Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Суб'єкти господарювання Тернопільщини заборгували 275,1 млн.грн. податків і зборів


Суб'єкти господарювання Тернопільщини заборгували 275,1 млн.грн. податків і зборів

            За шість місяців цього року завдяки діявим заходам працівників ГУ ДФС у Тернопільській області податковий борг до зведеного бюджету в абсолютному значенні  зменшено на 58 млн.грн. Станом на 01.07.2017 року він становить 275,1 млн.грн. До місцевих бюджетів сума податкового боргу  складає 65,3 млн.грн., який порівняно з початком року зменшився на 91,7 млн.грн.

            За результатами роботи у червні забезпечено зменшення податкового боргу до зведеного бюджету на суму 3,5 млн.грн.

            У першому півріччі цього року в рахунок погашення податкового боргу спрямовано до зведеного бюджету  42,9 млн.грн., в т.ч. до державного – 25,5 млн.грн. Зокрема, у червні сплачено до зведеного бюджету 8,1 млн.грн., з них до державного бюджету – 3,9 млн.грн.

Як правильно надати копії документів до фіскальних органів

            Згідно з п.44.1 ст.44ПКУ для цілей оподаткування платники податків зобов»язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов»язаних з визначенням об»єктів оподаткування або податкових зобов»язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов»язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, ведення яких передбачені законодавством.

            Контролюючі органи на підставі п.п.20.1.2 п.20.1 ст.20 ПКУ мають право отримувати безоплатно від платників податків, у т.ч. благодійних та інших неприбуткових організацій, усіх форм власності у порядку визначеному законодавством довідки, копії документів, засвідчені підписом платника або його посадовою особою та скріплені печаткою (за наявності)про фінансово-господарську діяльність, отримані доходи, видатки платника податку та іншу інформацію, пов»язану з обчисленням та сплатою податків і зборів, платежів, про дотримання вимог законодавства, здійснення контролю за яким покладено на контролюючі органи, а також фінансову і статистичну звітність у порядку та на підставах, визначених законом.

            Також п.85.4 ст.85 ПКУ передбачено, що при проведенні перевірок посадові (службові) особи контролюючого органу мають право отримувати у платника податків належним чином завірені копії первинних фінансово-господарських, бухгалтерських  та інших документів, що свідчать про приховування (заниження)об»єктів оподаткування, несплату податків, зборів, платежів, порушення вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи. Такі копії повинні бути засвідчені підписом платникап податків або його посадової особи та скріплені печаткою (за наявності).

 

Як заповнити реквізити податкової  накладної на оренду

            Податкова накладна складається постачальником (орендодавцем)на суму орендної плати, яка включає в себе відшкодування(компенсацію)витрат, пов»язаних з утриманням та обслуговуванням орендованого майна.

У податковій накладній в окремих рядках зазначаються обов»язкові реквізити, зокрема, опис (номенклатура)товарів/послуг та їх кількість, обсяг, ціна постачання без урахування податку, ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні, загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

            Таким чином, оскільки відшкодування комунальних послуг є складовою орендної послуги, то матиме такий самий код за Державним класифікатором продукції та послуг, як і послуга оренди-68.20»Послуги щодо оренди й експлуатації власної чи взятої у лізинг нерухомості» у ДКПП(1).

            При цьому графи 4 і 5 заповнюються відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку, чинного на дату складання податкової накладної: у графі 4 зазначається умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку. Тобто у графах 4 і 5 податкової накладної необхідно зазначити одиницю виміру послуги, яка може бути будь-якою (наприклад, кіловати, метри квадратні, гривня, послуга тощо).

Основні тенденції зовнішньоекономічної діяльності Тернопільщини у 1 півріччі: імпорт зріс майже на третину

 

            У січні-червні працівники Тернопільської митниці ДФС оформили 14294 митні декларації, в т.ч.9102-імпортні; 5190 – експортні декларації та дві оформлено в митному режимі транзит. Це на 36% більше ніж за 6 місяців минулого року. При цьому забезпечено 100% оформлення декларацій в електронному вигляді.

            Як зазначає начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, загальний товарообіг у січні-червні цього року склав 315,4 млн.дол. США й порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився на 23%. Зокрема, імпортовано товарів на суму 164,7 млн.дол. США, що більше на 28% від минулорічного показника. На 17% зросли обсяги експортних операцій і становлять 150,7 млн.дол. США.

            Станом на початок липня на обліку у Тернопільській митниці ДФС перебувало 1321 суб»єктів ЗЕД.. Зовнішньоекономічні операції проводилися з торговими партнерами із 78 країн світу. Традиційно перші позиції займають Польща (53,7% від усього товарообороту), Німеччина (10,6%), Білорусь (4,5%), Італія (3,6%) та Великобританія (2,9%).

            У географічному розрізі найбільше товарів (за вартістю) в область надійшло з Польщі (46,6% від усього імпорту), Німеччини (18,3%), Італії (5,1%), Великобританії (4,8%) та Чехії (1,9%).

            Експорт товарів (за вартістю)здійснювався до таких країн Європейського співтовариства як Польща (60% від усього експорту), Німеччина (2,6%), Нідерланди (2%), а до таких країн-учасниць співдружності Незалежних Держав, як Білорусь (2,6%) і Казахстан (2,2%).

 

 

 

Чи може відокремлений підрозділ подавати розрахунок за формою №1ДФ самостійно?

            Порядок заповнення та подання податковими  агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого)на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015р. №4, зареєстрованим у міністерстві юстиції України 30.01.2015 за №111/26556.

Відповідно до п.п.»б» п.176.2 ст.176 ПКУ особи, які відповідно до Кодексу мають статус податкових агентів, зобов»язані подавати у строки, встановлені Кодексом у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого)на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.

            Відокремлений підрозділ, якому в установленому порядку надано вопноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку, самостійно подає податковий розрахунок за формою №1ДФ до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (реєстрації).

            У разі, якщо відокремлений підрозділ юридичної особи (головного підприємства або уповноваженого відокремленого підрозділу)не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати)податок до бюджету, податковий розрахунок у вигляді окремого витягу за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу в установленому порядку.  
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"