Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

«Спрощенець» II групи: послуги надані працівнику юридичної особи, що перебуває у відрядженні


«Спрощенець» II групи: послуги надані працівнику юридичної особи, що перебуває у відрядженні

            Відповідно до п.п.2 п.291.4 ст.291 ПКУ до платників єдиного податку, які відносяться до 2 групи, належать фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у т.ч. побутових платникам єдиного податку/або населенню, виробництво або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

-не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

-обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень;

            Дія п.п.2 п.291.4 ст.291 ПКУ не поширюється на фізичних осіб підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна, а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації), ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи-підприємці належать виключно до III платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи.

            З урахуванням норм п.п.170.9.1 п.170.9 ст.170 ПКУ витрати на відрядження понесені фізичною особою, яка перебуває у трудових відносинах із своїм роботодавцем, підлягають відшкодуванню в межах фактичних витрат на проїзд (у т.ч. перевезення багажу, бронювання транспортних квитків)як до місця відрядження і назад, так і за місцем відрядження (у т.ч.на орендованому транспорті), оплату вартості проживання у готелях (мотелях), а також включених до таких рахунків) витрат на харчування чи побутові послуги(прання, чищення, лагодження та прасування одягу), на найм інших жилих приміщень, оплату телефоних розмов, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в»їзд, обов»язкове страхування, інші документально оформлені витрати, пов»язані з правилами в»їзду та перебування у місці відрядження, в т.ч. будь-які збори і податки, що підлягають сплаті у зв»язку із здійсненням таких витрат.

            Отже, якщо фізичною особою - підприємцем-платником єдиного податку 2 групи були надані послуги працівнику юридичної особи під час відрядження, і вартість послуг оплачується особисто таким працівником, то порушення умов перебування у 2 групі платника єдиного податку не виникає.

            Однак, якщо оплата вартості послуг, надходить на рахунок фізичної особи-підприємця-платника єдиного податку 2 групи від юридичної особи, яка не є платником єдиного податку, за найманого працівника, що перебуває у відрядженні, то порушуються умови перебування фізичної особи-підприємця на 2 групі платника єдиного податку.

Профспілкові організації: що із поданням звітності?

            Відповідно п.п.133.4 ст.133 ПКУ до неприбуткових організацій, що відповідають вимогам п133.4 ст.133 ПКУ і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені професійні спілки, їх об»єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об»єднання.

Для професійних спілок, їх об»єднань та організацій профспілок передбачено подання звіту про використання доходів (прибутків)неприбуткових організацій лише при порушенні вимог п.133.4 ст.133 ПКУ.

            Норма п.46.2 ст.46 ПКУ стосовно подання професійним спілкам, їх об»єднанням та організаціям профспілок жвіту при використання доходів (прибутків)неприбуткових організацій лише при  порушенні вимог п.133.4 ст.133 ПКУ вперше застосовувалось за результатами звітування за 2016 рік. Детальніше про це йдеться у листі ДФС України від 08.02.2017 року №2991/7/99-99-15-02-01-17.

Коли вносимо зміни у додаток до ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголю

 

Відповідно до частини тринадцятої ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон) роздрібна торгівля, зокрема, алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктом господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Згідно із частиною двадцять п’ятою ст. 15 Закону у додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів/книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери КОРО, які знаходяться у місці торгівлі.

При зміні відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви протягом трьох робочих днів видає суб’єкту господарювання ліцензію з урахуванням змін.

Законом не встановлено окремих вимог до заяви та пакету документів, які подаються для внесення змін щодо реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), через які здійснюється реалізація алкогольних напоїв, зазначених у додатку до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Тому для внесення змін у додаток до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями щодо РРО (КОРО) необхідно подати заяву довільної форми із зазначенням адреси місця торгівлі, переліку РРО (КОРО), які знаходяться у місці торгівлі та інформації про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень РРО (КОРО), які знаходяться у місці торгівлі, дату початку їх обліку в органах державної фіскальної служби, а також документи, які потребують внесення змін (ліцензія з додатком).

Орган ліцензування на підставі такої заяви протягом трьох робочих днів видає переоформлену ліцензію з урахуванням змін (якщо в результаті внесення таких змін у суб’єкта господарювання кількість РРО (КОРО) залишається незмінною або зменшується).

Якщо в результаті внесення змін у субєкта господарювання передбачено збільшення кількості РРО (КОРО), то додатково необхідно внести плату за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями в розмірі, передбаченому ст. 15 Закону.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями справляється щоквартально рівними частками.

При цьому, відповідно до абзацу сьомого частини другої ст. 17 Закону при роздрібній торгівлі алкогольними напоями через РРО (КОРО), не зазначені у ліцензії, до суб’єкта господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі 200 відсотків вартості реалізованої через такі РРО (КОРО) продукції, але не менше 10000 гривень.

 

 

На Тернопільщині 1855 найманих працівників змінили статус нелегалів та офіційно працевлаштованих

            Працівниками ГУ ДФС у Тернопільській області з початку року з метою забезпечення контролю за суб»єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення під час проведення камеральних перевірок і індивідуальних співбесід з 839 суб»єктами господарської діяльності виявили 1859 не облікованих найманих працівників, яким виплатили майже 6,7 млн.грн. доходів. В результаті проведених заходів бюджет отримав 1 млн.186,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 1 млн.472,8 тис.грн. ЄСВ. Відтак, роботодавці з 1855 громадянами оформили трудові договори.

            Також з початку року працівники територіальних органів ДФС області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 21 підприємства, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За наслідками проведеної роботи по 20-х підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати в сумі майже 1,6 млн.грн., з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 274,9 тис.грн., з ЄСВ – в сумі 186,4 тис.грн. Також проведено індивідуальну роз»яснювальну роботу із керівниками 63 підприємств, за наслідками якої 61 підприємство погасило заборгованість із заробітної плати в сумі 3 млн.47,8 тис.грн., з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 1 млн.253,6 тис.грн. та 1 млн.978,8 тис.грн. ЄСВ.

            Крім цього працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами місцевої влади здійснили контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. У січні-травні цього року на засіданнях комісій заслухано керівників 161 підприємства, де заробітна плата сплачувалася у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 148 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок до бюджету надійшло 376,3 тис.грн. ПДФО та 514,3 тис.грн. ЄСВ. Крім того проведена роз"яс»ювальна робота з аналогічних питань по 368 підприємствах та організаціях області. За наслідками проведеної роботи 369 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати, відтак до бюджету надійшло 1 млн.331 тис.грн. ПДФО та 1 млн.634,7 тис.грн. ЄСВ.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"