Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Обов»язок фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку –зберігати первинні документи


Обов»язок фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку –зберігати первинні документи

            Фізичні особи-підприємці платники єдиного податку зобов»язані забезпечити зберігання первинних документів на підставі яких заповнювалися дані Книги обліку доходів та витрат, що використовується для складання податкової декларації платника єдиного податку –фізичної особи-підприємця, або інші первинні документи, які використовуються для складання податкової звітності по іншим податкам і зборам – у разі їх сплати. Такі первинні документи зберігаються не менш як 1095 днів з дня подання податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи-підприємця або іншої податкової звітності, для складення якої вони використовують.

            За незабезпечення зберігання первинних документів до платників єдиного податку можуть бути застосовані штрафи відповідно до п.121.1 ст.121 ПКУ.

            При відсутності первинних документів на товари (роботи, послуги), придбані платником ЄП, у разі виявлення факту щодо неутримання податку на доходи фізичних осіб при виплаті доходу громадянам до платників податку застосовуються штрафні санкції, як до податкового агента, передбачені п.127.1 ст.127 ПКУ, та на суму грошового зобов»язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, нараховується пеня згідно з п.п.129.1.1 п.129.1 ст.129 ПКУ.

            Згідно із п.п.296.1.1 п.296.1 ст.296 ПКУ від 02.12.2010р. №2755-VI із змінами та доповненнями платники єдиного податку I та  II груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, ведуть Книгу обліку доходів і витрат шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

            Платники єдиного податку третьої групи, які є платниками  ПДВ, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної фінансової політики. Для реєстрації Книги обліку доходів та витрат такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги.

            Платьники податків зобов»язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов»язаних з визначенням об»єктів оподаткування та/або податкових зобов»язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов»язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

            Платники податків зобов»язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов»язаних з визначенням об»єктів оподаткування та/або податкових зобов»язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов»язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

            Платники податків зобов»язані забезпечити зберігання документів, визначених у п.44.1 ст.44 ПКУ, а також документів, пов»язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контрольні органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання- з передбаченого ПКУ граничного терміну подання такої звітності.

            При заповненні податкової декларації платник єдиного полдатку фізична особа-підприємець використовує дані книги обліку доходів та витрат, тому їх показники у відповідності до норм п.44.1 ст.44 ПКУ повинні бути підтвердженні первинними документами, які мають право вивчати та перевіряти контролюючі органи під час проведення перевірок згідно із п.п.20.1.6 п.20.1 ст.20 ПКУ.

            Отже, фізичні особи-підприємці-платники єдиного податку зобов»язані забезпечити зберігання первинних документів, на підставі яких заповнюються дані книги обліку доходів та витрат, що використовуються для складання податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи-підприємця або іншої податкової звітності, для складання якої вони використовуються.

Обмежень щодо кількості видів діяльності, які можуть бути внесені до реєстру платників єдиного податку, не передбачено

            Кременецька ОДПІ повідомляє, реєстрація суб»єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

            У заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначаються обрані суб»єктом господарювання види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010.

Класифікація видів економічної діяльності затверджена наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010р. №457.

            До реєстру платників єдиного податку вносяться зокрема відомості про вид господарської діяльності.

            Отже, на підставі поданої підприємцем заяви про застосування спрощеної системи оподаткування до реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про види господарської діяльності за умови, що ці види діяльності дають право застосовувати спрощену систему оподаткування.

            При цьому обмежень підприємців щодо кількості видів діяльності, які можуть бути внесені до реєстру платників єдиного податку не передбачено. Зазначена норма передбачена п.299.1 ст.299, п.п.5 п.298.3 ст.298 ПКУ.

На Тернопільщині активізувалися телефонні шахраї

В області знову почастішали спроби шахраїв-аферистів злочинним шляхом заволодіти грошима громадян. Неодноразово такі шахраї, прикидаючись керівництвом органів ДФС Тернопільщини, вимагали від суб’єктів господарської діяльності перерахувати гроші на вказану ними банківську картку.

Схожа авантюра мала місце на початку цього року, коли на стаціонарний номер телефону приймальні одного з підприємств зателефонувала невідома особа та попросила, щоб керівник підприємства переговорив з начальником Тернопільської ОДПІ за номером 063-42-13-730.

Зателефонувавши на вказаний номер, керівник почув пропозицію від шахрая, який відрекомендувався начальником Тернопільської ОДПІ, надати фінансову допомогу та перерахувати кошти на банківський картковий рахунок 5168 7423 1926 4192.

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області встановлено, що даний рахунок обліковується у Приватбанку за громадянином Вербенко Романом Миколайовичем, 27.04.1980 р. н., який проживає за адресою: м. Запоріжжя, вул. Садова, 37, та користується номерами мобільних операторів: 073-14-24-939 та 097-82-85-958.

Аналогічна авантюра з боку шахраїв відбулася в червні цього року на території Лановецького та Збаразького районів, коли невідомі особи, представляючись керівниками територіальних органів ДФС, телефонували суб’єктам підприємницької діяльності та надсилали повідомлення засобами мобільного зв’язку та вимагали перерахувати їм кошти на банківські карткові рахунки для залагодження питань, пов’язаних із проведенням у них перевірок, наданням матеріальної допомоги чи на якісь інші вигадані нагальні потреби.

Працівники відділу внутрішньої безпеки задля ідентифікації особи – ймовірного власника карткового рахунку № 5167 4910 0955 5193, на який невідома особа просила перерахувати кошти після телефонного дзвінка одному із приватних підприємців Лановеччини, встановили, що такий рахунок зареєстрований в 12/19 відділенні Ощадбанку на ім’я Кулікова С.Є.

Такий же випадок у цей самий період відбувся і на території Збаразького району.

Вкотре нагадуємо, що службові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області, його територіальних органів і Тернопільської митниці ДФС жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Наполегливо радимо бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію. А небайдужим громадянам та суб’єктам підприємницької діяльності, яким відома будь-яка інформація про подібні шахрайські дії, варто негайно звертатися до місцевих органів Національної поліції, а також оперативного чергового (телефон: (0352) 43-46-45, 43-04-16-факс), або ж особисто звертатись у відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області Головного управління ДФС в області за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1 (телефон: (0352) 43-46-38, мобільний телефон 098-992-42-82).

 

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"