Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Податкова декларація про майновий стан і доходи: строки подання


Податкова декларація про майновий стан і доходи: строки подання

            Кременецька ОДПІ повідомляє про граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи:

для фізичних осіб-підприємців протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Якщо фізична особа-підприємець (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, такі доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи зазначаються в річній податковій декларації, що подається;

для фізичних осіб-підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припиняє підприємницьку діяльності фізичної особи підприємця за її рішенням,-протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. При проведенні державної реєстрації припинення підприємницької ФО-підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним ) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного)періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;

-для громадян і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які зобов»язані подати декларацію – до 1 травня року, що настає за звітним. Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський)день, що настає за вихідним або святковим днем (п.49.20 ст.49 ПКУ);

- для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня (включно)настурного за звітним податкового року. А для платників податку-резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання,- не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

                        До уваги неприбуткових підприємств

Кременецька ОДПІ звертає увагу, що Звіт про використання доходів (прибутків)неприбуткової організації за 2017 рік подають до контролюючого органу за місцем реєстрації до 1 березня 2018 року. Форма Звіту затверджена наказом Мінфіну України від 28.04.2017 №469.

            Обов»язковими реквізитами форми звіту є інформація про дохід та № Рішення про включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій (рядок 7) та ознака неприбутковості (рядок 8).

            Звертаємо увагу на те, що разом зі звітом обов»язково подають до контролюючих органів річну фінансову звітність, яка є її додатком та невід»ємною частиною.  

Форма №1ДФ-відповідальність за помилки

            Згідно з п.119.2 ст.119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання нев повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених)на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари(роботи, послуги), якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення або збільшення податкових зобов»язань платника податку або зміни платника податку тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень

Вказані штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомості або помилки у ф №1-ДФ виникли у зв»язку з виконанням податковим агентом вимог п.169.4 ст.169 ПКУ та були виправлені відповідно до вимог ст..50 ПКУ.

Крім того, ст..163прім4 Кодексу України про адміністративні прапорушення встановлено, що неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян, тягне за собою попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян-суб»єктів підприємницької діяльності у розмірі від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За ті ж самі порушення, вчинені особою, яку протягом року вже було піддано адміністративному стягненню-штраф на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян-суб»єктів підприємницької діяльності становить від трьох до п»яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тернопільщина:власники елітних автівок торік поповнили бюджет на 4 млн.грн.

            Річні надходження транспортного податку від автовласників Тернопільщини склали 4 млн.грн. Сплачена сума на 1 млн.грн. перевищує показник 2016 року.

            Усього у Тернопільській області перебуває на обліку 203 власники елітних автооб»єктів оподаткування, серед яких 87 – юридичних осіб та 116 фізичних осіб (станом на 31.12.2017).

            Із загальних надходжень найбільше транспортного податку надійшло в обласному центрі – 1 млн.340 тис.грн., Тернопільському районі – 320 тис.грн.

            Нагадаємо, транспортний податок, ставка якого складає 25,0 тис.грн. на рік, сплачується за легкові автомобілі з датою випуску до п»яти років та середньо ринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати. У 2018 році – це 1 млн.396 тис.125 грн. (3723х375).

            Юридичні особи повинні самостійно обчислювати суму платежу до 20 лютого         подавати декларацію та щоквартально сплачувати податок.

            Громадянам платіж нараховує фіскальна служба та до 01 липня надсилає податкові повідомлення-рішення за місцем реєстрації.

 

Протидія корупції в ДФС:минулого року проведено 93 службові перевірки

            Впродовж 2017 р. відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області здійснювалися заходи щодо упередження, виявлення та припинення проявів корупції, а також профілактики можливих протиправних дій, та вжито заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов»язків.

            Також систематично вживалися заходи із виявлення фактів протиправних дій та надано принципову оцінку керівникам і працівникам територіальних органів, структурних підрозділів ГУ ДФС у Тернопільській області і Тернопільській митниці ДФС, які не приймали управлінських заходів для забезпечення законності в службовій діяльності ввірених у керівництво підрозділів та першими не вживали заходи з упередження корупційних проявів у службовій діяльності підлеглих.

            Так, минулого року проведено 93 службові перевірки правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, після чого в порядку ст..214 КПК України матеріали направлялися до правоохоронних органів для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР)зареєстровано 23 кримінальні провадження та складено 3 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов»язаних з корупцією.

            Направлено 18 подань з метою проведення тематичних перевірок, крім того ще 7 подань проо відкриття дисциплінарного провадження, за результатами розгляду яких у 19 випадках вжито заходи дисциплінарного впливу.

            З метою запобігання корупційним проявам з боку працівників ГУ ДФС та митниці впродовж 2017 року проведено 322 попереджувально-профілактичні заходи, в т.ч.винесено 31 офіційне застереження та проведено інші заходи щодо підвищення ефективності протидії корупції.

            Варто нагадати, що громадяни та суб»єкти господарювання мають можливість повідомити на антикорупційний сервіс «Пульс» ДФС України за №0-800-501-007 (нарямок 4) про факти вимагання неправомірної вигоди або інші корупційні та неправомірні дії з боку працівників ДФС при митному оформленні або в процесі податкового контролю. Також у період масового подання звітності прохання повідомляти про факти зловживань за телефонами: (0352) 43-46-38 та 098-992-42-82 або безпосередньо звертатися у ВВБ територіальних органів ДФС у Тернопільській області за адресою:м.Тернопіль, вул..Білецька,1.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"