Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Обережно! На Тернопільщині шахраї видають себе за працівників ДФС


Обережно! На Тернопільщині шахраї видають себе за працівників ДФС

Керівництво Головного управління ДФС у Тернопільській області, відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС ГУ ДФС у Тернопільській області вкотре повідомляє громадськості та суб’єктам господарської діяльності області щодо спроб шахраїв-аферистів злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів.

Зокрема, здійснюючи дзвінки із телефонних карток мережі стільникового зв’язку, а також надсилаючи СМС-повідомлення суб’єктам підприємницької діяльності, представляючись керівниками фіскальних органів, - шахрайським методом вимагають у них готівкові кошти.

Такі авантюри з боку шахраїв мали місце в червні на території Лановецького та Збаразького районів, коли невідомі особи, вдаючи з себе керівників органів ДФС, телефонували суб’єктам господарської діяльності (надсилали СМС-повідомлення) засобами мобільного зв’язку та шахрайським методом вимагали перерахувати їм готівкові кошти на банківські карткові грошові рахунки для залагодження питань, пов’язаних із проведенням у них перевірок, надання матеріальної допомоги чи на якісь інші вигадані нагальні потреби. Окрім цього, злочинна діяльність телефонних шахраїв особливо активізувалась напередодні Новорічно-Різдвяних свят.

Так, у грудні підприємцям  області неодноразово телефонувала з номера мобільного оператора 095-606-53-18 невстановлена особа, яка представлялася працівником фіскальної служби та просила терміново перетелефонувати за номером 050-834-56-87, де їм нібито буде дано вказівки від імені керівництва ДФС щодо перерахунку певної суми грошей для надання матеріальної допомоги чи на якісь інші вигадані нагальні потреби.

Також однією із шахрайських спроб злочинним шляхом заволодіти коштами  є надсилання в адресу платника СМС-повідомлень про надання матеріальної допомоги або організації застіль. Зокрема, такі повідомлення надходили з номера 095-047-93-61.

Завдячуючи пильності свідомих суб’єктів підприємницької діяльності, телефонним шахраям втілити свої зловмисні наміри не вдалося.

Проте, як свідчить практика, частина громадян та суб’єктів підприємницької діяльності все ж таки ведуться на такі афери і надають грошові кошти зловмисникам, які представляються службовими особами фіскальної служби, та в очах громадськості кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної Фіскальної служби загалом.

Тому вкотре нагадуємо, що службові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області, його територіальних органів і Тернопільської митниці ДФС жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Отож, наполегливо радимо бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Звертаємось до небайдужих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Тернопільщини про відому будь-яку інформацію з кожного вищенаведеного факту неправомірних дій стосовно суб’єктів господарської діяльності області повідомляти місцеві органи Національної поліції для встановлення та документування осіб, які причетні до вищезгаданих шахрайських дій, а також  оперативного чергового (міський тел. (0352) 43-46-45, 43-04-16-факс) або ж особисто звертатись у відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС ГУ ДФС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1 (міський тел. (0352) 43-46-38, моб. тел. 098-992-42-82).

Договір про визнання електронних документів розривати контролерами заборонено

Подання документів засобами електронного зв»язку в електронній формі платник здійснює на підставі договору про визнання електронних документів, що укладається відповідно до норм ЗУ від 22.05.2003 року №851-IV»Про електронні документи та електронний документообіг», ЗУ від 22.05.2003р. №852-IV»Про електронний цифровий підпис» та наказу Мінфіну України від 06.06.2017р. №557 «Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами»

Договори та пов»язані з ними повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису, які станом на день набрання чинності Наказом є чинними, продовжують діяти до виникнення визначених Порядком підстав.

Для надання права підпису електронних документів іншим особам, яким делеговано право підпису, платник повідомляє про таких осіб контролюючий орган шляхом направлення повідомлення про надання інформації щодо ЕЦП в електронному вигляді.

Згідно з абзацами третім-червертим п.49.4 ст.49 ПКУ при припиненні договору про визнання електронних документів з підстав, визначених законом, платник податків має право до складення нового договору подавати податкову звітність у спосіб, визначений підпунктами «а»(особисто платником податків або уповноваженою на це особою) і «б» (надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення) п.49.3 ст.49 ПКУ.

Контролюючим органам забороняється в односторонньому порядку розривати договір про визнання електронних документів.

Здаєте майно в оренду? Не забудьте сплатити податок

            Кременецька ОДПІ нагадує, що дохід від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм визначається у порядку, встановленому п.170.1 ст.170 Податкового кодексу України, та включається до загального місячного (річного)оподаткованого доходу громадянина.

            Якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб»єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування)податку до бюджету, є платник податку-орендодавець. При цьому:

а)такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету протягом 40 календарних днів, після останнього дня такого звітного (податкового)кварталу, сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов»язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації;

б)у разі вчинення нотаріальної дії щодо посвідчення договору оренди об»єктів нерухомості нотаріус зобов»язаний надіслати інформацію про такий договір контролюючому органу за податковою адресою платника податку-орендодавця у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Миколай завітав до особливих діток Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру.

День Святого Миколая-одне із найсвітліших та найрадісніших християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов»ю, пов»язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Цьогоріч у переддень улюбленого малечею свята до Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, де навчаються дітки з вадами слуху та з порушенням мовлення, вкотре із подарунками завітала заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Надія Лопатинська та голова профспілкової організації працівників ДФС Оксана Наконечна.

«Цих особливих та дуже талановитих дітей об»єднає одне – особлива віра в диво. Подарунки, які ми привезли сьогодні-це те найбільше, що ми дорослі, зобов»язані робити у справі виховання таких дітей,- зауважила Надія Михайлівна.

Теплий та гостинний прийом, чудовий святковий концерт справив неабияке враження на керівництво служби. Зокрема, голова профспілкової організації працівників ДФС Оксана Наконечна зазначила, що ці діти заслуговують найкращих подарунків.

Надія Михайлівна подякувала усім, хто долучився до такої важливої справи. Особливу подяку висловила директору центру Марії Кацан та вихователям.

Ці відвідини стали ще одним кроком назустріч тим, кому особливо потрібна людська чуйність, увага і турбота-дітям з особливими потребами.    
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"