Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Електронні сервіси ДФС –надійна допомога для платників податків


Електронні сервіси ДФС –надійна допомога для платників податків

            Електронні сервіси ДФСУ є одним із стратегічних напрямків діяльності, коли за рахунок використання сучасних інформаційних технологій надається можливість задовольнити запити платників з найвіддаленіших куточків України. Наявність електронних сервісів це реформування формату відносин з платниками завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів фіскальної служби, підвищується оперативність надання та якість звітності, а також знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів.

            Зокрема є можливість оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, доступу до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування, скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом, звітувати он-лайн тощо.

            Наприклад електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе оцінити податкові ризики діяльності з партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчому документі адресою, є інструментом для мінімізації податків чи учасником схем оптимізації бюджетних платежів.

            Що стосується громадян то вони мають можливість подати річну декларацію про майновий стан і доходи, використовуючи сервіс ДФС України «Декларування он-лайн».

            Запрошуємо скористатися сервісами ДФС на офіційному веб-порталі ДФС зе електронною адресою:www.sfs.gov.ua/   

 

            Чи може єдинник здавати в оренду нерухомість як фізична особа

Фізична особа підприємець за деяких умов може залишатись платником єдиного податку, якщо надає нерухоме майно в оренду (наприклад, ідеться про житлові будівлі або їх частини загальною площею більше 100 м.квад.)як фізична особа.

            Так, згідно з пп.291.5.3 п.291.5 ст.291 ПКУ не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої груп фізичні особи-підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 га, житлові приміщення або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 м.кв., нежитлові приміщення(споруди, будівлі)та їх частини, загальна площа яких перевищує 300 м.кв.

            Водночас нормами чинного законодавства не передбачено обмежень щодо надання в оренду власного нерухомого майна фізичними особами, зареєстрованими суб»єктами господарювання.

            Отже, фізичні особи-підприємці можуть надавати власне майно в оренду за умови, що надання ними в оренду нерухомого майна  не здійснюється в межах підприємницької діяльності платника єдиного податку.

            Оподаткування доходу фізичної особи від надання нерухомості в оренду(суборенду), житловий найм здійснюється відповідно до п.170.1 ст.170 ПКУ.

 

Товар повернено до складання зведеної податкової накладної:чи потрібен розрахунок коригування

Відповідно до п.201.1 ст.201 Податкового кодексу України (далі ПКУ)на дату виникнення податкових зобов»язань платник податку зобов»язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений ПКУ термін.

Згідно з п.19 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженим наказом Мінфіну від 31.12.2015р. №1307 при здійсненні постачальником товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер, постачальником (продавцем)може бути складена зведена податкова накладна:

Покупцем-платником податку-не пізніше останього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом періоду, за який складається така податкова накладна, протягом такого місяця;

Покупцям-особам, не зареєстрованим платниками податку- не пізніше останього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям, з якими постачання мають такий характер протягом періоду, за який складається така податкова накладна, протягом такого місяця.

Якщо операції платника, з постачання, передачі, розподілу електричної або теплової енергії, постачання вугілля або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2703 00 00 00, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД, надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення мають безперервний або ритмічний характер постачання, платники податку:

Покупці-платники податку-можуть складати не пізніше останього дня місяця, в якому отримано кошти, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усієї суми отриманих коштів протягом такого місяця;

Покупці-особи, не зареєстровані платниками податку,- можуть складати не пізніше останього дня місяця, в якому отримано кошти, зведену податкову накладну з урахуванням усієї суми отриманих коштів протягом такого місяця.

При складанні зведеної податкової накладної в графі»Зведена подат кова накладна» робиться помітка «Х». У графі 2 зведеної податкової накладної зазначається вся номенклатура поставлених протягом місяця товарів/послуг.

При цьому відсутність факту оплати поставлених товарів/послуг, передача, розподіл електроенергії та теплової енергії постачання вугілля або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2703 00 00 00, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення не звільняє постачальника (продавця)від складання зведеної податкової накладної.

Зведені податкові накладні (крім зведених податкових накладних складених у разі здійснення постачання)не складаються на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата(аванс). Якщо станом на дату складення зазначених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як попередня оплата за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається податкова накладна у загальному порядку не пізніше останього дня такого місяця.

Оскільки зведена податкова накладна складається з урахуванням вимог п.19 Порядку 1307 не пізніше останього дня місяця, в якому здійснено постачання, та до моменту складання продавцем зведеної податкової накладної відбулася зміна податкових зобов»язань продавця у зв»язку з поверненням покупцю коштів за непоставлені товари (послуги)або повернення покупцем товарів, сума ПДВ у зведеній податковій накладній таким продавцем зазначаються загальною сумою, що відповідає фактичній сумі поставлених покупцю товарів/послуг.

При цьому розрахунок коригування до такої податкової накладної не складається.

Операція «Акциз – 2017:»на Тернопільщині вилучили 14,3 літри підпільного спирту

            Співробітники податкової

 міліції ГУ ДФС у Тернопільській області спільно з працівниками Генеральної прокуратури України під час проведення операції «Акциз-2017» вилучили з незаконного обігу 14300 літрів спирту.

            Спирт перевозили вантажним автомобілем у пласт масових бочках місткістю 220 л кожна.

            Законодавством передбачено, що виробництво спирту та його реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування здійснюється лише з відома органу ДФС та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення.

            Однак товаросупровідні документи на вантаж у водія, який здійснював перевезення  спирту були відсутні.

            Орієнтовна вартість вилученого спирту становить 2,1 млн.грн. При потрапляні цієї партії спирту у підпільне виробництво його б вистачило для виготовлення 70 тис. пляшок горілки, при цьому збитки бюджету від несплати акцизного податку склали б понад 1,8 млн.грн.

            Загалом з початку року співробітниками податкової міції області з незаконного обігу вилучили 15,7 тис.літрів спирту.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"