Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Коли призупинена реєстрація податкової накладної


Коли призупинена реєстрація податкової накладної

            Кременецька ОДПІ нагадує, що починаючи з 1 липня 2017р. реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена відповідно до п.201.16 ст.201 ПКУ при відповідності такої ПН/РК сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

            Платник податків при отриманні квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН має право подати на розгляд комісії ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації інформацію в Таблиці даних платника податків за встановленою формою, яка є додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затвердженої наказом Мінфіну від 13.06.2017р. №567.

            При заповненні Таблиці необхідно заповнити вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Держкласифікатором продукції та послуг.

            При цьому у гр.2 Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов»язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно зДКПН, що таким платником придбавались з метою їх подальшого постачання або для виготовлення товарів/*послуг, що на постійній основі постачаються(виготовляються)таким платником.

            Заповнення графи2 Таблиці здійснюється незалежно від того, у якому звітному періоді придбавалися товари/послуги та чи було зазначено при їх придбані коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з ДКПП.

 

Найчастіше у Центри обслуговування платників Тернопільщини звертаються за реєстрацією номера облікової картки платника податків

Впродовж семи місяців ц.р.Центрами обслуговування платників при об»єднаних державних інспекціях і їх відділеннях відвідали 262485 платників податків Тернопільщини, яким надано 62223 адміністративних послуги.

Із загальної кількості 44,7%, а це 27822 адміністративних послуги, надані Тернопільською ОДПІ, Бучацькою ОДПІ – 13550 (21,8%), Кременецькою ОДПІ – 9411 (15,1%), Чортківською ОДПІ – 8308 (13,4%), ГУ ДФС в області -3132 (5,0%).

У структурі надходжень адмінпослуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстрацію номера облікової картки платника податків, яка була надана 34669 фізичним особам або 55,7%. Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 5483 (8,8%), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 5393 (8,6%), реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 4257 (6,8%), реєстрації платників єдиного податку – 4078 (6,6%). За безкоштовні послуги сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадян з початку року до працівників сектору реєстрації користувачів управління (центру)сертифікації ключів ІДД ДФС України звернулися 5591 платник податків.

У залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце для електронного сервісу «Інженер-онлайн». У вівторок та четвер проводяться сеанси скап-зв»язку з платниками податків з надання консультацій такою послугою у січні-липні скористалися 79 платників податків.

Загальна система оподаткування:яку суму витрат на оплату праці найманих працівників включають до складу витрат підприємця?

Відповідно до п.п.177.4.2 п.177.4 ст.177 ПКУ до переліку витрат, безпосередньопов»язаних з отриманням доходів фізичних осіб підприємців від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування належать, зокрема, витрати на оплату основної і додаткової заробітної плати та інших видів заохочень і виплат, виходячи з тарифних ставок, у вигляді премій, заохочень, відшкодувань вартості товарів (робіт, послуг), витрати на оплату за виконання робіт, послуг згідно з договорами цивільно правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій і натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін (крім сум матеріальної допомоги, які звільняються від оподаткування згідно з нормами розд.IVПКУ).

Згідно з п.п.164.2.1 п.164.2 ст.164 ПКУ доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені)платникам податків відповідно до умов трудового договору (контракту)включаються до загального місячного (річного)оподатковуваного доходу платника податку.

Під час нарахування доходів у формі заробітної плати база оподаткування визначається як нарахована заробітна плата зменшена на суму ЄСВ, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках передбачених законодавством обов»язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівників, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.

Згідно з розділом III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого)на користь платника податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 року №4, у графі «Суму нарахованого доходу»відображають нарахований дохід повністю, без вирахування сум ПДФО та ЄСВ, які відповідно до закону справляються за рахунок доходу найманої особи та у гр.3 «Сума виплаченого доходу»відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку у відповідності із нарахованим доходом, а саме без вирахування із суми нарахованого доходу сум ПДФО та ЄСВ, які справляються за рахунок доходу найманої особи.

При цьому слід врахувати, що відповідно до ЗУ «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування» єдиний внесок з найманих працівників не утримується.

Таким чином, до складу витрат фізичної особи підприємця на загальній системі оподаткування включається нарахована заробітна плата без вирахувань.

            Податкова знижка-можливість повернути частину сплаченого податку

Податковим кодексом України ст.166, закріплене право кожного громадянина на отримання компенсації з бюджету раніше сплаченого ПДФО. Оформити податкову знижку можна упродовж всього року, до 31 грудня. Тобто, у громадян ще є час, аби звернутися до органів фіскальної служби за місцем реєстрації та подати декларацію. Адже витрати, понесені у звітному році, на наступний рік не переносяться.

Перелік витрат для оформлення податкової знижки визначається законодавством. Зокрема, це:

Відсотки, сплачені за користування іпотечним житловим кредитом;

Витрати на благодійність;

Сплата навчання у вищих навчальних закладах платником податків та/або члена його сім»ї першого ступення споріднення;

Страхові платежі і пенсійні внески, сплачені страховикові-резидентові, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя і недержавного пенсійного забезпечення;

Також витрати за переобладнання власного транспортного засобу;

Вартість державних послуг і державного мита, пов»язаних з усиновленням дитини, оплату допоміжних репродуктивних технологій.

Для оформлення податкової знижки необхідно подати декларацію та додати копії платіжних і розрахункових документів:квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, ікі ідентифікують продавця товарів, робіт чи послуг і їх покупця.

Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податків і так само резиденту-фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомити про це відповідальний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податків в звітному податковому році, не може перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"