з метою вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 56 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб (далі ПДФО) та єдиного соціального внеску (далі ЄСВ). «За наслідками проведеної роботи 55 підприємств ліквідували заборгованість із заробітної плати в сумі майже 11 млн.грн., з ПДФО – в сумі майже 1,7 млн.грн., з ЄСВ – в сумі понад 1,7 млн.грн.,-зазначив начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

            Також проведено індивідуальну роз»яснювальну роботу із керівниками 153 підприємств, за наслідками якої 152 підприємства погасили заборгованість із заробітної плати в сумі понад 5 млн.грн., сплатили майже 2,9 млн.грн. з ПДФО та понад 12,6 млн.грн. ЄСВ. Крім цього, працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами місцевої влади здійснюють контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Торік на засіданнях комісій заслухано керівників 409 підприємств та організацій, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче розмірі. За наслідками проведеної роботи на 392 підприємствах підвищено рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло понад 2,8 млн.грн. ПДФО та майже 3,3 млн.грн. ЄСВ.

            «Спільна робота усіх гілок влади у напрямку детінізації ринку праці залишається пріоритетом фіскальної служби й цього року. Адже прогнозувати стабільні надходження ПДФО, які без жодного перебільшення значною мірою забезпечують фінансову самостійність та стабільність громад, можна лише за умови безумовного дотримання суб»єктами господарювання вимог щодо легальної та повної оплати праці, - наголосив керівник ГУ ДФС Тернопільщини І.Комендат.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"